תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    26.11.2016
    שם משתמש בסטים: ItamarCohen

קישור של הבאן: http://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=ItamarCohen#8729

שם האדמין שנתן את הבאן: Xpray

סיבת הבאן: התחיל הסיבוב שיחקנו הכל היה טוב אקספרי לא תיפרד כאדמין . בעוד שכולם צעקו וצרחו בשרת אקספרי היה עסוק בגמבלים שלו ... הסיטי כבר אמרו את החוקים ואז אחד מהסיטי הרג את אקספרי כי הוא לא היה גב צמוד לסורגים הכל היה בסדר בנתיים לקראת סוף הסיבוב אקספרי לא הבין למה הרגו אותו הוא שאל את הסיטי למה הרגו אותו ענו לו שהוא לא היה גב צמוד לסורגים שתי תאים מתא נשק אחרי זה הוא נכנס לסיטי ורצה שהסיטי האחר יראה לו איפה זה היה אני הייתי הניבחר בהתחלה הוא היה מת אז לא רציתי אותו בסיטי ונתתי לו קיק במקרה באותו שניה הוא עשה לעצמו 1up ובדיוק נתתי לו קיק עכשיו הוא היה באמצע לדבר ואני לא ידעתי והוא התעצבן עלי על משהו שאני לא הייתי אשם אז הוא נתן לי באן לשלוש ימים עכשיו אני לא מבין בסיבה של הבאן הוא רשם "מפריע לאדמין בעת בירור" אני לא הייתי אמור לדעת ולא הייתי אשם במקרה.

התאריך שבו ניתן הבאן: 10/02/2017

הערות נוספות: אני מקווה שסעיף זה יטופל תודה על העזרה והתמיכה ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2017
    עיר
    תא
    סיבת הבאן הייתה שכשאני שואל שחקן למה הרגת אותי ונותן לי סיבה לא מוצדקת
    ואני רוצה לבדוק לעומק . אני נוטה אמצעים כדי לבדוק זאת אז עברתי לסיטי והחייתי את עצמי
    כי כמובן אתם לא קשובים לי . החייתי את עצמי כטרור כדי לראות איזה תא הייתי והרגתם אותי ישר
    אז עברתי לסיטי כדי שלא תהרגו אותי כי כשאני שואל את אותו משתמש אין ספור פעמים משהו והוא לא עונה
    אני לא יחטיף לו עונש על כך שהוא לא קשוב . אני כמובן שלא יעבור לסיטי ללא רשות אף פעם לא כאדמין ולא כשחקן.
    קיבלת את הבאן כי המעשה שעשית היה חמור ולאחר בקשות רבות למענות הבחור לא ענה ואתה ענית במקומו כיאילו שאתה הסנגור שלו
    ולאחר שעברתי לסיטי העפת אותי בקלות דעת , ידוע לי ולך שהסיבה שהעפת אותי מהסיטי לא היה כי לא רצית אותי בסיטי אלה "להסתלבט" עלי
    העונש המקורי היה להרבה יותר זמן ולאחר יעוץ עם מנהל הסרבר העונש ירד ל3 ימים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אוקיי.

"
    אחרי זה הוא נכנס לסיטי ורצה שהסיטי האחר יראה לו איפה זה היה"
    "ובדיוק נתתי לו קיק"

"
    אני לא הייתי אמור לדעת ולא הייתי אשם במקרה."

.לפי האשכול הזה ידעת מצוין מה אקספריי רצה לעשות.

אם לא היית יודע אז היית בבאן ולא היית מבין על מה הוא,

.אבל אתה מבין מצוין מה עשית ולנסות להגיד ש"לא היית אמור לדעת" באמת לא יעזור

.למרות זה, אני לא הייתי בשרת במקרה, אז אני אתן לאדמין לענות פה
    .המשך יום נעים
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2016
    אני הייתי גם לא קשוב ולא ידעתי שאתה נכנסת לסיטי וחשבתי שעברת כי פלאקס בחר אותך או משהו כי אמרתי שהוא ניבחר במקומי וראיתי שיש 9 סיטי אז הוצאתי אותך לא ידעתי שאתה באתה לבדוק את המיקרה כי חשבתי שפטרת את זה עם הסיטי האחר כבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    איתמר לפי מה שראיתי התלונה שלך היא לחינם כאשר הייתי בסרבר התנהגותך כלפי האדמין הייתה נבזית וספיציפית אדמין זה עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר
    נערך לאחרונה על ידי RappeRs; 10.02.2017 בשעה 23:39.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2016
    ראפרס אתה אומר את זה מהזווית שלך אבל מהזווית שלי אני לא היתכוונתי לעשות את זה בטח שלא לאקספרי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי itamar1347
    אני הייתי גם לא קשוב ולא ידעתי שאתה נכנסת לסיטי וחשבתי שעברת כי פלאקס בחר אותך או משהו כי אמרתי שהוא ניבחר במקומי וראיתי שיש 9 סיטי אז הוצאתי אותך לא ידעתי שאתה באתה לבדוק את המיקרה כי חשבתי שפטרת את זה עם הסיטי האחר כבר

אם לא היית הנבחר, למה נתת למישהו קיק?
    אם אתה רואה אדמין ש"נכנס סתם" לסיטי, אתה לא אמור להבין שהוא עושה שם משהו?
    (עושה ספאק על הסיטי, פותר בעיות, מסתכל על הסיטי צ'אט וכו' ? )
    לא נותנים לאדמין קיק סיטי אלא אם כן אתה בחרת אותו לסיטי מרצונך ואתה לא רוצה אותו יותר שם.
    אם אדמין מעביר את עצמו לסיטי יש לו סיבה, תאמין לי.

את השארת / קיצור הבאן אשאיר לxpray, אני לא מי ששם את הבאן.

יום טוב, שוב פעם.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2017
    עיר
    תא
    אקצר את זמן הבאן , אך ורק בגלל שאני יודע שאתה לא תחזור על מעשה זה שוב איתמר .
    פעם הבאה שאתקל במעשה זה העונש יהיה ארוך בהרבה.
    לנעול בבקשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה