תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    31.01.2017
    טוב אז ככה רק רציתי להגיד כמה חבל איך הכל השתנה אחרי הרבה זמן , הקהילה התקדמה הגיעו מלא שחקנים חדשים שהרסו אותה ממש. מנהלים חדשים שלא יודעים לנהל נכנסו לקהילה של ה 1.6 והחליטו להכניס מנהלים חדשים חלק מהמנהלים באמת סבבה לגמרי כמו Gabz שהוא היחיד כאן שאפשר לסמוך עליו אחרי ש Aero עזב וחבל שכך ..

בקיצור היום בסביבות 00:00 אני עושה גאטר ראשון לכל היום הריצו 5-6 סאבים לגאטר שהיה מורץ. אני השני שעשה סאב לגאטר אוקי נכנס לשרת 6/12 איתי זה 7/12
    בסדר מתחיל לשחק ב PRAC והכל סבבה לגמרי עד שהשרת מתחיל להיות 12/12
    מסתבר שאחד בשם dMaker פילח כמה חברים שלו והעיף כמה אנשים שהיו צריכים להיות ואלה שלא נכנסו , נכנסו אחרי 10-12 דקות ונזכרו לבוא לשרת dMaker שאני מציין (vG.Management) מסבירים לו שהם עושים אפליות פרוטקציות מפלחים שחקנים מביא קיק אני צועק עליו וזה נכון שאמרתי לו יבן זונה תענה כי הוא סינן אותי אבל הוא ממשיך לסנן ולהביא קיקים בקיצור אני פונה למנהלים הבכירים של הפורום תטפלו בזה וכל מי שלא טוב לו יום טוב לו

ת
    מונה של הקיק:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    ת'אמת שגם אני חוויתי ניצול גישות מדימייקר הזה, הוא נכנס לפאבליק רום ומצוטט לנו לשיחה, ביקשנו ממנו לעזוב הוא אומר לא רוצה אז עברנו חדר והוא רדף אחרינו, חבר קילל אותו הוא הביא לו קיק.
    איך לעזאזל מנהל באנים יכול להיות מנהל ללא מיקרופון גם את זה לא הבנתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    אני יטפל בענין הזה אישית,
    תודה על הפניה.
    ומחמוד הוכחות כמו שהוא נתן יכול להיות יותר טוב ממילים...
    תודה חברה ויום טוב אעדכן פה את התוצאות.
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2017
    נכתב במקור על ידי Gabz
    אני יטפל בענין הזה אישית,
    תודה על הפניה.
    ומחמוד הוכחות כמו שהוא נתן יכול להיות יותר טוב ממילים...
    תודה חברה ויום טוב אעדכן פה את התוצאות.
    תודה רבה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    בטיפול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2017
    קודם כל , לא פילחתי שום חבר שלי , אתה באתה סאב שני ולסאב הראשון הבאתי קיק כמו גם לך אז אין לך שום דבר להגיד , וחבל שאתה לא מספר שקיללת אותי ואת כל משפחתי ולאחר מכן הבאתי לך קיק מהטים ספיק והתחשבתי בך ולא הבאתי לך באן בסרבר ככה שהקהילה לא מתקרבת לסוף ושום ניצול גישות לא היה פה .. תנסה פעם הבאה להעליל עלילות אולי יצליח לך , לא עליי גבר.המשך יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2017
    קודם כל אתה כן פילחת הבאת לי קיק לפני שפילחתי כמה וכמה פעמים אם לא שמת לב אני לא סובל את האלה שמשחקים אותם אנשים צודקים וישרים שהם לא כאלו dMaker נכון? הקהילה מתקדמת לסוף ואתה חתיכת שקרן תקנה מיקרפון כמו שאמרו למעלה כי מה זה מנהל בלי מיקרפון בחיים לא שמעתי על זה ועוד משהו שהוא הכי חשוב בגלל אנשים כמוך הקהילה תהרס ועוד יבינו את זה בהמשך או לעולם בכל מקרה תעשו עם זה מה שאתם רוצים המנהלים הבכירים שבנינו ומציין שוב "לא מעליל ולא שום דבר" אתה פשוט תקבל על הכל בהמשך מהטעויות שלך , אם לא שמת לב אתה הרגע הודתה ששמעת אותי קורא לך ואתה לא עונה אבל בכמה קטעים בהצלחה לכל אנשי ה 1.6 החדשים
    נערך לאחרונה על ידי Accessaccept; 31.01.2017 בשעה 22:15.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2017
    ענית לך אינספור פעמים בצאט של הטים ספיק , לאחר מכן קיללת אותי את זה שכחת לציין , ולא פילחתי אף אחד היה קשה לך עם העובדה שלא צריך סאב וכל העשרת שחקנים נכנסו , אני וצוות וגיימס בפרט ימשיכו להוביל את הקהילה הזאת על הצד הטוב ביותר ואתה ? אתה תמשיך להתמרמר עד כמה הקהילה הזאת מספר 1 בארץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2016
    נתאנל toiva מנצל פה גישות מביא לnaorjke אחרי רמוב מנגר חדש אחרי 3 רמובים עושה מה באלו מריץ סאבים מכניס ישר את naorjke כי הם חברים הכי טובים פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    גם אני מכסכים עם החבר .

NetanelZ - Tovia - genral
    תקשיבו הבנאדם הזה פשוט לא ראוי לנהל אפילו חדר בטים ספיק .
    צבוע , עושה מה שבאלו , מחלק באנים כמו לחמניות .
    ועוד בנושא NAORJKE - שנהיה חבר שלו מהטים ספיק קיבל רמוב כי עשה מלא בלאגן אם זה טיקי אם זה קיקים בשביל שהוא ישחק אם זה לעשות ENDIM סתם כי לא באלו לשחק וכו ..
    נאור חזר עם הניק JETTON וקיבל שוב את הדרגה MANAGER . שוב הבעיות לא הפסיקו רק הורס את הקהילה .

באמת שצריך מישהו שינפנף את כל המנהלי כאילו האלה .
    DMAKER ? חושב שחסר לא כמה כרומוזומים בשכל , היחידי שמריץ סאבים לפני ששלחו פרטים .

בקיצור , רק אלוקים יעזור פה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2009
    עיר
    פרדס כץ
    נכתב במקור על ידי TinyScore
    ת'אמת שגם אני חוויתי ניצול גישות מדימייקר הזה, הוא נכנס לפאבליק רום ומצוטט לנו לשיחה, ביקשנו ממנו לעזוב הוא אומר לא רוצה אז עברנו חדר והוא רדף אחרינו, חבר קילל אותו הוא הביא לו קיק.
    איך לעזאזל מנהל באנים יכול להיות מנהל ללא מיקרופון גם את זה לא הבנתי.
    זה רק בגלל שאתה בן מיעוטים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    נכתב במקור על ידי interSyss
    זה רק בגלל שאתה בן מיעוטים
    אתה רוצה שאני אעשה לך פגע וברח שוב? יחסר רישיון D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2010
    ToviaB כמה מפגר צריך להיות כדי לתת לאחד כזה גישות, רק בגלל אנשים כמוהו הקהילה נראית ככה פשוט לא הגיוני.
    טוביה הזה עושה מה שבזין שלו, מישהו צריך להוריד לו את האף למטה למה אם הוא ימשיך ככה גם גאטרים לא יהיו בסוף פשוט בושה.
    נערך לאחרונה על ידי Idan bachar; 01.02.2017 בשעה 13:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    טוב לגבי הענין של הגאטר שהיה החוקים חודדו לאדמין שצריך לחכות 5 דקות במידה ולא נכנסים מביאים סאב וגם אם השחקן הגיע אחרי שהורץ סאב הוא לא יכנס לשרת. בכל מקרה למרות ההבנה של הכעס לא היה צורך בקללות אבל לא נתייחס לזה...
    לגבי מה שהרבה הגיבו פה שNAORJKE זה JETONN ואללה אני לא ידעתי את זה וחבל שאתם לא מעדכנים את הגאטרס ליאור\עמית בנושא, בכל מקרה עשיתי בדיקה כרגע וצדקתם זה אכן הוא הגישות ירדו באותו רגע.

לא רואה טעם להמשיך את הדיון הזה שיהיה סופש נעים לכולם =]
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    אני אשמח לדעת בפרטי במירק על כל מקרה של naorjke מעורב בו.

אחלה יום לכולם.
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit
    שתף ב-Google+

הרשמה