תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    01.06.2016
    קישור של הבאן:
    http://bans.vgames.co.il/csgo/bans#8783

שם האדמין שנתן את הבאן: LORD JERRY

סיבת הבאן: מקודם היה רשום FARMING, עכשיו רשום

After he was AFK three times and received three times KICK hes got the Ban
    התאריך שבו ניתן הבאן: היום
    הערות נוספות:

אהלן, אני PRODUDE והרבה מכירים אותי אני משחק הרבה ב JAIL.
    LORDJERRY קבל אדמין לא מזמן, והאמת אין לי בעיה איתו הוא נראה אחלה אדמין באמת, אבל לפני איזה דקה הוא פשוט הביא לי באן ל 24 שעות על FARMING?!
    מקודם קבלתי קיק על AFK, יכול להיות יותר מפעם אחת, אני באמת לא סופר, ועכשיו אחרי כמה דקות באן כי הייתי AFK לאיזה דקה שתיים.
    קורים מצבים שאני AFK, כי יש לי 2 מסכים, ולפעמים אני עושה משהו על המסך השני, ואז לפעמים באמצע הראונד אני חוזר לשחק.
    אבל באופן כללי אני משחק די הרבה, אז יוצא שאני יכול להיות AFK יותר מאחרים, כי אני הרבה זמן בשרת.
    תראו, אני יודע מה זה FARMING, זה כאילו להיות סתם בשרת בשביל להשיג דברים, אבל מה לעזאזל כבר אפשר להשיג ב JAIL?!
    איזה סיבה יש לי להיות שם AFK סתם ולעשות FARMING? חח
    על זה להביא באן ל 4 שעות?!

זה סתם באן מגוחך, אני משחק הרבה חודשים, אף אחד לא העיר לי אף פעם על זה שאני AFK, ובטח שלא נתנו לי באן על זה.
    שמע LORDJERRY יפה שאתה מנסה לעשות סדר והכל, אבל להביא סתם באן לאנשים על סיבות חסרות תכלית זה נראה לי מוגזם.
    אני מבקש שיורידו לי את הבאן, תודה
    נערך לאחרונה על ידי ProDude; 12.02.2017 בשעה 17:17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    טוב תשמע, לפני שהאדמין יגיב פה אני אגיב לך.

הבאן שקיבלת, הוא על זה שהיית AFK שלוש פעמים, קיבלת 3 קיקים, ואז היית אפקיי שוב, מה שנחשב לfarming, או פשוט לקיחת מקום בשרת.

האדמינים מתחילים לנקוט בעונשים שגדולים יותר מקיק פשוט, בגלל שהקיקים פשוט לא עוזרים.
    אנשים נכנסים לשרת, משחקים ראונד, והולכים להוציא את הכלב. על הדרך תופסים מקום בשרת, ומרוויחים קרדיטים, שווה, לא?

אז ככה שלא.
    בעיה שלך שהיית אפקיי, התלונה הזו חסרת תכלית, לא הבאן.

