תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    אני אתחיל בכמה דברים. עד להיום לא ידעתי מזה vac באן, והסיבה שהתחלתי לחקור על זה, זה כי קיבלתי אחד.
    אני אמנם לא שחקנית ותיקה בקהילה, אבל לפני שנכנסתי לקהילה לא שיחקתי במשחק בכלל.

הסיפור שלי עם ויגיימס:
    ספוילר:

אני אספר את הסיפור שלי כי תכלס? זה לא משנה לי שאנשים ידעו מה עברתי בחיים, אבל אני אקצר ואחסוך פרטים.
    חלק גדול מהחיים שלי מתבטא בדכאון. ודכאון עמוק, אפילו קליני. את הסיבות לכך אני אחסוך מכם כמו שציינתי,
    בקיצור, הגעתי לשרת הביהופ, השרת הראשון שאי פעם נכנסתי אליו(ויגיימס כמובן), והיה מצחיק והיה ממש כיף ואני נהנתי, הייתה אווירה של צחוק וכיף, וראיתי אנשים קופצים והתחלתי ללמוד לעשות את זה גם. הדבר הראשון שהחזיק אותי בשרת שהוא גם הדבר העיקרי היה לא הרעיון של השרת, אלא האנשים.
    בגלל הדברים הקשים שעברתי לא יצא לי להכיר כל כך הרבה חברים. והיה לי כיף להיות ב"קרבה" של אנשים שלמרות שאני לא מכירה אותם, ולמרות שאני לא דיברתי בכלל, היה לי מצחיק, היה משעשע, וככה הייתי מעבירה ימים, אני ממש חרשתי על השרת, כל יום, כל היום.
    וכל פעם שהייתי רק נכנסת טיפה לדכאון, הייתי באה לשרת, והייתי חושבת על כמה שהשחקנים שם מצחיקים, עוד בתקופה של פינקי.
    זה היה מעביר לי תקופה ממש ממש קשה בחיים, שקיימת עד היום..
    על כל פנים.. בפעם הראשונה שפתחתי את המיק בניסיון להשתתף קצת במה שקורה שם, אנשים צחקו עליי כי תכלס? מי שמכיר אותי ושמע אותי יודע שיש לי קול ציףציף צווחני מעצבן ומוזר כזה, ואם אנשים זוכרים אותי מהתקופה אז שעוד רק הייתי אדמינית או אפילו לפני, הייתי ביישנית בטירוף, ומפחדת וחסרת בטחון ומפחדת מכל דבר..
    זה דיי מוביל לאיך הגעתי להיות אדמינית בסוף, הסיבה הראשונה שתכלס רציתי להכנס לתקפיד כזה, היה בשביל עצמי, לא מתביישת להגיד את זה. הגשתי מועמדות לאדמין אך ורק כי חשבתי שזה יעלה על הבטחון כי אז יהיה לי גישות ואני אהיה חייבת לדבר בשביל לבצע את התפקיד שלי כראוי. ואכן עליתי להיות אדמינית, לא התלהבתי, אלא פחדתי מאוד, לקחתי את עצמי בידיים וניסיתי להתחיל לשפר לעצמי את הבטחון העצמי הירוד הזה. ולאט לאט זה עבד, וככל שהבטחון העצמי הזה עלה, התקדמתי גם בתפקיד. נהייתי הסגנית של מנהל הביהופ, ומשם גם למתכנתת של השרת ואז אפילו למנהלת הביהופ, ניהיה לי אשכרה יותר אומץ לדבר ולמעוד מול אנשים. אפילו הגמגומים מהפחד ברובם נעלמו, ובאמת מי שמכיר אותי, רואה את ההתקדמות שלי, ולא מבחינת הקהילה, אלא מבחינת עצמי.

החלטתי שאחרי שהפעילות שלי כל כך עזרה לי מבחינה נפשית, אני אעשה מה שאני יכולה בשביל להחזיר את הכל כטובה ותודה לקהילה.

אני רוצה לציין שלא התייחסתי כאן רק לסיפור המוזר של הארבעה-חמישה חודשים האחרונים שהיו לי, אלא בעקיפין הראתי לכם שכל הזמן ששיחקתי בcsgo היה אך ורק בשרת הביהופ. ובפירוש לא הייתי עם שום תוכנת עזר, ולא השתמשתי או לא ניצלתי דבר.
    מלבד לזאת, נכנסתי אולי חמישה פעמים לשרת סורף, אולי פעמיים לשרת הארנה, ופעם אחת לקאזואל ולגייל, ואנשים רואים אותי במילא כשחקנית גרועה כשזה נוגע לג'ייל, לארנה או לקאזואל בעיקר.

על כל פנים, הבנתי שואק לא מגיע ישר אלא לפעמים תוך שבוע-שבועיים, אבל עד כה זו הייתה ההוכחה שלי לימים+שבועות+חודשים האחרונים.

לגבי היום הזה ספציפית, היה היום משחק פיקאפ מאורגן לצוות. מאורגן בצורה מדהימה. חברותית וכיפית,
    החלטתי שאני מצלמת את המשחק, ואולי אני אעלה אותו בשביל שאחרים יוכלו לראות אחר כך.
    אז כן, המשחק מצולם, מרגע כניסתי לשרת פיקאפ עד לקבלת הואק באן.

אני אעלה את הסרטון ברגע שהוא יעלה לאתר, הוא בסביבות החצי השעה לכן לוקח לו מעט זמן.

רקורד מהיום:

חלק ראשון(15 דקות)
    https://sendvid.com/d17ey21l

חלק שני(15 דקות)
    http://sendvid.com/h7467oou

חלק שלישי(2:30 דקות)
    http://sendvid.com/ba0x62ln
    נערך לאחרונה על ידי Miyu; 06.01.2017 בשעה 21:46.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2015
    בתקופה של פינקי היו זמנים יפים
    ".you can have good. I want the best"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    מקווה שאנשים יצליחו לקרוא את זה בלי להתנהג כמו ילדים קטנים ולהבין שבחיים לא שיחקת קומפים או בשרתים שיורים בהם ולכן זה באמת לא רלוונטי וכנראה טעות של VALVE לצערי ההרחקה עדיין בתוקף בגלל נהלים ולאחר שיעלה הרקורד אפשר לבדוק מה ניתן לעשות.
    בכל מקרה בהצלחה בכל מקרה ותודה על תרומתך הענקית לקהילה ולצוות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    תודה רבה על התרומה
    את אחת המוכשרות שראיתי מקווה לראות אותך בהמשך
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    סתם VALVE החליטו שמגיע לך VAC BAN? נו באמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2015
    נכתב במקור על ידי 7Dayan
    סתם VALVE החליטו שמגיע לך VAC BAN? נו באמת
    דיי
    דיין גם לי נתנו סתם באן לא VAC אבל נתנו לי game ban סתם איזה דיולופר של CALL OF אבל פה זה CSGO
    אז לא יודע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    נכתב במקור על ידי jamEPinky
    דיי
    דיין גם לי נתנו סתם באן לא VAC אבל נתנו לי game ban סתם איזה דיולופר של CALL OF אבל פה זה CSGO
    אז לא יודע
    מה אתה רוצה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    VAC זו מערכת אוטומטית, אין כאן עניין של החלטה או לא החלטה.
    אם הבאן היה מגיע לי, לא הייתי משקיעה כל כך בשביל להבין מזו המערכת הזו ובוודאי שלא הייתי מראה את הפנים שלי פה יותר.
    על כל פנים, תאמין או לא, כל השעות שלי במשחק הן מהשרת ביהופ, אז אין שום סיבה לבאן שלי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    נכתב במקור על ידי Miyu
    VAC זו מערכת אוטומטית, אין כאן עניין של החלטה או לא החלטה.
    אם הבאן היה מגיע לי, לא הייתי משקיעה כל כך בשביל להבין מזו המערכת הזו ובוודאי שלא הייתי מראה את הפנים שלי פה יותר.
    על כל פנים, תאמין או לא, כל השעות שלי במשחק הן מהשרת ביהופ, אז אין שום סיבה לבאן שלי..
    מחקת את כל החברים שהיו לך, ניסית לשנות את השמות האחרונים, לא מחשיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    נכתב במקור על ידי 7Dayan
    ממש לא מהסיבה הזאת.
    אלא מהסיבה שאסור לבנאדם שקיבל וואק להיות בצוות. אז פשוט מחקתי את זה.
    כי במילא גם אם הואק מוצדק או לא, אי אפשר להוריד אותו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2015
    נכתב במקור על ידי 7Dayan
    מיכל
    אישה טובה היא לא הייתה מפעילה ציטים

- - - Updated - - -

נ.ב דיברתי איתה בווצאפ והיא לא ציטרית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    אם את רוצה לדעת באמת איך הVAC עובד, אל תנסי לקרוא דרך האתר של Valve עדיף ללכת לפורומים של צ'יטים יש שם יותר אינפורמציה על המערכת הזאת.
    בכל מקרה כל אחד פה יסכים איתי שVAC זה VAC ואי אפשר לדעת איזה תוכנה הדליקה את הVAC, בכל מקרה אני יחסוך פה לקצת אנשים קריאה מאסיבית על המערכת של הVAC, הVAC עובד בשיטת החותמות (דומה אנטי-וירוס), לכל פונקציה, פעולה שהמחשב עושה דרך תוכנה יש סוג של חותמת (משהו מיוחד לפעולה מסוימת), לVAC יש אוסף של חותמות של צ'יטים אשר משפיעים על המשחק, הפעולה הכי נפוצה בצ'יטים חיצוניים (External) היא ה-RPM, שבלעדיה CHEAT EXTERNAL לא יכול לעבוד, הVAC עובד בצורה פאסיבית ולא ופולשנית כמו האנטי צ'יטים אחרים, לכן לVAC לוקח בין 5 דקות לחודש לוודא שצ'יט פועל ולתת VAC BAN למשתמש, יש גם צ'יטים Internal אבל אני לא יתעסק בזה (זה לא התחום שלי).
    דרך אגב לשחק בביהופ לא מונע VAC, בביהופ יש המון סוגי צ'יטים, כמו שיש המון סוגים של צ'יטים בתחרותי, אני לא חושד וגם לא חשדתי.
    בכל מקרה בהצלחה בהמשך ותודה שהיית חלק מהשרת.

