תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    הוא ציטר מגעיל
    נערך לאחרונה על ידי netrew12; 23.04.2018 בשעה 00:12.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2008
    עיר
    קדימההההההההההה
    נכתב במקור על ידי netrew12
    שבוע טוב לכל האנשים היפים .

תלונה על MAOR SLEEPWALKER ואני כותב את זה רק כי הוא ציטר מסריח ושלא ינסה לערבב אף אחד .

10/02/2017 19:10:54 התחיל גאטר במפה DE INFERNO .

כמובן שכולם יודעים שאין EAC וSleepwalker נתפס כבר בעבר , ואין מה לעשות מי ששיחק עם ציטים תמיד יחזור לשחק עם ציטים שתהיה לו הזדמנות .

אחרי כמה ראונדים שאנחנו בטרור כבר כל הטים הספיק לשים לב שמאור כבר משחק חשוד , אני כמנהל הגאטר חיכיתי להזדמנות טובה לSS . ראונד רביעי , 2 על 1 , BRRARA על הסולם , לא עשה רעש , אפילו לא היה סיכוי קטן לדעת שהוא שם .. , וכמובן שמאור יושב בקופסא הקרובה לסולם בBANANA ומחכה לעומר שיקפוץ .
    ממש כמו חטיף בצאת יום כיפור . באותו הרגע שמאור חיכה לו , נתתי SS . ראונד אחרי , התחיל להגיד שהוא לא מביא SS ורק רקורד , מפה לשם אני ננעלתי על הSS ואחרי כמה ראונדים הוא אמר לי , אין בעיה , תקבל SS .

עוברים לסוף הגאטר , אני ומאור , מביא לי SS ו... הופלה ! הSS מגאטר אחר , בקופסא שרחוקה מהסולם , כניסה לבננה מכיוון CT וגם כשנשארו 2 CT ובראדר בSS היו 3 שחקנים (הייתי מעלה את הSS אבל ברח לי הקישור) , אחרי שאמרתי לו שזה לא SS שלי , הוא לא התווכח יותר מדי כי הוא יודע שאני צודק . והתעקש להביא רקורד , אבל מה שקורה ברקורד , שאתה תופס ציטר לפי צורת משחק , SS אתה תופס את מה שיש לשחקן על המחשב באותו רגע , אני לא רציתי לקחת רקורד , כי אין בזה שום טעם , אחרי שהוא הביא לי את SS הלא נכון , כבר הבנתי שכנאה נתפס , כן גם קיבלתה REMOVE מה ADV מגיע לך . לא מגיע לך לשחק , לא לך ולא לכל הציטרים המסריחים שהתחילו להפעיל מאז שאין EAC .

שיהיה אחלה שבוע . מלא בפרנסה ואהבת חינם .
    הוא ציטר
    נערך לאחרונה על ידי destique; 12.02.2017 בשעה 22:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    ^_^
    שתף ב-Google+

הרשמה