תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    היי,
    בחודש האחרון עבדתי על אתר שמאפשר לך לבדוק שילובים של הסקין שלך (לפי אינספקט לינק) או סקין כללי עם כל הכפפות דוגמא, אני מפרסם את האתר פה לא לשם פרסום אלא לשם בדיקת עומס ותפקוד האתר, כל פידביק יעזור לפתח את האתר.
    קצת על האתר:
    לכל שילוב של כפפה ונשק שנמצא באתר (לא לפי אינספקט לינק) יש ניקוד, הניקוד מתנהל כמו ברדיט (Upvote/Downvote), כדי להצביע צריך להתחבר דרך הסטים (אין לי אפשרות לראות את הסיסמא שלכם, כמו כל אתר שאפשר להתחבר איתו דרך סטים), אפשר לחפש את השילובים בדף Existing Combinations ואפשר לראות את כל השילובים המדורגים ביותר בדף הבית Top Combinations.

הדף Inspect Link Capture מאפשר לכם להכניס Inspect Link של נשק, ולבחור כפפה (אפשר גם אינספקט לינק), ברגע שלחצתם
    Take Screenshot, האתר שולח לבוט לדמות את הנשק בצורה מדויקת, גם FV וגם Pattern ולצלם את הנשק עם הכפפה ומעלה חזרה לאתר, כעיקרון זה החלק שהכי מצריך בדיקות, יש איתו עדיין בעיות, אבל כל דיווח יעזור לתקן.
    האתר: csgloves.net
    נערך לאחרונה על ידי Ofir_Gal; 25.01.2017 בשעה 21:17.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    סתם מתוך עניין,יש כוונה או איזה תכלית שבשבילה הוא נוצר או כדי לפרסם כל מני שילובים מגניבים?
    בכלל מקרה האתר נראה מעולה בהצלחה איתו!

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי yoad5
    סתם מתוך עניין,יש כוונה או איזה תכלית שבשבילה הוא נוצר או כדי לפרסם כל מני שילובים מגניבים?
    בכלל מקרה האתר נראה מעולה בהצלחה איתו!
    כן, חיפשתי שילוב יפה לסכין שלי ולא מצאתי שום מקום שאפשר לבדוק את זה, ככה עלה לי הרעיון, בנוסף לעשות צילום של הנשק עוזר מאוד לפרסם את הטרייד שלך, למה שלא תצלם דרך האתר ותחסוך לעצמך את הקטע להיכנס למשחק, לשים הגדרות גבוהות לצלם ולהעלות.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נראה אתר טוב

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    חזק מאוד! הפצצת עם הרעיון

הצטרף בתאריך
    17.07.2015
    עיר
    KM/H
    רעיון שלי ביצוע של אופיר

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    יש כבר אתר דומה

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    כן, חיפשתי שילוב יפה לסכין שלי ולא מצאתי שום מקום שאפשר לבדוק את זה, ככה עלה לי הרעיון, בנוסף לעשות צילום של הנשק עוזר מאוד לפרסם את הטרייד שלך, למה שלא תצלם דרך האתר ותחסוך לעצמך את הקטע להיכנס למשחק, לשים הגדרות גבוהות לצלם ולהעלות.
    .
    מגניב,נשמע אחלה

הצטרף בתאריך
    19.08.2015
    אופיר יתותחחחחחח !!!!!
    ".you can have good. I want the best"

הצטרף בתאריך
    28.03.2015
    אלוףףףףףףףףףףףף

הצטרף בתאריך
    01.12.2013
    עיר
    צפון
    1&1 Internet SE ימח שמם, חרא חברה, אולי זולה אבל ניסו לדחוף לי חשבונית של אנטי וירוס לא זוכר למה אפילו, שבכלל לא הזמנתי וגם חשבוניות של חידושי דומיין שבכלל ביטלתי עוד בקניה של הדומיין שנים עד שהגיבו לבטל לי אותם - שוב, ביטלתי את החידוש בקניה של הדומיין.
    גם אין להם איזור לקוחות או תמיכה טכנית/לקוחות כל כך ברורה, ממש לא נהניתי ואני ממש לא חוזר לקנות משם דומיין או משהו בסגנון בחיים.

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי izyo
    1&1 Internet SE ימח שמם, חרא חברה, אולי זולה אבל ניסו לדחוף לי חשבונית של אנטי וירוס לא זוכר למה אפילו, שבכלל לא הזמנתי וגם חשבוניות של חידושי דומיין שבכלל ביטלתי עוד בקניה של הדומיין שנים עד שהגיבו לבטל לי אותם - שוב, ביטלתי את החידוש בקניה של הדומיין.
    גם אין להם איזור לקוחות או תמיכה טכנית/לקוחות כל כך ברורה, ממש לא נהניתי ואני ממש לא חוזר לקנות משם דומיין או משהו בסגנון בחיים.
    תודה אני לא ימשיך לחדש שם, בכל מקרה קניתי את הדומיין מויזה נטענת אז זה לא ממש משנה
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל