תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    אני כרגיל נכנס לשרתי ויגיימס אבל תמיד יש את -SNEEP עכשיו יש את הילדים האלה שצועקים ומעצבנים את ככולם לא עשה להם כלום אבל כשאני התחלי טיפה לעצבן אותי מיוט לאלף דקות ואז ששאלתי אותו למה המיוט הוא ענה לי בכך שהוא שואל אותי שעם אני רציני שאני לא יודע מה הסיבה ואז אמרתי לו אתה לא יכול להביא לי מיוט כזה ארוך על משהו כזה ואז הוא אמר עזוב אני מעיף אותך לשבוע ובעוד שבוע תחזור ותגיד לי את זה
    זה הסיפור שלי
    עכשיו היה עוד כמה ילדים שצעקו והכל אבל לא אמר להם כלום במיוחד אחד שמקלל מעליב ואומר שוייגימס שבור ורק בגלל שהוא חבר של -SNEEP אז לא קרה לא כלום אם זה מצדיק את הבאן שלי????
    http://bans.vgames.co.il/csgo/bans#8082עכשיו הנה זה הבאן
    הסיבה של הבאן זה חופר מתחכם מעצבן מתגרה אז זה לא נכון מה שכן זה שטיפה חפרתי ואולי טיפה עצבנתי אבל לא ברמה של באן לשבוע
    ויש גם את הקטע שלפעמים הוא צחק לי על ר שלי בגלל שאני רוסי אני לא זוכער עם זהו כי יש עוד אחד
    נערך לאחרונה על ידי mArKo1; 26.01.2017 בשעה 17:08.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2016
    עיר
    רחובות
    דבר ראשון אני לא נוהג לתת מיוטים וגאגים, אני מעיף ישר כי אני לא רוצה שילכו וימשיכו להפריע בשרתים אחרים
    דבר שני אחרי מיליון אזהרות בשרת שאתה ממשיך להתחכם ולהמשיך לדבר על הנושא שאמרתי שלא מדברים עליו
    במקום להעיף אותך באתי לקראתך, אבל בכל זאת אתה המשכת להתגרות ולהציק אז כמובן שתקבל עונש יותר חמור
    דבר שלישי עם הכמות באנים ועונשים שאתה קיבלת בקהילה אני שוקל אם להשאיר אותך אחרי העונש שקיבל שהוא שבוע הרחקה.
    דבר רביעי ואחרון, חבר לא חבר, בשרת כשיש בלגן אני דבר ראשון אומר להם שקט גם בצאט וגם במיקרופון, אם לא שומעים אז זה הרחקה

*שתידע להבא שמיוטים שאני נותן זה לשבוע ומעלה כי אני לא סומך על ילדים שמקללים צועקים חופרים מתחכמים וחוזרים על זה למרות הרבה עונשים
    שיהיה המשך ערב טוב (:

דרך אגב התלונה לא מתאימה לפורום, יש תת פורום תלונות ועזרה שם יש טופס איך להתלונן אבל כבר קיבלת תשובה ולכן אין צורך.
    נערך לאחרונה על ידי sNeeP; 26.01.2017 בשעה 17:34.
    שתף ב-Google+

הרשמה