תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    באמת שחבל שאין פה כלום כי ואללה שחקנים יש לא חסר באמת רק חבל שאתם לא משתמשים בנו לטובה מה זאת אומרת כדי שהקהילה תתפתחובאמת עם יהיה תחרות יהיה בשביל מה לשחק וכך נהנה פי 10 ממשחק אני עצה שלי תשחקן על גטרים למשל שחקו על הראנקים כמו פעם ששחקנים שהיו ב טופ נגיד היו עולים ל ADV ודברים כאלה או נגיד סתם תעשו ADV VS PRO נגד 5 שחקנים של טופ שהיו בראנק בחודש הזה ספציפית ישחקו נגיד נגד 5 שחקנים מפרו ועם נגיד השחקנים מ ADV ישחקו טוב אז שיעלו אותם לפרו או נגד סתם לעשות טורניר של AIM MAP ואללה באמת שזה ממש כיף מה שאני בה לומר בסופו של דבר כדי שהקילה תעבוד כמו שצריך צריך שיהיה פה קצת עניין ותחרות כי היום למשל אין כלום סתם אני עושה גטר וזהו וזה הבעיה שאין פה תחרות ומנהלים שמוותרים קצת בקלות נגידהרצתם 2 ליגות אחת הצליחה כמו שצריך והשניה לא הצליחה כזאת אז ישאר וויתרתם וחבל באמת כי בסופו של דברים באים לענות ועם אנשים קצת משקעים פה במה שיש אז תשקיעו עד הסוף

הצטרף בתאריך
    11.02.2015
    צודק 100% כפרע

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר

הצטרף בתאריך
    28.10.2010
    אתה לא צודק חבר,
    כי מצד הקהילה כן הראינו נכונות "להחיות" ולהפעיל את הקהילה, היו ויש עדיין טורנירים, נייטקאפים, תחרויות
    אך לא היה היענות מצד השחקנים. אז במקרה הזה - זה לא ממש נכון לבוא ולהאשים את ההנהלה בנושא זה.
    אנחנו עדיין מנסים להחזיר את השחקנים, ולעשות את המיטב בשביל שהקהילה שלנו תמשיך להתקדם וכמובן שנשמח לעזרת כולכם
    בברכה,
    בן - bentzie

הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    נכתב במקור על ידי d1sbeNN
    אתה לא צודק חבר,
    כי מצד הקהילה כן הראינו נכונות "להחיות" ולהפעיל את הקהילה, היו ויש עדיין טורנירים, נייטקאפים, תחרויות
    אך לא היה היענות מצד השחקנים. אז במקרה הזה - זה לא ממש נכון לבוא ולהאשים את ההנהלה בנושא זה.
    אנחנו עדיין מנסים להחזיר את השחקנים, ולעשות את המיטב בשביל שהקהילה שלנו תמשיך להתקדם וכמובן שנשמח לעזרת כולכם

לא באתי בטענות להנהלה פשוט זה הדעה שלי וזה לפי דעתי הכי נכון לעשות להיום כי היום כדי שיהיה קצת יותר מעניין עדיף שיהיה תחרות ושהיה עניין קצת ואני לא בא בטענות אני רק המלצתי על דברים שהם ממש חשובים וכיפים ועובדה שמה שהמלצתי לא עשו חוץ מליגה שזה הבאסה למה לא עושים ADV נגד PRO או תחרות ראנקים או AIM MAP שיהיה קצת מעניין

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי k1nge
    לא באתי בטענות להנהלה פשוט זה הדעה שלי וזה לפי דעתי הכי נכון לעשות להיום כי היום כדי שיהיה קצת יותר מעניין עדיף שיהיה תחרות ושהיה עניין קצת ואני לא בא בטענות אני רק המלצתי על דברים שהם ממש חשובים וכיפים ועובדה שמה שהמלצתי לא עשו חוץ מליגה שזה הבאסה למה לא עושים ADV נגד PRO או תחרות ראנקים או AIM MAP שיהיה קצת מעניין
    גבר אין כבר פרו...
    זה שהערוץ כביכול פתוח ויש שם לפחות 15 - 20 שחקנים לא אומר שהם פרו...
    רובם עציצים למעט מהם היה טיפת מזל והם אכשהו הצליחו לערבב את המנהל ולשכנע אותו להכניס אותם .
    אולי הערוץ מכיל 5-6 שחקני פרו מפעם והם לא אקטיב כימעט ..
    האידיוי של היום בושה לכל מצב .
    הרוטציה שהמנהלים עושים שגויה,מכניסים כל שחקן שפגע במשחק אחד או 2 זה לא משנה , השחקנים הללו אפילו פלאשים לא יודעים לשים.
    מבחינת רמה : הרמה ירודה בקהילה השחקנים הטובים פרשו אולי מידי פעם באים לריצות במפות לכיף.
    אין כבר סיאס ...
    לא יהיה סיאס ...
    לסיכום לא צריך שום ליגות ושום דבר, תשאירו איך שזה ואל תהרסו עוד יותר...
    כי חבל !

הצטרף בתאריך
    01.08.2009
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי maNNNNi
    גבר אין כבר פרו...
    רובם עציצים למעט מהם היה טיפת מזל והם אכשהו הצליחו לערבב את המנהל ולשכנע אותו להכניס אותם .
    הרוטציה שהמנהלים עושים שגויה,מכניסים כל שחקן שפגע במשחק אחד או 2 זה לא משנה , השחקנים הללו אפילו פלאשים לא יודעים לשים.
    מבחינת רמה : הרמה ירודה בקהילה השחקנים הטובים פרשו אולי מידי פעם באים לריצות במפות לכיף.
    אין כבר סיאס ...
    לא יהיה סיאס ...
    כי חבל !
    כל מילה בסלע לגבי הפרו והאיידיוי
    כאב זה זמני, זה יכול להימשך דקה או שעה או יום או אפילו שנה
    אבל בסופו של דבר זה התפוגג ומשהו אחר יתפוס את מקומו, לעומת זאת אם אני פורש זה יכאב לנצח. [אריק תומאס/ Eric Thomas]

הצטרף בתאריך
    11.05.2010
    עיר
    נתניה
    גבר אין כבר פרו...
    אין כבר סיאס ...
    לא יהיה סיאס ...
    כי חבל !
    מסכים.
    since 2007
    cz oldbie. adv in the past
    CS vg.adv nowdays known as Elegantic

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    כתב ספורט סיאס
    * NiR-M

הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    גבר אין כבר פרו...
    אין כבר סיאס ...
    לא יהיה סיאס ...
    כי חבל !
    זה לא משנה עם יש פרו או אין פרו אני המלצאתי על דברים שהנהלה יעשו שיהיה יותר כיף ויותר מעניין זה שאתה שלילי וכבר חושב שלא יהיה פה כלום זה טעות כי ואללה יש אנשים שכן רוצים לתרום לקהילה והקטע הוא שאני המלאצתי על דברים שכן יכולים לתרום יותר וכן יכולים לעשות פה קצת יותר עניין במשחק ולא רק לעשות גטר ל MVP וזהו בסופו של דבר אין לזה פאונטיה צריך שיהיה פה תחרות בין שחקנים שיהיה בשביל מה לשחק זה הדעה שלי ורק חבל שאנשים פה לא לוקחים את זה לתושמת לב אני מדבר בקשר להנהלה הגבוה שואללה בנתיים לא עשו פה כלום ורק דיברו ורק הורידו תקהילה ויש אנשים שכן רוצים תרום לתת יותר רק חבל שלא נותנים להם!!!

הרשמה