חכה לתגובה מהאדמין, אני רק מסביר לך מה הולך פה.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי
    הבאן שניתן ניתן לאחר שלושה קיקים על היותך AFK תפסת מקום בשרת קיבלת קיק וחזרת להיות AFK ככה שלושה פעמים . הבאן יכל להגיע ליום אבל כיוון שכנראה לא ידעת הקצרתי את העונש. כנראה אתה לא מעודכן אבל יש חוק חדש שאסור לעשות FARMING בשרת על קרדיטים. היינו במוד כולם צועקים לי שאתה AFK לכן נתתי לך קיק ולאחר ראונד אחד ראיתי שחזרת והיית AFK(ככה כמה וכמה פעמים) מה שנחשב לפארמינג ואנשים מבקשים ממני להוציא אותך ככה שלושה פעמים וואלה אחי זה לא מתאים שתרוויח קרדיטים + תתפוס מקום לאחרים בשרת .
    בברכה -LordJerry
    הבאן לא ירד מכיוון שזה לאחר שהוצאתי אותך מהשרת שלושה פעמים
    נערך לאחרונה על ידי LordJerry; 12.02.2017 בשעה 21:03.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2016
    נכתב במקור על ידי LordJerry
    היי
    הבאן שניתן ניתן לאחר שלושה קיקים על היותך AFK תפסת מקום בשרת קיבלת קיק וחזרת להיות AFK ככה שלושה פעמים . הבאן יכל להגיע ליום אבל כיוון שכנראה לא ידעת הקצרתי את העונש. כנראה אתה לא מעודכן אבל יש חוק חדש שאסור לעשות FARMING בשרת על קרדיטים. היינו במוד כולם צועקים לי שאתה AFK לכן נתתי לך קיק ולאחר ראונד אחד ראיתי שחזרת והיית AFK(ככה כמה וכמה פעמים) מה שנחשב לפארמינג ואנשים מבקשים ממני להוציא אותך ככה שלושה פעמים וואלה אחי זה לא מתאים שתרוויח קרדיטים + תתפוס מקום לאחרים בשרת .
    בברכה -LordJerry
    הבאן לא ירד מכיוון שזה לאחר שהוצאתי אותך מהשרת שלושה פעמים
    אני ברוב המקרים AFK פחות מדקה, יש מקרים שבהם גג 3 דקות.
    אתה מכיר אותי, אני משחק המון, ואני פעיל המון.
    אני לא נכנס בשביל להיות AFK לשעות אחי, אני גג AFK לכמה דקות.
    אתה חושב שהקרדיטים מעניינים אותי? תבדקו בלוגים שלחו לי 15 אלף היום כנראה בטעות, ושלחתי אותם ל HOW DEEP כי הוא ביקש ממני בפרטי.
    אני בא לג'ייל להנות אחי, ובתכלס מה מפריע לך שאני AFK לכמה דקות, מקסימום תן לי SLAY אחי.
    נכתב במקור על ידי Yuki
    טוב תשמע, לפני שהאדמין יגיב פה אני אגיב לך.

הבאן שקיבלת, הוא על זה שהיית AFK שלוש פעמים, קיבלת 3 קיקים, ואז היית אפקיי שוב, מה שנחשב לfarming, או פשוט לקיחת מקום בשרת.

האדמינים מתחילים לנקוט בעונשים שגדולים יותר מקיק פשוט, בגלל שהקיקים פשוט לא עוזרים.
    אנשים נכנסים לשרת, משחקים ראונד, והולכים להוציא את הכלב. על הדרך תופסים מקום בשרת, ומרוויחים קרדיטים, שווה, לא?

אז ככה שלא.
    בעיה שלך שהיית אפקיי, התלונה הזו חסרת תכלית, לא הבאן.

חכה לתגובה מהאדמין, אני רק מסביר לך מה הולך פה.
    תראה מה שעניתי לאדמין אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי ProDude
    אני ברוב המקרים AFK פחות מדקה, יש מקרים שבהם גג 3 דקות.
    אתה מכיר אותי, אני משחק המון, ואני פעיל המון.
    אני לא נכנס בשביל להיות AFK לשעות אחי, אני גג AFK לכמה דקות.
    אתה חושב שהקרדיטים מעניינים אותי? תבדקו בלוגים שלחו לי 15 אלף היום כנראה בטעות, ושלחתי אותם ל HOW DEEP כי הוא ביקש ממני בפרטי.
    אני בא לג'ייל להנות אחי, ובתכלס מה מפריע לך שאני AFK לכמה דקות, מקסימום תן לי SLAY אחי.

תראה מה שעניתי לאדמין אחי.
    אני מבין שלא עשית את זה בכוונה,
    אבל מתי שמישהו afk, הוא תופס מקום בשרת.
    ממליץ לצאת מהשרת במקום להיות afk.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.06.2016
    נכתב במקור על ידי Yuki
    אני מבין שלא עשית את זה בכוונה,
    אבל מתי שמישהו afk, הוא תופס מקום בשרת.
    ממליץ לצאת מהשרת במקום להיות afk.
    גם אם זה לדקה שתיים? גם ככה יש ראונדים שלוקחים 5 דקות או אפילו יותר שאתה פשוט מחכה ומחכה.
    אין בזה שום הגיון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אין סיבה להמשיך ולריב פה, אם אתה יודע שאתה עסוק במשהו אחר וזה גורם לך להיות AFK/Idle בשרת אין סיבה שתתפוס סתם מקום ולא תיתן לאחרים גם להיכנס ולשחק. מה שאני ממליץ זה פשוט לצאת מהשרת לסיים את מה שאתה עושה ורק לאחר מכן להיכנס ולהמשיך לשחק, ואני מאמין שלאחר שלושה קיקים מהאדמין עם הסיבה AFK אמורים לתת לך רמז ברור לא להמשיך להיות AFK.
    שיהיה לך המשך יום נעים.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה