תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    שם המשתמש בSteam וקישור למשתמש:
    STEAM_1:1:193720786
    ישמעאל MELEH

קישור של הבאן ב http://bans.vgames.co.il/csgo/bans#7604

שם האדמין שנתן את הבאן: chaboy

סיבת הבאן: שינוי קול וקללות בסרבר (למרות שזה לא הייתי אני)

התאריך שבו ניתן הבאן: 12/01/2017

הערות נוספות:
    בסביבות השעה שמונה בערב שיחקתי בשרת הג'ייל תחת השם "ישמעאל MELEH" לא היו אדמינים בסרבר אז אנשים החליטו שמותר להם לקלל ילדים אחרים ולשנות את קולם. בערך בשמונה ורבע נבחרתי לקבוצת הCT על ידי הילדים שקיללו בשרת ושיחקתי במשך ראונד אחד בלבד . חשוב לציין שלא שיניתי את קולי בשום שלב ולא קיללתי ילדים אחרים בשרת. דבר נוסף הוא שאחרי כל "אסיר" שהרגתי אמרתי את סיבת ההריגה ישירות אחרי כגון- החזקת נשק ותקיפת "שוטר" באמצעותו, קפיצה במהלך הישיבה לתא הבידוד ו"פתיחת מיק". ברגע שאחר האדמינים נכנס לשרת והעיר לילדים שמקללים ושמשנים את קולם לכאורה, הבהרתי לו שאני לא עשיתי זאת ושיש מישהו בשרת שהקליט את הכל. ברגע שנכנס אדמין נוסף הוא נתן BAN לכל הקבוצה (CT) ללא שום בירור

לטיפולכם, עמרי יפרח (ישמעאל MELEH)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2016
    היי, אני האדמין שנתן לך את הבאן תרשה לי להסביר לך למה:
    1. שינית את השם שלך ועשית קולות
    2. הרגת שתי אנשים איך שנפתחו התאים ובמקרה אני הייתי שם ליד אותו איש שהרגת, הסיבה להרג שאמרת היא שהם לא יצאו מהתאים.
    דבר שלישי אני לא נתתי באן לכל קבוצת הסיטי נתתי רק לשניים ואחד מזה זה אתה.
    אני לא יודע אם אתה יודע אבל אני הייתי 15 דקות בסמוי(זאת אומרת שאתה לא יכול לראות אותי) עוד לפני שהאדמין השני הגיע.
    במשך 15 הדקות שהייתי שמעתי אותך 4 פעמים משנה את הקול ובכל זאת לא נתתי את הבאן, עד שראיתי את הפריקיל על שתי שחקנים ורק אז החלטתי לתת את הבאן. כמובן שהבאן שלך זה לא לתמיד או משהו כזה זה רק ליום שאני מאמין שיש לך לרצות עוד כמה שעות.
    אם יש לך עוד משהו להגיד אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי http://steamcommunity.com/profiles/76561198289731951/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    אפשר לנעול את האשכול הזה.
    שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה