תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    10.07.2016
    שם משתמש: GhostShot | kickback.com
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198306758752/
    סטים STEAM_0:0:173246512
    שם האדמין שנתן את הבאן: sexydog
    סיבת הבאן: צ'יטים + VAC
    התאריך שבו ניתן הבאן:10-01-17 19:08
    הערות: באתי להיכנס עכשיו לקזואל של וי גיימס ופתאום ראיתי הודעת באן, בדקתי וראיתי שקיבלתי פי באן על ציטים, ואני לא יודע למה,
    ואז ראיתי שקיבלתי גם במשתמש הראשון שלי שבו באמת התחלתי לשחק בהתחלה ולא הכרתי מזה קונטר, וסתם הורדתי ציטים וחטפתי ואק באן, אבל קניתי עוד משתמש ולא השתמשתי למדתי איך לשחק ועובדה שלא קיבלתי ואק באן , וישלי גם סמארף שבו גם לא קיבלתי ואק באן, ולדעתי הבאן הזה לא מובן.
    ואני חושב שזה בגלל האדמין figsy ששונא אותי ומחפש אותי ושונא שאני הורג אותו ושאני טוב.
    אני אשמח מאוד אם תורידו לי את הבאן כי אני חושב שזה לא מוצדק, ואני שחקן טוב ולא משתמש בציטים וישלי חברים אדמינים שיכולים להגיד אתזה אפילו כי אני משחק איתם תמיד גם בקזואל וגם בקומפים.
    ואני ממש לא מבין אתזה שבנאדם פותח דף חדש ולא עושה כלום ומענישים אותו על משהו שהוא עשה ממש לפני הרבה זמן כמו מפגר, שעוד לא הכי ראת המשחק כמו סילבר.
    אז עלזה לתת פי באן? למה לא לשבוע ? לחודש?
    אבל לתמיד ?
    אני מקווה שתורידו לי את הבאן ותבינו שזה היה בעבר, ואני לא משתמש בציטים אני נשבע!
    לפרוטוקול אכן במשתמשים שכן הישתמשתי בציטים וחטפתי ואק בחיים שלי אבל בחיים שלי לא הישתמשתי בציטים בשרתים, כמובן שאתם לא מאמינים לי ואינלכם שום סיבה לכך, אבל אני יכול לנדור למרות שזה לא יעזור שלא הימשתי ביציטים בשרתים.
    ואם היה לי רקורד הייתי מראה לכם.
    בגלל זה אני ממש מתחנן שתורידו לי אותו כי משעמם לשחק רק בקומפים, ואני אוהב לשחק בשרתי וי גיימס.
    ומקווה שתורידו לי את הבאן בבקשה בבקשה, תודה רבה.
    נערך לאחרונה על ידי GhostShot; 10.01.2017 בשעה 21:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הנוהל כרגע הוא שVAC מכניס אותך לBLACKLIST לשנה את הVAC שלך קיבלת ממש לא ממזמן ב2 משתמשים כרגע לא יורד.
    יש השלכות לצ'יטים ולא בכל מקרה אפשר להתחיל דף חדש...
    שתף ב-Google+

הרשמה