תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    קניתי מחשב אתמול (מיוני "d4rki" הגבר) חייב לציין שהמחשב כמו חדש מהניילונים ואני מבסוט,
    עכשיו...חיברתי את המסך הפעלתי את המחשב נכנסתי לשולחן עבודה ורציתי לבדוק כמה הרץ יש בשביל להוסיף את הפקודה -freq להגדרות של הסיאס, ראיתי שמופיע לי מ60 הרץ ועד 240 הרץ - המסך שלי הוא 60 הרץ גג, אין לי מושג מאיפה הופיעו עוד אופציות, בכל מקרה...אמרתי לעצמי למה שלא ננסה 144? אולי זה יתמוך, ברגע שבחרתי ב144, לחצתי APPLY - מסך שחור, INPUT NOT SUPPORTED.

אחרי המקרה הזה עשיתי כמה פעולות:
    חיברתי את המחשב לטלוויזיה עם כבל DVI\VGA והחזרתי את ההרץ ל60 (משום מה כבר לא היה שם את ה144...היה רק 50 ו60).
    לאחר מכן הוצאתי את הכבל מהטלוויזיה חיברתי שוב למסך מחשב שלי ועדיין - INPUT NOT SUPPORTED או לחילופים NOT IN RANGE, אלה השורות שזה רושם לי (ז"א - לא תומך ברזולוציה).

הוצאתי את הסוללה של הלוח אם והחזרתי, זה כביכול אמור לאפס את הכל - ושוב עדיין מדליק את המחשב, בהתחלה יש את התמונה של של הGIGABYTE עם האופציות ללחוץ F12\DEL וכו', לאחר מכן עוד פעם ההודעות המציקות "INPUT NOT SUPPORTED" או "NOT IN RANGE".

הוצאתי הכנסתי כרטיס מסך, עדיין אותו דבר.
    התייאשתי - היה לי מסך נוסף, חיברתי אותו עשיתי שוב את אותן פעולות גם איתו - וגם הוא לא עובד.
    חיברתי את המחשב למסך של אבא שלי - הכל תקין, הכל עובד פיקס.
    משהו נורא מוזר קרה, אין לי מושג איך 2 מסכים פתאום מחליטים לא לעבוד, אבל מסך שלישי כן.

נכנסתי לSAFE MODE דרך המסך של אבא שלי, ואז חיברתי שוב את המסך שלי למחשב שלי - המסך נדלק! נתן לי להיכנס לSAFE MODE ושמה שיניתי לרזולוציה קטנה יותר של המסך וכמובן בדקתי שההרץ הוא 60 כמו שצריך להיות, עשיתי ריסטרט ושוב - אותו מסך שחור עם הכתוביות המעצבנות - מה לעזאזל?!?!

הצטרף בתאריך
    22.04.2015
    עיר
    asd
    לא יודע אם זה יעזור אבל אולי תנסה לעשות שחזור מערכת? (תיהיה במחשב מהמסך של אבא שלך ותעשה שחזור מערכת לזמן כל שהוא שהיה לפני השינוי שעשית)

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    neithan, אחלה רעיון! אנסה ואעדכן במידה וישתנה משהו, תודה!

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון

אם תוכל איך שהוא להיכנס לזה או דרך SAFE MODE אני זוכר שאפשרי להכניס דיסק של WINDOWS ופשוט להפעיל את הCMD ומי שם לפתוח את זה או להחליף את מה שאתה רוצה.
    נערך לאחרונה על ידי SoniaBoniav1; 27.01.2017 בשעה 12:33.

הרשמה