תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    שם המשתמש בSteam וקישור למשתמש:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198274257167/ גœ¡JW ל•ˆכ…•ם•˜ל„¸לš”גœ¡

קישור של הבאן בSourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    ) אין לא מצאתי..

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y) לא ידוע

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) אוקי הסיבה היא שבגלל שקיבלתי VAC במשתמש השני שלי אז מקבלים באן גם במשתמש השני.

אוקי זה נכון שהמשתמש השני שלי בואק. זה נכון שהוא היה בעבר בשימושי ואני קניתי אותו מכספי. אך מכרתי אותו לחבר מהכיתה ומה אני אשם שהוא שיחק עם ציטים.. זכותו המלאה! וזה לא הגיוני שאני עברתי משתמש ופתחתי דף חלק עם הקהילה (דרך אגב ניהלתי קרוב ל4 חודשים ותרמתי שעות רבות לקהילה מזמני האישי ופתאום לאחר 3 ימים אחרי שפרשתי וירדתי פתאום נזכרו שהמשתמש השני בVAC כבר קרוב לחודש.) יש לי הוכחות שהמשתמש נקנה מחבר מהכיתה. ובאמת שאני מבקש עזרה ממישהו מהנהלה הגבוהה הוא פשוט מסרב ומסיר אותי מהחברים, כמובן שזה זכותו המלאה למחוק ולהסיר אבל אני ציפיתי למעט יותר עזרה ולא פשוט לך לפורום (אז הלכתי אני רק נותן תמונה מצב) (פניתי ל2 בכירים אחד מחק והשני טיפה יותר עזר אבל לפחות לא מחק אותי)

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 14/4/2016) לדעתי 17-01-2017 כי אתמול שיחקתי.

הערות נוספות:חבל לי מאוד שהגעתי למצב כזה...
    נערך לאחרונה על ידי tph123; 17.01.2017 בשעה 21:58.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2016

נשמע אמין מאוד שתמכור לחבר מהכיתה משתמש בשווי 600$ במשחקים, עם מעל 10 אלף שעות, ותעבור למשתמש חדש רק עם CSGO עליו.
    בנוסף קיבלת Game Ban שזה אומר overwatch , זאת אומרת ששיחקת עם צ'יטים והיית בטוח מאוד בעצמך שלא תקבל עליהם VAC, אבל בOW תפסו אותך.

אני בעצמי הייתי בשרת הקזואל ערב אחד כשהיו שם כמה צ'יטרים מאוד שקופים שכבר הזכרתי את השמות שלהם בפוסט אחר, ובשיחה (יש לי דמו שלה), ביקשת להוסיף אותם כדי שיתנו לך את הצ'יטים שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי Figsy

נשמע אמין מאוד שתמכור לחבר מהכיתה משתמש בשווי 600$ במשחקים, עם מעל 10 אלף שעות, ותעבור למשתמש חדש רק עם CSGO עליו.
    בנוסף קיבלת Game Ban שזה אומר overwatch , זאת אומרת ששיחקת עם צ'יטים והיית בטוח מאוד בעצמך שלא תקבל עליהם VAC, אבל בOW תפסו אותך.

אני בעצמי הייתי בשרת הקזואל ערב אחד כשהיו שם כמה צ'יטרים מאוד שקופים שכבר הזכרתי את השמות שלהם בפוסט אחר, ובשיחה (יש לי דמו שלה), ביקשת להוסיף אותם כדי שיתנו לך את הצ'יטים שלהם.
    ואו כמה שטויות.
    אלף אתנ פיגסי כל מי שאתה חושב שנראה חשוד הוא ציטר.
    בית מכרתי לחבר שלי את כל המשתמש ב300 שקל כי מה לעשות רוב המשחקים אני לא נוגע בהם או שהם לא רצים לי על המחשב.
    חחחחח OW נו ושוב אני חוזר ואומר נתנתי את המשתמש הזה כבר הוא לא באחריותי אין לי מושג איך אתם רוצים הוכחות באמת אם אתם רוצים אני יביא לכם הכל.

חחחחחחח באמת? אני רוצה לראות את זה מר פיגסי.

ובנוסף אם היה לך מעט מחשבה תדע שOW זו מערכת ממש שבורה (עובדה שסקרים קיבל שם VAC בסמארף) ויש עוד הרבה מאוד דוגמאות.

קראתי את זה שוב ואני חייב לומר שהמשתמש השני שלי כבר קרוב לשנה אצלי אז זה לא שעברתי פתאום אחרי הVAC אחרי שמכרתי את המיין עברתי לסמארף ומשם הכל ידוע (אדמין בארנה)
    נערך לאחרונה על ידי tph123; 18.01.2017 בשעה 01:58.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2016
    אז אתה אומר שאתה לא צ'יטר אבל אתה משחק כמו ScreaM וזה גרם לאנשים לתת לך באן בOW? ולפי ההגיון שלך כל צ'יטר שקיבל וואק או OW, חוזר עם משתמש אחר בטענה שחבר שלו שיחק עם צ'יטים במשתמש שלו, ואנחנו נוריד לו את הבאן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי Figsy
    אז אתה אומר שאתה לא צ'יטר אבל אתה משחק כמו ScreaM וזה גרם לאנשים לתת לך באן בOW? ולפי ההגיון שלך כל צ'יטר שקיבל וואק או OW, חוזר עם משתמש אחר בטענה שחבר שלו שיחק עם צ'יטים במשתמש שלו, ואנחנו נוריד לו את הבאן?
    אשמח אם מנהל ראשי יענה או משהו בעל סמכות***
    שוב אני לא יודע מה אתה רוצה ממני יש לי הוכחות שאני מכרתי. חח אז זה מצחיק אותי ומשעשע לראות שאתה נלחם שאני לא יחזור
    ואני עדיין מחכה לסרטון החם שלך שאני רוצה ציטים..

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Figsy
    ממש לא מעניין אותי משתמשים אחרים תאמין לי שאני לא איזה ציטר אפס. אין לי מושג אם אתה מכיר אותי או לא אבל באמת שלא אכפת לי.
    אני מעוניין להמשיך להיות בקהילה הזו ואין לי שום מטרה לפגוע בה, נהפוכו אני הייתי אדמין עד 4-3 ימים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    אני האדמין שנתן לו את הבאן הקבוע, ואתה פשוט עקפת את הבאן שלך בזה שהשתמשת במשתמש אחר, זה עבירה על החוקים של הקהילה והעונש על העבירה הזאת הוא באן קבוע שוב פעם, אז אני לא מבין מה אתה רוצה פה ולמה אתה מספר סיפורים על משתמשים ועל למי מכרת אותם ???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי Hemos
    אני האדמין שנתן לו את הבאן הקבוע, ואתה פשוט עקפת את הבאן שלך בזה שהשתמשת במשתמש אחר, זה עבירה על החוקים של הקהילה והעונש על העבירה הזאת הוא באן קבוע שוב פעם, אז אני לא מבין מה אתה רוצה פה ולמה אתה מספר סיפורים על משתמשים ועל למי מכרת אותם ???
    חמוס אני מבקש שלא תגיב פה במיוחד שאני ואתה ידועים על עברנו אז בטוח שאתה לא איש נטרלי
    ולנושא - תאמין לי שאני יודע את החוקים ומוזר שזה לא הפריע לאף אחד שאני יהיה אדמין כי שפתאום לא זקוקים לי אז אפשר ל"הלשין" ולחלק באן.

חמוס אתה פשוט בושה בתור אדמין שאתה טוען שאני מספר סיפורים.

מה לעשות שמכרתי את המשתמש ועברתי למשתמש השני שלי.
    אז תן לי לחוד לך חידה אם במשתמש הראשון שלי הייתי בVAC עד לפני חצי חודש אז למה לא הייתי שם? אבל עברתי למשתמש השני וניהלתי כבר קרוב ל4 חודשים וזה כי...

- - - Updated - - -

ודרך אגב לא נראלי שיש חוק שאוסר על מכירת שחקנים אז אל תמציאו לי חוקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    אתה יכול לבקש מה שבא לך אבל אני האדמין שנתן לך את הבאן הנוכחי, בגלל הסיבה שאתה פשוט עקפת באן ואין דרך אחרת לתאר את זה.
    ואתה יכול להגיד שאני בושה כמה שאתה רוצה אבל להגיד שהשתמש לא שלך ולא לקחת אחריות זה לא לעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי Hemos
    אתה יכול לבקש מה שבא לך אבל אני האדמין שנתן לך את הבאן הנוכחי, בגלל הסיבה שאתה פשוט עקפת באן ואין דרך אחרת לתאר את זה.
    ואתה יכול להגיד שאני בושה כמה שאתה רוצה אבל להגיד שהשתמש לא שלך ולא לקחת אחריות זה לא לעניין.

נו אתה כמו תקליטור לא אומר דברים אחרים, אפשר שתפעיל מעט את התבונה שלך?

איך אני יכול לעקוף באן אם המשתמש כבר לא שלי??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    לשקר לא יתן לך כלום פה ובזה נגרם הדיון שלי איתך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי Hemos
    לשקר לא יתן לך כלום פה ובזה נגרם הדיון שלי איתך.
    פתאום אתה מבין מעט אחרי שהפעלנו את התבונה שאולי באמת המשתמש הזה לא שלו?! אוקי שיט אני האדמין שהביא לו את זה "בוא נסיים את הדיון"
    פשוט בושה.

וגם מי אתה שתגיד לי שאני שקרן? יש לך זכות? אתה פוגע בשמי הטוב ואתה קורא לי שקרן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    דבר בכבוד לחברי הצוות, גם אם לא מתאים לך הצורת דיבור של מישהו פה..

וגם אם היית פה אדמין בקהילה, והשקעת מהזמן שלך , אתה אמור לקבל יחס שונה מכל בן אדם אחר שעקף באן?כל עוד אין לך הוכחה המשתמש הוא שלך ואתה יכול להמשיך לספר סיפורים ..
    אמרת שמכרת את המשתמש לחבר שלך? תוכיח
    לפני כמה זמן?
    תחסוך את כל הריבים, והדיבורים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    דבר בכבוד לחברי הצוות, גם אם לא מתאים לך הצורת דיבור של מישהו פה..

וגם אם היית פה אדמין בקהילה, והשקעת מהזמן שלך , אתה אמור לקבל יחס שונה מכל בן אדם אחר שעקף באן?כל עוד אין לך הוכחה המשתמש הוא שלך ואתה יכול להמשיך לספר סיפורים ..
    אמרת שמכרת את המשתמש לחבר שלך? תוכיח
    לפני כמה זמן?
    תחסוך את כל הריבים, והדיבורים
    מישה שאדמין שלך מדבר אלי בצורה לא מכובדת
    (קורה לי שקרן ופוגע בזכות הטבעית שלי לשם טוב) יש לי את הזכות המלאה לענות לו באותו מטבע.

אני רשמתי שמגיע לי? פשוט לא ידעתי שאם אני מוכר משתמש אז אני חייב לפקח עליו.

תגיד לי איך להוכיח ואני יוכיח השאלה היא איך אתה רוצה הוכחה? ואני מעדיף שנדבר על ההוכחות בפרטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אתה רשמת בתחילת הדיון שיש לך הוכחות? כי להגיד לך את האמת, אחרי כל הבדיקות שעשיתי כל הסיפור שלך לא אמין..
    ולפני כמה זמן מכרת אותו ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    אתה רשמת בתחילת הדיון שיש לך הוכחות? כי להגיד לך את האמת, אחרי כל הבדיקות שעשיתי כל הסיפור שלך לא אמין..
    ולפני כמה זמן מכרת אותו ?
    אפשר לדעת איזה בדיקות? ויש לי הוכחות אבל אני מעדיף שתגיד לי אתה איזה הוכחות אתה רוצה..
    מכרתי אותו בדיוק לפני כ4 וחצי חודשים

ובאמת אם אתם לא רוצים שאני ישחק בקהילה הזו פשוט תגידו..
    אין לי טעם להכנס לוויכוח שאני יודע שאתם נגדי בעניין הזה.
    אני מודע לזה שיש חוק שאסור משתמש שני שבVAC אבל לא ידעתי שאם אני מוכר אני צריך לפקח עליו שלא יקבל VAC.
    נערך לאחרונה על ידי tph123; 18.01.2017 בשעה 19:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול אנא צור איתי קשר בפרטי: http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/
    שתף ב-Google+

הרשמה