תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.01.2017
    עיר
    חיפה
    שלום אני חדש בקהילה, באתי לפה מקהילה אחרת שניהלתי שם שרת ( SURF TIMER) ולדעתי הקהילה הזאת טובה יותר אך אני קצת נאבדתי פה בפורום והיה לי קצת קשה להבין פה הכל, יש פה מישהו שיכול להסביר למה כל פורום ואיך להגיע לשם? XD הפורום קצת גדול מדי ואני צריך GPS בשביל לנווט פה

הצטרף בתאריך
    29.03.2015
    עיר
    בבית
    קודם כל ברוך הבא!
    הפורום מחולק ל 4:
    כללי , דרושים , תלונות ועזרה ופעילות/תחרותי.

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי WackThat
    שלום אני חדש בקהילה, באתי לפה מקהילה אחרת שניהלתי שם שרת ( SURF TIMER) ולדעתי הקהילה הזאת טובה יותר אך אני קצת נאבדתי פה בפורום והיה לי קצת קשה להבין פה הכל, יש פה מישהו שיכול להסביר למה כל פורום ואיך להגיע לשם? XD הפורום קצת גדול מדי ואני צריך GPS בשביל לנווט פה
    אהלן!
    ברוך הבא לקהילה חבר יקר!
    אז כמו שכבר כתבו לפני הפורום הכללי של CSGO יש בתוכו 3 תתי פורומים של דרושים,תלונות ועזרה,רישום לפעילות
    בפורום דרושים תוכל לראות איך להציע את עצמך למועמדות לאדמינים ואיפה צריך והדרישות והכל
    בפורום תלונות ועזרה תוכל להעזר בצוות של הקהילה בבעיות או דברים אחרים שיש לך
    הפורום רישום לפעילות נועד להרשמות לטורנירים,תחרויות ואירועים של הקהילה.

אם אתה צריך עוד משהו אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית או להיכנס לטימספיק שלנו! ts.vgames.co.il:9601

הצטרף בתאריך
    07.01.2017
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ExodusTal
    קודם כל ברוך הבא!
    הפורום מחולק ל 4:
    כללי , דרושים , תלונות ועזרה ופעילות/תחרותי.
    נכתב במקור על ידי yoad5
    אהלן!
    ברוך הבא לקהילה חבר יקר!
    אז כמו שכבר כתבו לפני הפורום הכללי של CSGO יש בתוכו 3 תתי פורומים של דרושים,תלונות ועזרה,רישום לפעילות
    בפורום דרושים תוכל לראות איך להציע את עצמך למועמדות לאדמינים ואיפה צריך והדרישות והכל
    בפורום תלונות ועזרה תוכל להעזר בצוות של הקהילה בבעיות או דברים אחרים שיש לך
    הפורום רישום לפעילות נועד להרשמות לטורנירים,תחרויות ואירועים של הקהילה.

אם אתה צריך עוד משהו אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית או להיכנס לטימספיק שלנו! ts.vgames.co.il:9601
    תודה רבה לכם שעזרתם!

הרשמה