תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    שם המשתמש המתלונן:
    Liraz Agada

שם האדמין:
    Bot Phoon

סיבת התלונה:
    אמר שאלוהים לא קיים

התאריך שבו הסיטואציה התרח שה:
    10.2.2017

הערות נוספות:
    שולח את זה רק בגלל שאמרו לי שאסור להביע דעה אישית בכל מיני נושאים.
    דמו:
    https://www.youtube.com/watch?v=DJjfTtomtxs
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ערב טוב .

א. אני הייתי נוכח בשרת שזה קרה ואיך שזה קרה כתבתי לאדמין בפרטי שמה שהוא אמר זה לא במקום ושיתנצל על זה בשרת - ולאחר מכן הוא אמר במיק שהוא מתנצל על מה שהוא אמר וכולם המשיכו הלאה (מה שחתכת מהסרטון)

ב. חבל שאתה מנסה סתם ככה לנסות להוריד אדמינים ולעשות קאוס בשרת .

ג. ובקשר לזה שאמרו לך שאסור לך להביע דעה אישית מה שאמרתי לך זה שהשרת זה לא המקום שלך להביע את הדעות שלך על ההתנהגות של האדמינים ולהגיד עליהם דברים כמו אביוזרים אלא המקום המתאים זה הפורום
    הדעות האישיות שלך בקשר לאנשי הצוות בשרת בדרך כלל לא מתאימים וכוללים שפה קשה.
    בתודה.
    שחר - מנהל שרת הביהופ
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    נכתב במקור על ידי SlaterMan
    ערב טוב .

א. אני הייתי נוכח בשרת שזה קרה ואיך שזה קרה כתבתי לאדמין בפרטי שמה שהוא אמר זה לא במקום ושיתנצל על זה בשרת - ולאחר מכן הוא אמר במיק שהוא מתנצל על מה שהוא אמר וכולם המשיכו הלאה (מה שחתכת מהסרטון)

ב. חבל שאתה מנסה סתם ככה לנסות להוריד אדמינים ולעשות קאוס בשרת .

ג. ובקשר לזה שאמרו לך שאסור לך להביע דעה אישית מה שאמרתי לך זה שהשרת זה לא המקום שלך להביע את הדעות שלך על ההתנהגות של האדמינים ולהגיד עליהם דברים כמו אביוזרים אלא המקום המתאים זה הפורום
    הדעות האישיות שלך בקשר לאנשי הצוות בשרת בדרך כלל לא מתאימים וכוללים שפה קשה.
    בתודה.
    שחר - מנהל שרת הביהופ

א. לא חתכתי כלום גבר פשוט יש לי 2 דקות אחורה בהקלטה ועצרתי תסרטון בדיוק ברגע שלחצתי חתכתי תלפניי שהוא לא קשור לנושא.
    ב. אתה לא מרשה לי להביע דעות גם לא קשור לצוות של השרת.
    ג. אני לא מנסה לעשות שום כאוס פשוט לפי דעתי אם לי אסור להביע דעה גם לאדמין אסור להביע דעה זה לא ככה?
    ד. אני קיבלתי מיוט על זה שאמרתי שאסור להביע דעה בשרת לשעתיים ככה שאם הייתי מביע דעה על קיומו של אלוהים נראלי בכלל הייתי בבאן.
    ה. אל תפיל עליי את הכאוס שיש בשרת.

לילה טוב, לירז - אגדה.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ככה .
    חפרת לי שעתיים שיש לך הקלטה על אחד האדמינים שלי ושאתה לא יודע אם לעלות או לא כיאלו אני אמור להתחנן שלא תעשה את זה

ובקשר למיוטים שקיבלת היום. אתה ממש לא קיבלת מיוט על זה שאמרת שאסור להביע דעה זה פשוט שקר ואני לא מבין מאיפה האומץ בכלל להגיב ככה עם שקרים

אתה קיבלת היום שלוש פעמים עונשים
    פעם ראשונה אמרת במיק כוס עמק ואחרי שלוש אזהרות שאמרתי לך להפסיק קיבלת על זה מיוט לשעה ולאחר מכן גם כתבת בצאט ולכן קיבלת גם גאג לשעה
    פעם שנייה אתה ועוד שחקן התחלתם לריב לאחר שהוא קרא לך בשם גנאי והגבת לו בקללות ולכן שניכם קיבלתם מיוטים
    פעם שלישית עוד הפעם אתה ואותו שחקן התחלתם לריב ואחרי שאדמין אחר אמר לכם להפסיק המשכתם ולכן קיבלתם עוד הפעם מיוטים ועונשים

בקשר להביע דעות אני חוזר ואומר ומסביר שהשרת לא מקום לאף אחד - לא רק אתה - להביע בו דעות על התנהלות של אנשי צוות אבל משום מה אתה לא מבין את זה וחושב שנטפלים רק אליך
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אם האדמין התנצל אז אין סיבה לחפש להוריד אותו, בנוסף קיבלת תשובה ממנהל השרת.
    ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה