תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    שלום לכולם ולילה טוב, אני שומע הרבה אנשים אומרים שהCS1.6 מת תכלס
    זה נכון אבל לא בגלל התקופה או משהו כזה אלה בגלל ההנהלה ופה אני מאשים את טל (שרביט) המנהל
    של VGAMES.
    לא יכול להיות בחצי שנה 50% מהשחקנים יעלמו ככה סתם בלי סיבה הסיבה היא שמאז שVGAMES
    עברה לבזק שזה היה לקראת החודש השישי שביעי אם אני לא טועה חלה התדרדרות במצב הקהילה אם זה היו
    לאגים מתמשכים ועוד לאחר שזה כבר הסתיים והמעבר החל
    הסרברים שהיו פעם אם זה
    קלאבים,סרברים להשכרה נעלמו ואין יותר וזה אחת הבעיות של VGAMES
    אז נכון שהקהילה היום אם לא כמו של פעם אבל אם רוצים לפחות לנסות להחזיר את הקהילה
    תתלוננו למה אין שרתים להשכרה,קלאבים במקום זה החליטו לפתוח את ערוץ הפרומוטד שהוא כושל
    לחלוטין ואת ערוץ הPRO שיש לך בקושי 3 שחקנים במקום לנסות ולהחיות את הקהילה המנהלים או יותר
    נכון המנהל הראשי טל אתה גרמת לזה בעצם לקהילה להתרסק ופה אני מאשים רק אותך ..
    ו
    חשוב לציין שבעל האתר שלומי לפני כחודשיים לקחת את המנהלים לשיחה ואמר שקהילה הולכת להשתנות יהיו פרסים וכו
    אבל כלום נאדה אין כלום המנהלים של היום פח בלי רצון לעשות כלום ובמטרה גישות בלבד ..

לסיכום VGAMES או יותר נכון קהילת 1.6 ז"ל.
    נערך לאחרונה על ידי RaKe; 30.01.2017 בשעה 01:07.

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    biglal ze ani zarih lalot lniol aval sharvit ahla shbaolam

הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    נכתב במקור על ידי RaKe
    זה נכון אבל לא בגלל התקופה או משהו כזה אלה בגלל ההנהלה ופה אני מאשים את טל (שרביט) המנהל
    של VGAMES.
    לא יכול להיות בחצי שנה 50% מהשחקנים יעלמו ככה סתם בלי סיבה הסיבה היא שמאז שVGAMES
    עברה לבזק שזה היה לקראת החודש השישי שביעי אם אני לא טועה חלה התדרדרות במצב הקהילה אם זה היו
    הסרברים שהיו פעם אם זה
    תתלוננו למה אין שרתים להשכרה,קלאבים במקום זה החליטו לפתוח את ערוץ הפרומוטד שהוא כושל
    לחלוטין ואת ערוץ הPRO שיש לך בקושי 3 שחקנים במקום לנסות ולהחיות את הקהילה המנהלים או יותר
    ו
    חשוב לציין שבעל האתר שלומי לפני כחודשיים לקחת את המנהלים לשיחה ואמר שקהילה הולכת להשתנות יהיו פרסים וכו
    אבל כלום נאדה אין כלום המנהלים של היום פח בלי רצון לעשות כלום ובמטרה גישות בלבד ..

ו
    ואללה אתה צודק במאה אחוז אני לא מבין מה הוא פשוט עם TAG ולהגיד יאללה יופי אני לא יעשה כלום מה נסגר בן אדם תתחיל לעלות תקהילה בהתחלה שעליתה שמתה CLUB ועכשיו הוא נסגר אין סרברים להשכרה איו CLUBIM אין ESAY בשרתים מה נסגר איתכם אנשים תתחילו להביא לאנשים אחרים לנהל תקהילה שיתרמו קצת יותר לקהילה למה הקהילה בקצב הזה תסגר וחבל למה להרוס לאנשים אחרים יש אנשים שכן רוציםם לתרום ולא מביאים להם למה??? SHRVIT באמת עם אתה מנהל תקהילה אז תנהל אותה עד הסוף אל תהרוס אותה כי ידעתה לאן אתה נכנס שאתה מנהל תקהילה אבל תתחיל להראות פה נוכחות איפשר ככה אנשים מחכים ומחכים כמה אפשר באמת תתחילו להתפאס על עצמכם תשנו תקהילה לטובה ולא לרעה שימו CLUBIM תעשו קצת ליגות תעשו שיהיה תחרות במשחק ולא רק גטרים בלי ESAY
    ובאמת עם אתה לא מצליח לנהל תן למישהו אחר שכן יש לו זמן לתרום כן רוצה לעזור לקהליה כי בנתיים אתה לא מראה לנו ביצועים בשטח!!!!!
    נערך לאחרונה על ידי k1nge; 30.01.2017 בשעה 13:23.

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    בוא נגיד לך ככה ... הכי משעשע שהדיון הזה מגיע ממנהל גאטרים לשעבר שהיה פה בכל התקופה הזאת.
    בכל מקרה.. קלאבים יהיו פה עוד מעט, שרתים להשכרה אני בספק, הטורנירים חוזרים השבוע, פרו מאז ומתיד היה בערך במצב הזה זה מה שיש. פרומוטד בטיפול, בקיצור איתמר כשהיית יכול לשנות היית פה ולא עשית את זה . כן נתת מעצמך הרבה למען הקהילה אין פה זלזול שלא תבין לא נכון, אבל זה מצחיק שכשאתה פורש אתה פותח במקום לבוא ולדבר. מה שהפריע לך היה ענין המפות ויש בעיות עם זה כי אתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים.
    לגבי הבחור השני יש תקלות באיזי לפעמים אין מה לעשות קורה. שום דבר אינו מושלם.
    אם יש לכם דרכים לשפר אשמח לשמוע אותם.
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

הצטרף בתאריך
    02.08.2014
    נאום חוצב להבות גבי גם איתמר

- - - Updated - - -

הניסוח והצורת דיבור הרשימו אותי מאוד

הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    נכתב במקור על ידי Gabz
    בוא נגיד לך ככה ... הכי משעשע שהדיון הזה מגיע ממנהל גאטרים לשעבר שהיה פה בכל התקופה הזאת.
    בכל מקרה.. קלאבים יהיו פה עוד מעט, שרתים להשכרה אני בספק, הטורנירים חוזרים השבוע, פרו מאז ומתיד היה בערך במצב הזה זה מה שיש. פרומוטד בטיפול, בקיצור איתמר כשהיית יכול לשנות היית פה ולא עשית את זה . כן נתת מעצמך הרבה למען הקהילה אין פה זלזול שלא תבין לא נכון, אבל זה מצחיק שכשאתה פורש אתה פותח במקום לבוא ולדבר. מה שהפריע לך היה ענין המפות ויש בעיות עם זה כי אתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים.
    לגבי הבחור השני יש תקלות באיזי לפעמים אין מה לעשות קורה. שום דבר אינו מושלם.
    אם יש לכם דרכים לשפר אשמח לשמוע אותם.
    יותר משעשע זה שאתה יודע שאני צודק , בכל אופן הסיבה שפרשתי כי ראיתי שאני לא יכול לשנות שום דבר וניסתי ופניתי אליך מספר פעמים , לטל , לחן אפילו אבל חן כבר לא מטפל בזה ושום דבר לא יעזור אני אפילו לא ירשום פה את התגובה של טל .
    בכל אופן אין לי בעיה עם טל הוא אחלה בן אדם אבל בתור מנהל על הפנים סלח לי ...
    המפות לא הייתה הבעיה היחידה שלי יותר נכון זאת הייתה הבעיה שנמצאת אצלי הכי נמוך בסדרי העדיפויות , הפורומוטד בטיפול ? עשה לי טובה .
    הקלאבים יהיו פה עוד מעט ? אני שומע את זה כבר חצי שנה ,אין שום סיבה שבעולם שלא יהיה שרתים להשכרה .

בכל מקרה תמשיכו לספר לעצמכם שקרים בסוף עוד תאמינו בהם ..
    גבי אין לי בעיה איתך בכלל להפך אני יודע שאתה עושה כל מה שאתה יכול הבעיה שאין לך גישה לכלום .

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    נכתב במקור על ידי RaKe
    של VGAMES.
    הסרברים שהיו פעם אם זה
    ו

rake
    אז ככה, אני אגיב לך למרות שאני לא רואה בזה כל כך צורך.
    1. לגבי הקהילה שיש ירידה.. בכול ה gaming בארץ יש ירידה בכול המשחקים, כך גם פה.
    2. אנחנו עושים הכול על מנת לשמר את מה שקיים פה.3
    3. נכון לעכשיו מהתקופה שאני הגעתי שזה לפני שנה וחצי לערך.. כמות הגאטרים שמורצים ביום פחות או יותר אותו הדבר כך שכמות המשחקים שרצים היא אותו הדבר.
    4. נכון היו תקופות יותר טובות (בזמן שניהלתי פה), אבל האמן לי אנחנו עוד נחזור לזה.
    5. יש דברים שגם לי אין גישה לזה ותמיד אני מבקש שיחזרו ..לגבי מפות חדשות ולגבי שרתיים להשכרה.

אחלה יום גבר.
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    טוב,
    מצאתי לנכון להגיב בתור: מנהל גאטרים לשעבר, תומך טכני בהגנות, מנהל טורנירים.
    לא כ"כ קראתי מה שרביט ענה כי זה לא מעניין אותי ת'אמת הכל בלבולי ביצים וניסיון להתחמק מאחריות. (כפי שאמרתי כש"העפת" אותי אתה המנהל ללא ספק הכי גרוע שידעה VGAMES ועדיף בשבילך שתתמקד ב"קריירה" שלך במשטרה ולא במשחקי מחשב. כאמור, אתה בן 25+ נשוי.)
    איתמר,
    אני זוכר כשירדתי מניהול אמרתי לך שהקהילה הזאת תדרדר מאוד, צחקת ואמרת שאני חיי בסרט.. והופס פרשת או העיפו אותך לא יודע, ואתה מעז עוד להתלונן על ההנהלה? הייתה בתוך ההנהלה במקום להוביל שינוי משמעותי בקהילה העדפת לפרוש ולהאשים את כל העולם ואשתו בעיקר את גבי ושרביט בכישלון שלך, נכון שגם להם יש חלק בזה אין ספק בעיקר לשרביט אבל במקום שתוביל שינוי מבפנים, הרמת ידיים.
    גבי,
    אני חושב שאחת הבעיות הגדולות של הקהילה היא שאין מענה ואין זמינות מצד ההנהלה הגבוהה, כלומר, במקום שאתה ושרביט תישבו פה עם כולם, עם כל הדרגות הנמוכות יחסית, עם השחקנים, ושתרגישו באמת מה הבעיות בקהילה ומי יודע אולי גם תוכלו למצוא פתרונות. אתם לא נמצאים מספיק בשרת הדיבור ואתם מעדיפים להישאר ביחד בחדר אחד לדבר על לא יודע מה במקום להרגיש מה הקהילה חווה. (בזמני כשניהלתי את ערוץ הפאבליק, נהגתי להסתובב בין כל החדרים בוונטרילו, לדבר עם כל בעלי הגישות לא משנה מאיזה דרגה הם, והייתי מרכז את כל התלונות שלהם ומטפל בחלק היישים שלהם) ***ממליץ לכם***
    הבעיה השנייה היא ה"עבריינות" של אנשי הצוות הגבוהים שפשוט שמים זין על הגאסטים (מוכן לפרט לך שמות בשרת הדיבור) לא באופן אישי אליי, לפעמים כשאני בגאטר אני רואה את זה בבירור מצד ההנהלה הגבוהה כלפיי השחקנים (לדוגמא: מעבירים שחקנים שלא רוצים לעבור ובגלל שאין להם מיקרופון מנצלים את זה ומעבירים בלי לשאול ואז בשיא חוצפתם מאיימים להעיף באן).
    ערוץ הפרומוטד על הפנים, אין סינכרון בין השחקנים, במקום להכניס המון שחקנים ולסנן לאט לאט מכניסים אחד אחד ומוציאים 700 למי זה יעזור בדיוק?, למה אין השכרות שרתים? לפחות שרת אחד תביאו, ויגיימס הגדולה לא יכולה להרשות לעצמה שרת אחד? תשנו את היחס שלכם כלפי הקהילה במקום לזרוק זין וגם אנחנו השחקנים לא נשים זין על התחרויות שלכם.
    * את הדברים שלי אתם יכולים לקחת כביקורת בונה חוץ מהחלק של שרביט כי אני שונא את הבן אדם, אבל איתמר נגדך כבר המון זמן אין לי כלום, הייתה מנהל מעולה, ואהבתי אותך מאוד. שבבי (גבי) אוהב מאוד.
    תודה.
    נערך לאחרונה על ידי TinyScore; 30.01.2017 בשעה 17:56.
    vG|TinyScore
    כשהמצב בטטה והכיס ריק העגבנייה תיחשב לסטייק

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    נכתב במקור על ידי TinyScore
    טוב,
    לא כ"כ קראתי מה שרביט ענה כי זה לא מעניין אותי ת'אמת הכל בלבולי ביצים וניסיון להתחמק מאחריות. (כפי שאמרתי כש"העפת" אותי אתה המנהל ללא ספק הכי גרוע שידעה VGAMES ועדיף בשבילך שתתמקד ב"קריירה" שלך במשטרה ולא במשחקי מחשב. כאמור, אתה בן 25+ נשוי.)
    איתמר,
    אני זוכר כשירדתי מניהול אמרתי לך שהקהילה הזאת תדרדר מאוד, צחקת ואמרת שאני חיי בסרט.. והופס פרשת או העיפו אותך לא יודע, ואתה מעז עוד להתלונן על ההנהלה? הייתה בתוך ההנהלה במקום להוביל שינוי משמעותי בקהילה העדפת לפרוש ולהאשים את כל העולם ואשתו בעיקר את גבי ושרביט בכישלון שלך, נכון שגם להם יש חלק בזה אין ספק בעיקר לשרביט אבל במקום שתוביל שינוי מבפנים, הרמת ידיים.
    גבי,
    אני חושב שאחת הבעיות הגדולות של הקהילה היא שאין מענה ואין זמינות מצד ההנהלה הגבוהה, כלומר, במקום שאתה ושרביט תישבו פה עם כולם, עם כל הדרגות הנמוכות יחסית, עם השחקנים, ושתרגישו באמת מה הבעיות בקהילה ומי יודע אולי גם תוכלו למצוא פתרונות. אתם לא נמצאים מספיק בשרת הדיבור ואתם מעדיפים להישאר ביחד בחדר אחד לדבר על לא יודע מה במקום להרגיש מה הקהילה חווה. (בזמני כשניהלתי את ערוץ הפאבליק, נהגתי להסתובב בין כל החדרים בוונטרילו, לדבר עם כל בעלי הגישות לא משנה מאיזה דרגה הם, והייתי מרכז את כל התלונות שלהם ומטפל בחלק היישים שלהם) ***ממליץ לכם***
    הבעיה השנייה היא ה"עבריינות" של אנשי הצוות הגבוהים שפשוט שמים זין על הגאסטים (מוכן לפרט לך שמות בשרת הדיבור) לא באופן אישי אליי, לפעמים כשאני בגאטר אני רואה את זה בבירור מצד ההנהלה הגבוהה כלפיי השחקנים (לדוגמא: מעבירים שחקנים שלא רוצים לעבור ובגלל שאין להם מיקרופון מנצלים את זה ומעבירים בלי לשאול ואז בשיא חוצפתם מאיימים להעיף באן).
    ערוץ הפרומוטד על הפנים, אין סינכרון בין השחקנים, במקום להכניס המון שחקנים ולסנן לאט לאט מכניסים אחד אחד ומוציאים 700 למי זה יעזור בדיוק?, למה אין השכרות שרתים? לפחות שרת אחד תביאו, ויגיימס הגדולה לא יכולה להרשות לעצמה שרת אחד? תשנו את היחס שלכם כלפי הקהילה במקום לזרוק זין וגם אנחנו השחקנים לא נשים זין על התחרויות שלכם.
    * את הדברים שלי אתם יכולים לקחת כביקורת בונה חוץ מהחלק של שרביט כי אני שונא את הבן אדם, אבל איתמר נגדך כבר המון זמן אין לי כלום, הייתה מנהל מעולה, ואהבתי אותך מאוד. שבבי (גבי) אוהב מאוד.
    תודה.
    טעיתי לעצמי מתי תגיב..
    אני להבדיל ממך לא מונע משנאה כלפי מישהו אחר.. וזה די ניקר שאתה לא מחבב אותי ואין לי בעיה עם זה.
    במקום לרשום תגובות בלי בסיס נשמח לקבל ביקורת בונה ורעיונות חדשים.
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    תגובה בלי בסיס? אתה משחק אותה מטומטם? תקרא את כל מה שרשמתי ומציע לך כמו שפעם אמרת לצאת לסיבוב בשרת הדיבור ולשאול מה חושבים עלייך ותראה שהרוב המוחלט! חושבים שאתה המנהל גרוע.
    שוב, תקרא את כל מה שאמרתי ביקורת לדעתי לא כ"כ קשה תתייחס אליה.
    אני מבין שזה קשה שגם מנהלי הערוץ המתקדם השתינו עלייך בקשת, וגם השחקנים שונאים אותך.. מתאר לעצמי שזה לא נעים, ואתה יכול להכחיש כמה שאתה רוצה אבל בפנים בלב אבן שלך אתה מרגיש שאתה מנהל גרוע ושכולם לא שמים עלייך.
    קשה לקבל את האמת בפרצוף אהה?
    נ.ב באמת שאתה לא מעניין אותי אפילו לא טיפה, תתנו לנו לשחק בשקט בלי בעיות, כל יום יש בעיה חדשה, לאגים, הבוטים שנופלים והמענה אליהם הוא ארוך מדיי, אז אל תצפו שלא יירשמו לתחרויות כי כבר מיואשים ממכם.. תעשו לעצמכם טובה, תדאגו לגאטרים ואז תגלשו לתחרויות.
    נערך לאחרונה על ידי TinyScore; 30.01.2017 בשעה 18:24.
    vG|TinyScore

