תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    26.05.2010
    שלום לכולם.

במשך זמן רב היה ביקוש ליצור סירטון תדמית מיוחד לקלאן שמציג את התכונות העיקריות ותורת הלחימה של IsrTG, במטרה להעלות מורל, ליצור יותר מוטיבציה וגם לעודד שחקנים חדשים להצטרף לקלאן.

לאחר קבלת אישור מהנהלת הקלאן, הוחלט לשים בפרויקט זה הילוך נוסף קדימה ולפתח אותו באופן סופי.

כרגע, צוות הצילום כולל אותי, שרון (Sharon) ואדיר (Adir), כאשר יוגב (Frizen) ואוהד (OhadShalev) מעוניינים גם הם להשתתף בפיתוח בשלב מסוים. לטובת צילום הסירטון, אנו מחפשים קבוצה של חברי קלאן המעוניינים לקחת חלק בהיבט המשחק - כלומר להשתתף כשחקנים המבצעים משימות כלשהן לפי תסריטים שאנחנו נכתוב, ובהתאם לכך נצלם את הקטעים.

קטעי הסירטון יצולמו בעזרת מוד בשם G-Cam שנועד לצלם סירטונים ב-ArmA 3 באופן פשוט, לאחר מכן לערוך את הסירטון בעזרת תוכנות עריכה שונות.

שימו-לב:
    אין מגבלה לכמות השחקנים שיכולים להשתתף בצילומים, אך אנחנו דורשים רצינות ברמת על. שחקנים שלא ישמרו על רצינות במהלך הצילומים, ייפסלו באופן אוטומטי.

מי שמעוניין לקחת חלק בפרוייקט, בבקשה לרשום כאן בפורום שנוכל לעשות רשימה. במקביל, אנחנו נעבוד על מסמך שמציג את תוכנית העבודה של צילומי הסירטון, כולל תסריטים ומוזיקה ונפרסם אותו לכולם.

תודה רבה.

הצטרף בתאריך
    24.09.2016
    אשמח להשתתף

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    יותר ממעוניין להשתתף (תתזמנו רק שאני בשבוע בית חחחח)

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    אני פועל כבר מול אוהד בתחום ובקרוב אצטרף לצוותי הצילום במשימות הקבועות , אז כמובן שאעזור גם בסרטון תדמית אם תרצו

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    מעוניין להשתתף

מכאן להוליווד

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    אני פה.
    נערך לאחרונה על ידי OmErMel; 08.02.2017 בשעה 20:23.

הצטרף בתאריך
    09.09.2010
    עיר
    תל אביב
    מוכן גם לעזור
    למה לרוץ כשאפשר לנסוע?

הצטרף בתאריך
    04.02.2009
    אשמח להשתתף

הרשמה