תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    14.01.2017
    לכל מי ששאל על העבר שלי בVGAMES ולמה אני לא מנסה להיות אדמין או להתקדם בדרך כל שהיא בקהילה, זה הסיפור.
    יכול להיות ששמעתם גרסאות שונות אבל זו הגירסא שלי.

כשהתחלתי לשחק קונטר, CSS סורס, בקהילה PRO-CSS שם הכרתי את צח(SEXYDOG)
    היינו חברים לתקופה בקהילה, לאחר מכן היה איזה משהו בפורום שלא הסכמתנו עליו וזה גרם לניתוק בנינו, וכל אחד המשיך לדרכו.
    אני עליתי לניהול בVGAMES והוא ניהל בקהילה GAMEX.
    כמובן עצם זה שהיינו בקהילות שונות גרם כבר לעוינות בנינו.

לאחר כמה זמן החלטתי לפרוש מניהול מVGAMES, זה היה בתקופה שלויגיימס היו בעיות כספיות מה שגרם לסגירת הקהילה בזמן ההוא.
    אחר כך, הבעלים של GameX,עוזי, החליט לקנות את VGAMES ולאחד בין הקהילות והפך אותן למה שנקרא היום VGAMES.
    באותו זמן צח לא היה בעמדת ניהול בGAMEX.

לאחר כשנה ויגיימס החדשה פתחה קהילה בקונטר גו בזמן שאני הייתי מנהל שם בקהילה CSGO-ISRAEL
    הצוות של סי אס גו ישראל החליט להצטרף לויגיימס
    ואז הוסבר לי שאני אתנהל מתחת לצח ולכן אני צריך לפתור איתו את העניין.
    ישבנו אני צח ופייזי לשיחת פיוס וסגרנו את העניין.

למשך תקופה ארוכה ניהלתי את שרת הפאן בגו, עד שלאחר שלושה חודשים הקהילה נפלה לתקופה ארוכה של חודש כתוצאה מדידוס.
    באותו היום שנפלה הקהילה יצא GTA V ואיתו העברתי את החודש שהקהילה לא הייתה באוויר.
    השתדלתי להישאר בעניינים דרך האדמינים בסקייפ וכולי.
    בסוף החודש כשהשרתים חזרו, באתי לחזור וגיליתי שהגישות שלי הוסרו.
    שניסיתי לברר הבנתי שהורידו אותי עקב חוסר פעילות.

ממש התעצבנתי מזה בגלל שהשקעתי הרבה זמן בשלושת החודשים האחרונים והרגשתי שירדתי על שטות ורציתי להמשיך להשקיע בקהילה.
    בזמן שהייתי עצבני כתבתי לצח על הקיר שלא היה לי איך להיות פעיל כשהקהילה לא עובדת, וביקשתי מעוד שלושה חברים לעשות אותו דבר (משהו שאני מצטער עליו כי הוא גרם לאנשים לתקוף את צח על כלום.)
    בנוסף ביקשתי מהצוות שהעלתי שיירדו בגלל החוסר כבוד שהופגן כלפיי והעצבים שהייתי בהם.
    על זה צח החליט להביא לי פי באן, שנמשך מעל שנה וחצי.
    במשך השנה וחצי האלו ניסיתי להוריד את הבאן בדרכים אחרות בלי לפנות אל צח משום שלא האמנתי שהוא יהיה מוכן לפתור את זה איתי.

לאחר שנה וחצי צח החליט להוריד לי את הבאן בתנאי שלא אעלה את הנושא יותר,בזמן ששיחקתי בשרת הרבה אנשים התעניינו למה אני לא מחפש לעלות לאדמין ודברים כאלו,ולאחר כמה זמן סיפרתי לכמה אנשים שהבטיחו שזה לא יעבור מהם את הגירסא שלי. לצערי זה היה טעות והייתי צריך לשמור על ההסכם עם צח.

אני מקווה שצח יקבל את ההתנצלות שלי על זה שהמשכתי להפיץ את הגירסא שלי והפרתי את ההסכם.

וזה הסיבה למה אני לא הייתי מעוניין להיות חלק פעיל בקהילה.
    נערך לאחרונה על ידי POLO95; 14.01.2017 בשעה 20:16.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2015
    ללא ספק גבר.
    מרגש מאוד ,אני מקווה מאוד שאתה וצח תחזרו לדבר כמו פעם לא לשתיכם צריך להיות את אותה דעה.
    זה היה טמטום שעל אי הסכם בניכם גרם לכם לניתוק, לפעמים הדרך היא לשמוע את האחר למה לא כל מה שאתה אומר נכון.
    #PoloAndSexydog
    הכל היסתדר בסוף ואם לא יש לך אותי .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2012
    שמח שמצאתם דרך לפתור את זה, מקווה ששמתם את זה מאחורייכם.
    Fighting leaks

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הכל טוב העיניין סודר ומי יתן ולא נתעסק עם זה יותר...
    שתף ב-Google+

הרשמה