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    מחמודי מאז ומתמיד אני מסתובב בחדרים ומכיר את הצוות.. מה לעשות שהסיאס זה יותר תקופות כמו מבחנים ובגרויות יש פחות פעילות זה ידוע וזה בסדר. הקהילה לא תיפול כמות הגאטרים עדין גדולה וכמובן שתמיד יש לאן להשתפר שאם אנחנו מדברים על קלאבים\ליגות \ טורנירים, אנחנו עובדים על הכל.
    אם יש לך משהו ספציפי שמפריע לך אתה יודע שאתה תמיד מוזמן לפנות אלי =]
    בברכה,
    Gabz.

הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    נכתב במקור על ידי Sharvit
    rake
    אז ככה, אני אגיב לך למרות שאני לא רואה בזה כל כך צורך.
    1. לגבי הקהילה שיש ירידה.. בכול ה gaming בארץ יש ירידה בכול המשחקים, כך גם פה.
    2. אנחנו עושים הכול על מנת לשמר את מה שקיים פה.3
    3. נכון לעכשיו מהתקופה שאני הגעתי שזה לפני שנה וחצי לערך.. כמות הגאטרים שמורצים ביום פחות או יותר אותו הדבר כך שכמות המשחקים שרצים היא אותו הדבר.
    4. נכון היו תקופות יותר טובות (בזמן שניהלתי פה), אבל האמן לי אנחנו עוד נחזור לזה.
    5. יש דברים שגם לי אין גישה לזה ותמיד אני מבקש שיחזרו ..לגבי מפות חדשות ולגבי שרתיים להשכרה.

אחלה יום גבר.
    טל קודם כל , אני כן חושב שאתה אמור להשתתף בדיוק הזה כי אתה מנהל קהילה .
    אין ספק שיש ירידה בגיימינג ברור אבל זה רק בVGMAES1.6 בכל אופן כמות הגאטרים הנוכחית ממש לא כמו פעם אפילו לא קרובה בכל אופן,
    אם לך אין את הגישות שצריך אני לא יודע למי
    נכתב במקור על ידי TinyScore
    טוב,
    איתמר,
    גבי,
    תודה.
    קודם כל הקהילה לא התדרדרה כי עזבת וגם לפני שעזבת היא התדרדרה ותכלס אני לא רואה שינוי שעזבת האמת גם שהיה אני באמת לאיודע מה עשית .. יכול להיות שעשית אבל אני לא ראיתי כלום , בכל אופן אני עזבתי כי ראיתי שאני לא יכול לשנות כלום וזאת הסיבה היחידה ..

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    נכתב במקור על ידי RaKe
    אין ספק שיש ירידה בגיימינג ברור אבל זה רק בVGMAES1.6 בכל אופן כמות הגאטרים הנוכחית ממש לא כמו פעם אפילו לא קרובה בכל אופן,
    קודם כל הקהילה לא התדרדרה כי עזבת וגם לפני שעזבת היא התדרדרה ותכלס אני לא רואה שינוי שעזבת האמת גם שהיה אני באמת לאיודע מה עשית .. יכול להיות שעשית אבל אני לא ראיתי כלום , בכל אופן אני עזבתי כי ראיתי שאני לא יכול לשנות כלום וזאת הסיבה היחידה ..

מצחיק שאתה אומר את זה, דווקא המון שחקנים פנו אליי וביקשו ממני לחזור לנהל את הטורנירים (אם אתה רוצה את השמות אשמח לשלוח לך בMIRC).
    vG|TinyScore

הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    עיר
    ראשון לציון
    חחחחחחחחחחחח בידור אתה גבר!
    תפסיק לפתוח פה נושאים למה חבל על הזמן שלך....
    ה1.6 מת ולא ישתנה פה כלום! אם יהיה שינוי זה רק לרעה!
    תהיה בריא! צא מהסרט שלך ומהר!

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    Rake:

במספר הגאטרים הכולל היומי אנחנו מדברים על כל הערוצים יחד אין שינוי משמעותי... אז אל תדבר סתם, הירידה היא אכן בכמות המשאבים שניתן לספק...(שרתים) ובעצם כך החלוקה שלהם ובטורנירים בזמן האחרון יש ירידה באשמתי כי בחרתי מנהל שלא מתפקד וזה ישתנה בעתיד הקרוב מאוד כשאמצא אחד מתאים.
    בברכה,
    Gabz.

הצטרף בתאריך
    05.04.2016
    אני חושב שאתה צודק מאוד לא בקשר לטל זה בקשר לקהילה ולקונטר 1.6 עצמו בעיקר לקהילה אתה צודק במה שאתה אומר נגיד שאין אנשים בפרו וזה סתם ליופי כדי לתת להם כבוד במקום לראות מי ראוי וכשר להיות בפרו וחוץ מזה וואלה אין כבר טורנירים אין פרסים אין תחרויות בקושי יש גאטרים באיי די וי ובכלל וגם יש המון לאגים אני יאמר לך מה קרה עם המנהלים יש מנהלים שמעלים אנשים דרגות ולא מסבירים להם את התפקיד ויש כאלה שמחפפים ואומרים קחו יש לכם כוח בידיים ותעשו מה באלכם מהיום והם מנצלים אתזה ומשמשים אתזה לבאנים או להכניס חברים לגאטר או להשתלט על גאטר ומהיום אחרי שקראתי אתזה אני אשתדל ואני הולך לעשות תחרויות מטורפות אני אשמח שתשתתף בהם זה גם לכל אנשי הקהילה אני אקח את הדיון הזה לצומת ליבי וביחד כל המנהלים נעשה שינוי תודה רבה שעוררת אותנו
    בברכה ניהול וויגיימס

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    תקשיב הקהילה בזמן אחרון עוברת מלא דברים והיה מלא דברים..אני יש לי פה הרבה זמן להיות ואני הולך לעשות פה קצת שינויי עם כל האלה שעושים חרא לקהילה נתחיל לעשות מלא דברים טובים ומועילים לקהילה הזאת אני מנהל פה ואני תומך בשרביט ובגבי במה שהם שעושים פה הם יודעים כל דבר אני חושב ובטוח שעם אני יעני לנהיול קצת יותר גבוה אני יעשה פה מלא סדר עם זה בשחקים של Vgames ועם זה בקשר לצוות Vgames אז חברים תתכילו כל אחד לקחת חלק בקהילה הזאת ומלא סדר עם כל אחד ידע את התפקיד שלו וכינסו לו את זה לראש טוב מאוד תאמינו לי שהיה פה מלא שינווים .בברכה מהניהול

הצטרף בתאריך
    28.06.2013
    טוביה שמעתי אתה ושרביט למדתם באותו בית ספר. אחלה עברית אחי.
    אתי סבן מלחמההההההההההה
    עוד תקום אימפריה

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    נכתב במקור על ידי totiZ
    טוביה שמעתי אתה ושרביט למדתם באותו בית ספר. אחלה עברית אחי.
    תודה על התגובה מאוד עניינית ותומכת מנהל איידיוי.
    בברכה,
    Gabz.

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    מעולה אני רוצה לשמוע פה עוד דעות . אני ביקשתי מכל המנהלים להגיב כדי לעשות ישור קו, מעולה מחכה שעוד יגיבו ואז נגבש את הכול ונתחיל לעבוד.
    בברכה,
    Gabz.

הרשמה