תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    14.01.2017
    שם המשתמש המתלונן: The Turtle

שם האדמין: Lorde

סיבת התלונה: האדמין הזה מרשה לעצמו יותר מדי בשרת אם עושים לו הוט פוטטו עושה ווט סיטי חושב הוא מנהל את כולם ונותן סתם פרי קילרים ממליץ להסיר אותו מהאדמין הוא לא מתאים וגם שאני הייתי בסיטי הבנאדם פשוט ניסה לתפוס על קטנות כלומר אמרתי טרור שמדבר מת הוא התחיל לדבר אז הרגתי אותו ועשה ווט סיטי כלומר הוא לא אדמין ראוי.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: מ1.1 עד ה14.1

הערות נוספות: הביא לי באן על סיבה מיותרת לשבוע!! לפני שבוע הביא לי פרי קיל מהסיטי כי הרגתי אותו שאמרתי שאסור לדבר והוא דיבר

דמו: (אם יש)

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    שמי נתי (lorde) דבר ראשון אף פעם לא עשיתי ווט סיטי שעושים לי הוט פוטטו. זה לא קרה וגם לא יקרה ואני מניח שאם דברים כאלה היו קורים אתה לא היית היחיד שמתלונן. דבר שני אני לא מנהל אף אחד ואני מבקש ממך שאם בא לך שאני ירד תעשה את זה בצורה יפה ומסודרת ולא להמציא מהלא קיים. את הבאן שקיבלת לא לשבוע אלה ליום זה על ששינית את שמך לשם של שחקן בשרת שלנו כשלא היה אדמין ובנוסף יש עליך מלא תלונות משחקנים בשרת שאתה עושה בעיות כשאין אדמין מחובר. אני לא מכיר אותך ולא יהיה לי סיבה לתפוס אותך על קטנות כמובן שגם אם היית עושה משהו שמרגיז אותי לא היית לי את הזכות להתנהג בצורה שאתה מנסח את ההתנהגות שלי בתלונה. אחרי שקיבלת לפני שבוע את הפריקיליסט לשעתיים ביקשת ממני או יותר נכון דרשת לדבר איתי אז כיבדתי את בקשתך ושלחתי לך את כתובת האייפי שלנו בטים ספיק וכמובן לא הגעת. הסיבה לא הייתה כי דיברתי ואמרת שאסור לדבר וגם אם אני דיברתי אז מסיבה מסוימת ומקובלת. אני אשמח אם תצלם אותי מדבר לא בזמן הנכון ולא על הדבר הנכון ורק ואז יהיה לך סיבה להתלונן על דברים לא קיימים. בכללי אני מחויב לענות על התלונה שלך למרות כי לא ברצוני להגיב על כל השקרים האלה. אני מכבד אותך מאוד כשחקן בשרת וכדי שתעלה רמה לא תרד רמה. מקווה שהסברתי לך כמו שצריך וכמו שנהוג להסביר. שבוע טוב והמשך יום נעים.

הרשמה