תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    שרת הBHOP
    עזבו את החלק שהוא וslaterman כל שניה עושים VOTE על כלום(בעיקר היו על האם SLATER אפס או אם הוא מכוער וכו')
    הייתי בראן,אחרי שעשו בדיקה והודיעו על זה שאני בסוף אחד מהאדמינים קבעו 10 דקות ואז יהיה RTV בלי לשאול יותר מידי שאלות.
    אמרתי כמה פעמים שאני בראן ,אין יחס מצידו או מצד SLATERMAN
    בננוסף איים גם בPBAN אם מישהו ידבר על הRTV הלא צודק שהיה....
    הוכחות:
    https://youtu.be/nifPHcfSFoo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2016
    עיר
    רחובות
    ערב טוב נסיך (:
    נתחיל בא - המפה נמצאת בשרת שעתיים וחצי, בממוצע כל 10 דקות נכנס שחקן אחר ועושה "RUN" במפה שלוקח מינימום 15 דקות.
    נמשיך בב - אחרי זמן מסויים בשרת, כשמפה נמצאת במשך יותר משעה אז קובעים זמן מוקצב של RTV, כדי שהמפה לא תשאר כל היום בשרת כמובן.
    נמשיך בג - כשהזמן המוקצב נגמר אני נתתי משהו כמו 5~10 דקות להמשיך לסיים לפני שהמפה נתקעת לעוד שעה פלוס.
    נסיים בד - כשהסברתי לכל מי ששאל למה העברנו מפה אז קיבלתם תשובה מבחינתי, אין צורך להסביר יותר וכמובן שאתם תמשיכו להציף בשאלות למה ולמה ולמה כשנתתי להם תשובה חד משמעית,

* בפעם הבאה תחשבו על השחקנים בשרת לפני שאתם חושבים רק על עצמכם
    * כשאתם תהיו בשרת במפה שעתיים וחצי ותחכו כל רגע לשחקן אחר שנכנס ועושה "RUN" אל תפנו אלי יותר, ו.... בהצלחה.

*** חשוב לדעת שאני לא מאיים אף פעם אני תמיד מבצע ולרוב אני מעלים עין אבל כשיש צורך אני מרחיק כמובן ***

כמו שאתם רואים לפי דעתי כל מה שכתבתי הוא חשוב אבל למרות הכל הדגשתי בשבילכם דברים חשובים כי אני יודע שזה נכנס מאוזן אחת ונכנס לשניה
    נערך לאחרונה על ידי Tal9954; 08.02.2017 בשעה 21:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה