תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    לגבי מיוז, מכבוד על הזמן שאתה פה בקהילה אני לא יפתח את סיבת הירידה שלך מול כל הפורום. אל תבוא בטענות על מצב השרת לאחר שאתה בחרת לנטוש אותו ביחד עם הצוות שלך לשעבר. כמובן שאם לא יהיה מנהל מהקהילה התחרותית אנחנו נביא מנהל חיצוני מקהילת הקלאבים וזאת הסיבה לירידת הרמה בשרתי הRETAKES למי שמעוניין לדעת.
    מכיוון שנעלת את הנושא אחרי שרשמת חצאי אמיתות במקרה הטוב, הנה נושא חדש כדי לשפוך יותר אור על הדברים מהצד שלי. ולא לא נעשה את זה בהודעות פרטיות כי אם אתה מתלכלך איתי מול כולם אז תהיה גבר ותקבל תשובות מול כולם.

אני מוחל על הכבוד שלי ומבקש ממך שכן תפתח את הנושא מול כולם. אתה בחרת לבוא לבנאדם שתרם יותר ממה שאתה אי פעם תרמת לקהילה הזו ולדבר אלי באופן לא ראוי ומזלזל. אז בוא נתחיל מההתחלה כדי שיהיה סדר.

ניהול שרת הריטייק התגלגל אליי מבלי שביקשתי, אך ורק מכיוון שאופיר ביקש ממני ואני מכבד מאד את אופיר.
    אצלי בשרתים טרולרים וכאלה שמקללים היו מקבלים קיקים וגם באנים אם הגיע להם (99% מהקהילה התחרותית כאן תסכים איתי אתה מוזמן לעשות סקר).
    לאחר שהתחלפו כמה תפקידים בהנהלה הוספת אותי והשיחה בינינו התחילה כך, "אני מוריד לך את הגישות עד להודעה חדשה כי קיבלנו תלונות. אם אתה רוצה לקבל אותם בחזרה תגיע לשיחה שאנחנו עושים לגבי הנהלים החדשים".
    מעולם לא באתם לברר איתי אף אחת מהתלונות ומעולם לא הצגתם בפני אפילו אחת מהתלונות הנ"ל.

מיותר לציין שאני לא בנאדם שאוהב שמזלזלים בו ככה בטח אחרי שבסה"כ אני בא לעזור לקהילה ואין לי שום רווח (להפך, כל שכר שהציעו לי עבור עבודתי לאורך השנים דחיתי, מסתכם באלפי שקלים), לכן אמרתי לך לא תודה ושאם זה הדיבור שלך אז תשמור את הגישות למישהו אחר.

הצורה המזלזלת שבה אתה ואנשי צוות נוספים שלך התייחסתם אלי, לאנשי צוות ולשחקנים וותיקים פה היא על גבול הבזיון. לקחתם חבר'ה שבעבר תרמו המון והשתתפו בכל פעילות שהיתה כאן בין אם מאחורי הקלעים ובין אם מלפנים והרחקתם אותם במקום להוקיר אותם ולהודות להם.

אמנם אני זה שמדבר ופותח את הפה אבל תהיה בטוח שאני מדבר בשם הרבה אחרים שנמצאים כאן מספיק זמן וכבר נואשים מידי כדי להגיב או אפילו להיכנס לפורום הזה יותר.

נערך לאחרונה על ידי Muse; 12.02.2017 בשעה 20:25.
    d: "I don't think I'm the best player in the world, I also don't think there is anyone better than me" -Olofmeister 2016

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Muse

מכיוון שנעלת את הנושא אחרי שרשמת חצאי אמיתות במקרה הטוב, הנה נושא חדש כדי לשפוך יותר אור על הדברים מהצד שלי. ולא לא נעשה את זה בהודעות פרטיות כי אם אתה מתלכלך איתי מול כולם אז תהיה גבר ותקבל תשובות מול כולם.

אני מוחל על הכבוד שלי ומבקש ממך שכן תפתח את הנושא מול כולם. אתה בחרת לבוא לבנאדם שתרם יותר ממה שאתה אי פעם תרמת לקהילה הזו ולדבר אלי באופן לא ראוי ומזלזל. אז בוא נתחיל מההתחלה כדי שיהיה סדר.

ניהול שרת הריטייק התגלגל אליי מבלי שביקשתי, אך ורק מכיוון שאופיר ביקש ממני ואני מכבד מאד את אופיר.
    אצלי בשרתים טרולרים וכאלה שמקללים היו מקבלים קיקים וגם באנים אם הגיע להם (99% מהקהילה התחרותית כאן תסכים איתי אתה מוזמן לעשות סקר).
    לאחר שהתחלפו כמה תפקידים בהנהלה הוספת אותי והשיחה בינינו התחילה כך, "אני מוריד לך את הגישות עד להודעה חדשה כי קיבלנו תלונות. אם אתה רוצה לקבל אותם בחזרה תגיע לשיחה שאנחנו עושים לגבי הנהלים החדשים".
    מעולם לא באתם לברר איתי אף אחת מהתלונות ומעולם לא הצגתם בפני אפילו אחת מהתלונות הנ"ל.

