תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.12.2016
    שמי ב TS הוא shaked ושמי ב STEAM הוא SynLEx אני רוצה להטלונן על אדמין שמקלל אותי בלי הספקה בשרת ה TS של
    Vgames CSGO הוא גם מפיץ עליי פרטים אישים במיוחד אחרי שאמתי לו להפסיק יותר מכמה פעמיים לצערי אני לי הוכחה לכך שהו מפיץ את זה אבל יש לי הוכחה לכך שהוא סתם נתן לי באן ליום

הוכחה:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2016
    תאמין לי קרעת אותי מצחוק , אתה עושה רקורד על סוף המשחק שכבר ידעת שאתה הולך לקבל את הבאן ...
    אם הוא מקליט טיפה לפני הייתם שומעים אותו צורח כמו בגן ילדים ומקלל בצאט
    מחכה שיענו לטלונה*

*תלונה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2015
    אני מכיר את דור הוא היה אדמין שלי שניהלתי את שרת ה BHOP
    הוא לא נותן באנים סתם אני זוכר שהערתי לו כמה פעמים שהוא מרחם על אנשים יותר מידי.
    ".you can have good. I want the best"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2016
    עיר
    רעננה
    אוקיי, אני בתור שחקן ששיחק שם חייב לתת מספר תגובות לגבי המקרה :
    1. האדון שקד לא הפסיק לקלל ולדבר בצורה מחפישה כלפיי וכלפי שאר חברי הקבוצה למרות שביקשנו שיפסיק. הילד המשיך וקילל, אז פשוט שמתי לו מיוט עד סוף המשחק.
    2. דור לא נהג פה בצורה לא טובה. (אני לא בא ומגן על דור, רציתי להעלות עליו תלונה גם בנושא אחר אך ויתרתי).
    3. הילד מספים ומקלקל את הקהילה שלנו שעבדנו קשה שתשגשג, מספים בשרתים, צועק, מקלל ומגדף...
    הוכחות :
    https://imgur.com/a/eYf3Z
    נערך לאחרונה על ידי VerioN; 22.01.2017 בשעה 19:37.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2016
    התלונה היא לא על הבאן אלה על השחקן D0R ואני מקבל את הבאן בכבוד אבל התלונה היא בכלל על דור! ואתם לא צריכים לתערב בזה בכלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2016
    נכתב במקור על ידי SynLEx
    התלונה היא לא על הבאן אלה על השחקן D0R ואני מקבל את הבאן בכבוד אבל התלונה היא בכלל על דור! ואתם לא צריכים לתערב בזה בכלל
    חח אבל הסרטון שהעלאת הוא בעיקר על הבאן ...
    וכמו שאמרתי אתה קיללת תסתכל מה ש xRivaL הגיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    היי לכולם,
    אם ברצונך לפתוח טופס תלונה כנגד אדמין אתה צריך לעשות זאת ב תת פורום תלונות ועזרה cs:go לפי הטופס הזה.
    אפשר לנעול את האשכול.
    שתף ב-Google+

הרשמה