תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    שלום לכולם,

מדי יום נפתחים אשכולות על התפקוד של הקהילה בתקופה האחרונה.
    אני פותח את האשכול הזה בשביל לענות לכל השחקנים ובאמת לנסות להרים את הקהילה ככול שניתן.
    תראו ה gaming בישראל (משחקי רשת) בתקופה הכי גרוע בכול המשחקים זו עובדה, כחלק מצוות של ויגאמס אני מודע לכך.
    cs 1.6 זה משחק מאוד ישן, יש פה שחקנים שעדיין משחקים מלפני 10 שנים ויותר, בזמן הזה פתחו משחק חדש csgo על אותו עיקרון ככה שלא מעט שחקנים עברו לשחק שם.
    מי שמשחק פה היום רובם זה שחקנים ישנים שבאמת אוהבים את המשחק.
    אני אמנם שחקן די חדש (שנתיים לערך) אבל מאותה התקופה מלפני שנתיים והיום המצב די דומה, גאטרים תמיד היו, נייטקאפים מדי פעם, וטורנירים רצינים לא היו כמעט מאותם הסיבות. (פרסים, לאן פרטי וכו').
    תראו אני מנהל את הקהילה כחצי שנה.. בהתחלה הכול היה בסדר גמור אפילו ראינו עלייה בכמות הגאטרים, נייטקאפים, ואפילו רץ טורניר קטן, בוצעו מס' ניסיונות להרים את הקהילה במס' מוקדים ועלו ראינות חדשים (יש בוט מוכן שבקרוב יעלה בערוץ #vgames שבו 20 אנשים שעושים !add נכנסים לטורניר ללא הרשמה כלל דרך האתר חצי גמר וגמר, תודה לאורי GrusT) ואף לפתוח את הערוץ #vgames.pro. להגיד שלא עשינו כלום.. לא אי אפשר להגיד.

הקהילה בתקופה האחרונה עוברת לא מעט עליות וירידות כמו כל דבר שמתנהל בחיים.. מאוד קשה לשמור על משהו שתמיד יהיה בשיאו.. אני מסתכל היום אחרי המשברון הקטן ודי מרוצה ממה שאני רוצה.. נכון תמיד אפשר להשתפר ואנחנו עובדים על זה.
    אותם אנשים שתמיד מבקרים את הקהילה וזה בסדר אנחנו אוהבים ביקורות נשמח אם תקחו חלק מניהול הקהילה.

ישנם מס' תפקידים בדרגות ניהול שונות:
    מנהל ערוץ #vgames.gathers.
    מנהל ערוץ #vgames.pro.
    מנהל טורנירים.
    וכמובן בדרגות בפחות גבוהות.
    יש לפנות אלי פה או במירק ולהציע את עצמכם לתפקיד.

נ.ב
    במהלך הסופ''ש יעלו חזרה 2 סרברים להשכרה בערוץ #vgames.
    וקלאבים.
    ** מס' שחקנים בקהילה פנו אלי בתקופה האחרונה לעלות מפות חדשים לקהילה, קיבלנו תשובה ולא ניתן לעלות את המפה css_cache מהסיבה שצריך לשנות את השם שלה וזה גורם לקריסה של השרת, עובדים על זה בניסיון לסדר את זה.

נשמח לשמוע רעיונות חדשים (לא לדבר באוויר ולהגיד כמה רע לכם, אתמול כל היום הייתי פה והאוויר בקהילה בסדר גמור, שיחקתי לא מעט משחקים גם עד השעות הקטנות של הלילה והחווית משחק עדיין נשארה) תודה מראש.

אחלה יום לכולם וסופ''ש נעים.

בברכה,
    מנהל cs 1.6
    vG|Sharvit
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    יודע שזה הולך להתממש אבל בכל זאת שיהיה לנו בהצלחה!

הצטרף בתאריך
    05.04.2016
    אני חושב שלא צריך להוריד לצוות וויגיימס את הבטחון בעזרת דיונים רעים (הכוונה להגיד כמה הבן אדם לא בסדר) אני חושב שאם תבואו ותגידו סתם ככה למישהו מהצוות אתה עושה עבודה טובה תמשיך ככה זה רק יתן לו מוטיבציה להמשיך ולעשות עבודה פי 8 יותר טובה בכל זאת אני חושב שבני אדם יכולים לטעות ולא יכולים כל הזמן להיות מושלמים כדי לגרום לוויגיימס להיות בשיא כל הזמן אתם רואים משהו אחר הגאסטים וכו" אתם חושבים שאנחנו לא פעילים או עושים שטויות או אין לנו כוח ככה אתם חושבים אתם לא מבינים שאנחנו צוות קטן יחסית לכל הקהילה אי אפשר לספק כל אחד אנחנו מנסים תתחשבו בנו אני לא מצפה שאתם תהיו נחמדים ותלקקו פשוט במקום לבוא למישהו להגיד לו אתה חרא של בן אדם אתה תעוף עוד מעט או אתה עושה עבודה גרועה מגיעה לך ראנר זה הרבה יותר מעליב מלא להגיד כלום פשוט אל תגידו כלום בהצלחה חברס

הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    נכתב במקור על ידי Sharvit
    שלום לכולם,

אני פותח את האשכול הזה בשביל לענות לכל השחקנים ובאמת לנסות להרים את הקהילה ככול שניתן.
    תראו ה gaming בישראל (משחקי רשת) בתקופה הכי גרוע בכול המשחקים זו עובדה, כחלק מצוות של ויגאמס אני מודע לכך.
    cs 1.6 זה משחק מאוד ישן, יש פה שחקנים שעדיין משחקים מלפני 10 שנים ויותר, בזמן הזה פתחו משחק חדש csgo על אותו עיקרון ככה שלא מעט שחקנים עברו לשחק שם.
    אני אמנם שחקן די חדש (שנתיים לערך) אבל מאותה התקופה מלפני שנתיים והיום המצב די דומה, גאטרים תמיד היו, נייטקאפים מדי פעם, וטורנירים רצינים לא היו כמעט מאותם הסיבות. (פרסים, לאן פרטי וכו').
    תראו אני מנהל את הקהילה כחצי שנה.. בהתחלה הכול היה בסדר גמור אפילו ראינו עלייה בכמות הגאטרים, נייטקאפים, ואפילו רץ טורניר קטן, בוצעו מס' ניסיונות להרים את הקהילה במס' מוקדים ועלו ראינות חדשים (יש בוט מוכן שבקרוב יעלה בערוץ #vgames שבו 20 אנשים שעושים !add נכנסים לטורניר ללא הרשמה כלל דרך האתר חצי גמר וגמר, תודה לאורי GrusT) ואף לפתוח את הערוץ #vgames.pro. להגיד שלא עשינו כלום.. לא אי אפשר להגיד.

הקהילה בתקופה האחרונה עוברת לא מעט עליות וירידות כמו כל דבר שמתנהל בחיים.. מאוד קשה לשמור על משהו שתמיד יהיה בשיאו.. אני מסתכל היום אחרי המשברון הקטן ודי מרוצה ממה שאני רוצה.. נכון תמיד אפשר להשתפר ואנחנו עובדים על זה.
    אותם אנשים שתמיד מבקרים את הקהילה וזה בסדר אנחנו אוהבים ביקורות נשמח אם תקחו חלק מניהול הקהילה.

מנהל ערוץ #vgames.pro.
    מנהל טורנירים.

נ.ב
    וקלאבים.
    ** מס' שחקנים בקהילה פנו אלי בתקופה האחרונה לעלות מפות חדשים לקהילה, קיבלנו תשובה ולא ניתן לעלות את המפה css_cache מהסיבה שצריך לשנות את השם שלה וזה גורם לקריסה של השרת, עובדים על זה בניסיון לסדר את זה.

נשמח לשמוע רעיונות חדשים (לא לדבר באוויר ולהגיד כמה רע לכם, אתמול כל היום הייתי פה והאוויר בקהילה בסדר גמור, שיחקתי לא מעט משחקים גם עד השעות הקטנות של הלילה והחווית משחק עדיין נשארה) תודה מראש.

בברכה,
    מנהל cs 1.6
    vG|Sharvit
    באמת כול הכבוד שבאת ופתחה דיון על מה אתה רוצה לעשות כך זה כבר התחלה של משהו תן לנו ביצועים בשטח ובאמת את מה שהמלצאתי פה על סרברים להשכרה זה דבר ממש בסיסי שמחייב שיהיה וטוב שכך שיהיה באמת כול הכבוד מקווה שתיכך על עוד רעיונות שהבאתי פה שממש לפי דעתי חשובים בסופו של דבר צריך שיהיה פה תחרות בין שחקנים ואני שוב מציע שיהיה פה סרברים להשכרה שיהיה פה תחרות של AIM MAP תחרות של ראנקים לעשות תחרות ראנקים בקלאבים שזה ממש חשוב לעשות תחרות בין שחקנים שיהיה סיבה למה לשחק ועם תצליחו לעשות את זה הרבה אנשים יחזרו לפה באמת יהיה יותר כיף לשחק צריך לגרום לאנשים פה לפתוח טימים וגם עם צריך לבטל את הגטרים בשביל ליגה או NC כי שמע לפי דעתי לעשות משחק ב סרבר רגיל פי 10 יותר כיף מלעשות סתם עוד גטר וכבר מלא זמן שזה לא קרה רק אנשים פה עושים גטרים וזה ממש חשוב זה הדעה שלי ולפי דעתי זה הכי נכון לעשות!!!!
    נערך לאחרונה על ידי k1nge; 02.02.2017 בשעה 19:51.

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    בהצלחה שהיה לנו

הצטרף בתאריך
    09.05.2014
    עיר
    נתניהההה
    חייב סרברים להשכרה

הצטרף בתאריך
    17.10.2016
    באמא שלי תפתח סרברים להשכרה תיראה איך הסיאס יקום חזרה כולם מתים לעשות משחקים PCW PU דברים שהם יותר מעניינים מהגטרים המגעילים האלה אם תפתח את השרתים כבר מחר אתה תיראה את השינוי אחשורמוטה של שינוי

הצטרף בתאריך
    09.05.2014
    עיר
    נתניהההה
    נכתב במקור על ידי eladwenrak
    באמא שלי תפתח סרברים להשכרה תיראה איך הסיאס יקום חזרה כולם מתים לעשות משחקים PCW PU דברים שהם יותר מעניינים מהגטרים המגעילים האלה אם תפתח את השרתים כבר מחר אתה תיראה את השינוי אחשורמוטה של שינוי
    +1אשרך

הצטרף בתאריך
    23.04.2008
    עיר
    קדימההההההההההה

מקצוען

- - - Updated - - -

ממש גנב לי את המילים מהפה

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    כמו שאמרנו לכם השרתים להשכרה חוזרים,
    חוזרים גם קלאבים.
    עוד כשבוע תפתח תחרות AIM 2V2 .
    הנייטקאפים חוזרים להיות פעילים.

עכשיו חוץ מיזה אני רוצה לשמוע עוד דברים יאללה עד שיש הזדמנות לבוא ולשנות וזה בדיוק הזמן יאללה תציפו
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    נכתב במקור על ידי Gabz
    כמו שאמרנו לכם השרתים להשכרה חוזרים,
    חוזרים גם קלאבים.
    עוד כשבוע תפתח תחרות AIM 2V2 .
    הנייטקאפים חוזרים להיות פעילים.

עכשיו חוץ מיזה אני רוצה לשמוע עוד דברים יאללה עד שיש הזדמנות לבוא ולשנות וזה בדיוק הזמן יאללה תציפו
    כול הכבוד באמת תותחים שאתם באמת משתפים פעולה עם מה שמציאים לכם באמת שאפו ואני יכול להמליץ על דברים נגיד שאתם פותחים תקלאבים תעשו שבקלאבים יהיה ראנקים שיהיה תחרות ואני מבטיח שהקלאבים היו מפוצצים כול היום פעם זה היה כך והייתי רק מחכה להיכנס לקלאב זה הצעה שלי שכדי שתוסיפו את זה ותנסו לגרום לאנשים לפתוח קבוצות שכך יהיה סיבה לפתוח לפי דעתי עדיף שתתחילו מ הנמוך מ השורש מה זאת אומרת מ VGAMES.GATHER תרגילו אותם לפתוח קבוצות ולא רק לעשות גטרים כי זה כבר בעיה שחקנים חדשים שלומדים רק לעשות גטרים גם הבסיס של המשחק שלהם יהיה רק גטרים אני ממליץ שמהיום אנשים שבאמת רוצים לעלות ל ADV שיפתחו קבוצות וירשמו לאיזה NC או ליגה ורק אז הם יעלו ל ADV לשבוע נסיון השבוע או לעשות NC רק ל ADV שכך ששחקנים מ VGAMES.GATHER יראו שאין להם ADV ויראו שרק עושים להם NC או ליגה הם יעשו הכול כדי שהם יעלו וגם ישחקו ב NC וכך נוצר בין שחקנים תחרות ועם יש תחרות בין שחקנים זה יעלה תקהילה פי 10 והכי הכי חשוב לכול מי שלוקח חלק למי שתורם ועוזר לקהילה הכי חשוב זה לא להתאייש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    06.10.2015
    המשחק הזה מת בערך משנת 2012-2011 באותה שנה valve הפסיקה לתמוך ב1.6.
    לגבי ה"קהילת Vgames"הזאת שמתה גם בסיביבות ה-2011-2010 שמנסה להחזיר ערוצי פרו וכו אתם קצת חיים בסרט רע מאוד,
    מנהלים בני 21\20 שהיום מנהלים את הקהילה הזאת אני מאמין באותה שנה שהקהילה הזאת הצליחה והיה ליגות אוןליין ואופליין ולא של 6עד8 קבוצות כמו היום שיחקתם 1על1 בלונג בלי להעליב.
    תפנימו מה שנשאר מהקהילה הזאת זה רק השם שלה וגם את זה אתם הורסים. לא נמאס לכם? לא רואים שלא הולך? שהשחקנים פה זה פח אשפה אחד גדול? רק ילדים ושחקנים כושלים מפעם עושים רושם על כל הילדודס של היום שהם עשו פעם משהו נמצאים פה.
    אין פה לא אדיוי וכמובן אין פה שחקנים שקרובים אפילו להיות שמינית "פרו". גם אני גם בטוח שרוב גדול מהקהילה של היום לא יודעת מה זה "פרו".

מקווה שתפמינו את זה! :]

יוםטוב.

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    הסיאס מת.
    אבל למרות זאת אם איכשהו אתם רוצים להחיות אותו זה רק לפתוח ליגה עם לאן בסוף שכמובן יהיה פרסים מכובדים כמו עכברים,אוזניות,פאדים,כסף או גם ליגת אונליין שהפרסים ישלחו בדואר.
    שחקנים מבוגרים שעובדים או לומדים לא ירשמו לליגה שהפרס שם זה vgames points אפשר לדחוף את זה לתחת
    קחו אתזה לתשומת לבכם
    peace

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי AMiGUS
    המשחק הזה מת בערך משנת 2012-2011 באותה שנה valve הפסיקה לתמוך ב1.6.
    לגבי ה"קהילת Vgames"הזאת שמתה גם בסיביבות ה-2011-2010 שמנסה להחזיר ערוצי פרו וכו אתם קצת חיים בסרט רע מאוד,
    מנהלים בני 21\20 שהיום מנהלים את הקהילה הזאת אני מאמין באותה שנה שהקהילה הזאת הצליחה והיה ליגות אוןליין ואופליין ולא של 6עד8 קבוצות כמו היום שיחקתם 1על1 בלונג בלי להעליב.
    תפנימו מה שנשאר מהקהילה הזאת זה רק השם שלה וגם את זה אתם הורסים. לא נמאס לכם? לא רואים שלא הולך? שהשחקנים פה זה פח אשפה אחד גדול? רק ילדים ושחקנים כושלים מפעם עושים רושם על כל הילדודס של היום שהם עשו פעם משהו נמצאים פה.
    אין פה לא אדיוי וכמובן אין פה שחקנים שקרובים אפילו להיות שמינית "פרו". גם אני גם בטוח שרוב גדול מהקהילה של היום לא יודעת מה זה "פרו".

מקווה שתפמינו את זה! :]

יוםטוב.
    gj

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    טל אתה תותח!

חובה קודם להחזיר תקלאבים
    1 HS MODE
    2 DM

בנוסף לזה שרתים להשכרה נשמע מעניין מאוד !

לוותיקים שבינינו איפה ימי הזוהר כיתה ו - ז ? ;)

הצטרף בתאריך
    06.10.2015
    זה פשוט עצוב לראות את זה מהצד איך אנשים שאין להם מושג במשחק ואני בטוח של היו פה בתקופת ה"זוהר" של הקהילה הזאת.
    אנשים שהגיעו דרך המלצות או פרוטקציות או פשוט אף אחד לא רצה לנהל קהילה שתם זמנה מנסים משהו שמראש יודעים שהוא כשלון אחד גדול!
    לגבי clubs Servers אם אתם חושבים שזה יעשה את עבודה זה מראה עד כמה שאני צודק שאין להם מושג מהקהילה צריכה.....
    אתם פשוט הורסים את השם Vgames ולא אפכת לכם כי אתם פאקניג לא הייתם פה!

הצטרף בתאריך
    14.11.2016
    נכתב במקור על ידי Sharvit
    שלום לכולם,

מנהל ערוץ #vgames.pro.
    מנהל טורנירים.

נ.ב
    וקלאבים.

בברכה,
    מנהל cs 1.6
    vG|Sharvit

וואלה טעות לנסות להחזיר תפרו יהיה שם 4-5 גאטרים ב24 שעות זה לא יתרום בכלום ועוד עצה סגרו כבר תפרומוטד אין שם גאטרים ויש שם בידיוק אותה רמה כמו בגאטרס הרגיל

הצטרף בתאריך
    11.02.2015
    כול מילה במקום!
    מקווה שבאמת הכול ילך כמו שצריך בהצלחה.

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    AMiGUS אתה די חדש מאוד שמדבר המון שטעויות בהוא אני יעשה לך קצת סדר למה נראה לי אתה קצת מבולבל ...

קודם כל לכולם יש מושג במשחק הוא לא כזה מסובך...

אתה מדבר אל תקופת הזוהר התקופה הייתה כיתה ו - ז - ח - ט - י בין שנות 2003-2008

היה כל חודשיים לאן היו אנשים אחרים לא כמו בתקופה שלך ממורמרים היו שחקנים גברים היינו משחקים לכיף לפאן לעביר תזמן

אני זוכר היינו בורחים מהבית ספר רק בשביל לשחק ולהגיע לפיינל פור לשחק בלאן היו כל כך הרבה קבוצות כל כך הרבה שחקנים

היו 4 קהילות שהיו מתחרות בין עצמם FCSI Planet51 Fxp Multiplayer שהיו מארגנות כל חודשיים לאן ולהזכירך לא היה ת Adv pro אנשים לא ידעו מה זה

וכן היו קלאבים כי אנשים היו חייבים לשחק איפשהו ולהתחמם ואפילו סתם לצחוקים לסטלבט משחקים ביחד שהיום אין אתזה וחבל מאוד

פרותקציות כנראה שאתה לא מספיק וותיק אתה עוד שחקן חדש שרואה גישות אצל אחרים ואוכל תלב זה לא מעניין אף 1 אולי תשחקים של היום כי אין ברירה אין קבוצות אין לאנים אין טורנירים אנשים חייבים לשחק איפשהו אז מנשים ללקק בשביל להיכנס ל אידיוי וזה לגיטימי

מה שקורה היום זה וויגימס לא נפלו ולא יפלו הם עושים עבודה יפה כל עוד יש גאטרים ומשחקים תגיד תודה שאתה עוד משחק אל תחשוב אל השלילי ואל תחשוב שזה כזה קל לנהל שיש לך כל כך הרבה דרישות ולך תמצא תזמן היום רובנו הוותיקים בני 24 + אנחנו משחקים להעביר תזמן אלה אם כן יש משהו מעניין איזה טורניר אז נרשמים

מקווה שהבנתה תכוונה שלי

הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    אם אתם רוצים באמת לנסות להחזיר את הקהילה זה רק ללחוץ על מנהל האתר שישחרר כי יש לו מה לשחרר כמו שהוא משקיע בGO ...
    בכל אופן לסגור במיידית את הערוץ פרומוטד כי אין טעם לערוץ הכושל הזה ...

הרשמה