מיותר לציין שאני לא בנאדם שאוהב שמזלזלים בו ככה בטח אחרי שבסה"כ אני בא לעזור לקהילה ואין לי שום רווח (להפך, כל שכר שהציעו לי עבור עבודתי לאורך השנים דחיתי), לכן אמרתי לך לא תודה ושאם זה הדיבור שלך אז תשמור את הגישות למישהו אחר.

הצורה המזלזלת שבה אתה ואנשי צוות נוספים שלך התייחסתם אלי, לאנשי צוות ולשחקנים וותיקים פה היא על גבול הבזיון. לקחתם חבר'ה שבעבר תרמו המון והשתתפו בכל פעילות שהיתה כאן בין אם מאחורי הקלעים ובין אם מלפנים והרחקתם אותם במקום להוקיר אותם ולהודות להם.

אמנם אני זה שמדבר ופותח את הפה אבל תהיה בטוח שאני מדבר בשם הרבה אחרים שנמצאים כאן מספיק זמן וכבר נואשים מידי כדי להגיב או אפילו להיכנס לפורום הזה יותר.

ועוד אתה אומר שאני מספר חצאי דברים?
    דבר ראשון אני מבקש שאף אחד לא יגיב פה זה יפתר ביני לבינו.

ירדו לך הגישות אחרי שנתת PBAN לא פחות ולא יותר למישהו שעשה TROLL אחרי זה חבר שלו שאל למה נתת לחבר שלי PBAN ונתת גם לו BPAN על ADMIN DISRESPECT, לא חיפשתי להוסיף אותך ולא כלום. אחרי זה הוספתי אותך לחברים וביקשתי בשרת עצמו שתוסיף אותי ולא עשית את זה. הורדתי לך את הגישות ורק אז הועלת בטובך להוסיף אותי לחברים כדי שנדבר. שדיברנו פניתי עליך בהרבה כבוד כי ידעתי שאתה דמות בולטת בקהילה ואתה בחרת לענות לי בזלזול ובחוסר סבלנות והיית מאוד ברור בזה שאתה לא מעוניין שנדבר בכלל וכל השיחה רק טענת שאתה פה רק כי ביקשו ממך ואם לא טוב לי אני מוזמן להוריד לך את הגישות. שהסברתי לך שהגישה של VGAMES לא תומכת בלתת PBANS לאנשים על דברים כאלה טענת שזאת הדרך שלך וככה אתה מנהל. וזו הסיבה שירדו לך הגישות ונאלצנו לחפש מנהל שרת חדש (TARQ) שהוא בכלל מקלאבים כי הצוות שלך לא רצה להשאר שם אם אתה לא שם.

עריכה: ראיתי את סיבת האשכול שלך, למקרה שלא הבנת אני וזה שפתח את האשכול דיברנו על הדברים והסדרנו אותם וזאת הסיבה שהאשכול ננעל. האשכול התגלגל לתגובות שפשוט ממשיכות להגיב על אותם דברים שכבר עניתי עליהם אז באמת שאין טעם, שלא נדבר על זה שכשאני אומר דברים לטובתכם אתם מעדיפים להתעלם ולהתרכז בתפל.
    נ.ב: מועבר לתת פורום פניות לצוות ותלונות לא זה אמור להיות בראשי עם כל הכבוד.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 12.02.2017 בשעה 20:40. סיבה: תוספת

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    ועוד אתה אומר שאני מספר חצאי דברים?
    דבר ראשון אני מבקש שאף אחד לא יגיב פה זה יפתר ביני לבינו.

ירדו לך הגישות אחרי שנתת PBAN לא פחות ולא יותר למישהו שעשה TROLL אחרי זה חבר שלו שאל למה נתת לחבר שלי PBAN ונתת גם לו BPAN על ADMIN DISRESPECT, לא חיפשתי להוסיף אותך ולא כלום. אחרי זה הוספתי אותך לחברים וביקשתי בשרת עצמו שתוסיף אותי ולא עשית את זה. הורדתי לך את הגישות ורק אז הועלת בטובך להוסיף אותי לחברים כדי שנדבר. שדיברנו פניתי עליך בהרבה כבוד כי ידעתי שאתה דמות בולטת בקהילה ואתה בחרת לענות לי בזלזול ובחוסר סבלנות והיית מאוד ברור בזה שאתה לא מעוניין שנדבר בכלל וכל השיחה רק טענת שאתה פה רק כי ביקשו ממך ואם לא טוב לי אני מוזמן להוריד לך את הגישות. שהסברתי לך שהגישה של VGAMES לא תומכת בלתת PBANS לאנשים על דברים כאלה טענת שזאת הדרך שלך וככה אתה מנהל. וזו הסיבה שירדו לך הגישות ונאלצנו לחפש מנהל שרת חדש (TARQ) שהוא בכלל מקלאבים כי הצוות שלך לא רצה להשאר שם אם אתה לא שם.

נ.ב: מועבר לתת פורום פניות לצוות ותלונות לא זה אמור להיות בראשי עם כל הכבוד.
    אפתח בזה שהנושא הזה נראה לי מספיק חשוב כדי לקבל במה יותר רצינית מתת-פורום תלונות. אלא אם כן זה אינטרס שלך שהוא לא יקבל את הבמה אני מבקש שתעביר את הנושא בחזרה למקום שיותר אנשים יראו.

אין אחד אצלי שקיבל PBAN אם הוא לא עשה משהו חמור, אף לא אחד. אנשים נוטים לגמד את חומרת המעשים שלהם שהם באים לבקש לבטל באן אני מניח שאת זה אתה בטח מבין. כל מי שקיבל PBAN קיבל אותו אחרי שהוזהר מספר פעמים וננקטו לפני זה צעדים פחות חמורים שלא פתרו את הבעיה. אם היית מברר איתי באופן פרטני על כל אחד היית מקבל תשובות ספציפיות לגבי כל מקרה.

כשהוספתי אותך לא היה לי בכלל מושג שירדו לי הגישות, הוספתי כי מישהו מחברי הצוות (לא זוכר מי זה היה נראה לי יובל) ביקש שאוסיף.
    יש לי עשרות (היו תקופות שמאות) הזמנות חברות והיתה תקופה אפילו שאנשים בכלל לא יכלו לשלוח לי הצעת חברות.

בחיים לא היית מקבל ממני תגובה של חסרת סבלנות או מזלזלת כמו שאתה מתאר אם לא הייתי מקבל יחס דומה.
    d: "I don't think I'm the best player in the world, I also don't think there is anyone better than me" -Olofmeister 2016

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הסיבה שזה מועבר לפורום תלונות היא מהסיבה המאוד פשוטה הזאת שאנשים לא יודעים לכבד אותך ואותי ולתת לנו לדבר על הדברים ומעדיפים לכתוב תגובות שבסופו של יום יביאו להרחקתם. אם המטרה שלך היא לפתור דברים זה המקום היחידי שזה נעשה בו במידה ואתה לא רוצה להעביר את השיחה לצאטים פרטיים. כמו שכל תלונה של שרתי הקלאבים נמצאת בתת פורום הזה הכינה התחרותית צריכה ללמוד להגיב פה גם כן. אבל זה באמת לא הנושא של האשכול....

"
    כשהוספתי אותך לא היה לי בכלל מושג שירדו לי הגישות, הוספתי כי מישהו מחברי הצוות (לא זוכר מי זה היה נראה לי יובל) ביקש שאוסיף."
    אם זה באמת נכון אני לוקח בחזרה זה הרושם שקיבלתי. (אחרי שביקשתי גם במיק וגם בצאט בשרת שתוסיף ולא היה מענה...)

"בחיים לא היית מקבל ממני תגובה של חסרת סבלנות או מזלזלת כמו שאתה מתאר אם לא הייתי מקבל יחס דומה."

אני רשמתי לך בדיוק מה היה אתה מוזמן לפרט אם אתה באמת רוצה לפתוח את הנושא אני תמיד מוכן לקחת חזרה דברים שאמרתי אם באמת אני מאמין בהם. עם כל הכבוד לניסיון שלך בקהילה ניהלתי קהילות מתחרות (גדולות מVGAMES) בזמן שהיית בקהילה פה וגם לא נראה לי שאי פעם התעניינת בקהילה הגדולה יותר שפתוחה בVGAMES שזו קהילת הקלאבים ששם ההשקעה שלי באה לידי ביטוי. היום אני מנסה להרים פה קהילה תחרותית יציבה לתת לכם מענה לדברים שחסרים לכם, אבל במקום להתרכז בזה אני עסוק בלענות לאשכולות ראווה בפורום שאנשים פותחים בלי רצון אמיתי לעשות פה שינוי.
    אם אתה רוצה באמת לעשות פה שינוי אני אשמח אם תיתן לי כלים מעשיים לצורך שיפור הקהילה.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 12.02.2017 בשעה 21:01.

הרשמה