"cucksinel" בבקשה אל תערב אותי, אני לא קשור לזה.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    אם את רוצה לדעת באמת איך הVAC עובד, אל תנסי לקרוא דרך האתר של Valve עדיף ללכת לפורומים של צ'יטים יש שם יותר אינפורמציה על המערכת הזאת.
    בכל מקרה כל אחד פה יסכים איתי שVAC זה VAC ואי אפשר לדעת איזה תוכנה הדליקה את הVAC, בכל מקרה אני יחסוך פה לקצת אנשים קריאה מאסיבית על המערכת של הVAC, הVAC עובד בשיטת החותמות (דומה אנטי-וירוס), לכל פונקציה, פעולה שהמחשב עושה דרך תוכנה יש סוג של חותמת (משהו מיוחד לפעולה מסוימת), לVAC יש אוסף של חותמות של צ'יטים אשר משפיעים על המשחק, הפעולה הכי נפוצה בצ'יטים חיצוניים (External) היא ה-RPM, שבלעדיה CHEAT EXTERNAL לא יכול לעבוד, הVAC עובד בצורה פאסיבית ולא ופולשנית כמו האנטי צ'יטים אחרים, לכן לVAC לוקח בין 5 דקות לחודש לוודא שצ'יט פועל ולתת VAC BAN למשתמש, יש גם צ'יטים Internal אבל אני לא יתעסק בזה (זה לא התחום שלי).
    דרך אגב לשחק בביהופ לא מונע VAC, בביהופ יש המון סוגי צ'יטים, כמו שיש המון סוגים של צ'יטים בתחרותי, אני לא חושד וגם לא חשדתי.
    בכל מקרה בהצלחה בהמשך ותודה שהיית חלק מהשרת.

"cucksinel" בבקשה אל תערב אותי, אני לא קשור לזה.
    זה עדיין לא משנה את העובדה שלא השתמשתי בשום תוכנה או עזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Miyu
    זה עדיין לא משנה את העובדה שלא השתמשתי בשום תוכנה או עזר.
    זה היה בשביל להסביר מה הסיבות שVAC ידלק, כל אחד והמחשב שלו, תעברי על הדברים האחרונים שהורדת בחודש האחרון כדי לדעת מה באמת קרה.
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2015
    מה בדיוק הוכחת בזה שהעלת את המשחק שבו קיבלת את הבאן? לול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    נכתב במקור על ידי 7Dayan
    מה בדיוק הוכחת בזה שהעלת את המשחק שבו קיבלת את הבאן? לול
    כי חוץ מהמשחק הזה שיחקתי אך ורק בביהופ.
    המשחק הזה הוא הוכחה שלא היה שימוש בצ'יטים.
    ועל אחת כמה וכמה שלא השתמשתי בצ'יטים בשרת שבו ניהלתי+תיכנתתי.
    אני מאמינה ששמתי את כל הקלפים על השולחן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    עיר
    מודיעין
    האמת נראה לי בזבוז של זמן להוכיח שאת לא עם צ'יטים, כי אם את לא אז פאק איט מה זה משנה מה אחרים חושבים...
    בכל מקרה זה שטויות, תמיד אפשר לקנות עוד משתמש ולחזור לקהילה באופן שוטף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2008
    נו ואנחנו VALVE?
    מה את רוצה שנעשה עם כל המידע הזה?
    לא חושב שיש כאן מישהו עם גישות להסיר Vac Bans.
    עד מתי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2015
    תודה רבה על תרומתך הענקית לקהילה,
    תשארי חזקה ^^,אוהבים אותך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Norge
    נו ואנחנו VALVE?
    מה את רוצה שנעשה עם כל המידע הזה?
    לא חושב שיש כאן מישהו עם גישות להסיר Vac Bans.
    פורסם שהיא וההנהלה מסתירים את זה אז אני מניח שזאת אחת הסיבות שהיא מפרסמת את זה...
    חוץ מזה גם בFXP בחור בלי חיים פתח על זה אשכול שחוץ מזה שהראה שאין לו חיים לא עשה כלום.
    שתף ב-Google+

הרשמה