תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    01.01.2017
    שם המשתמש המתלונן: Matrix

שם האדמין: Proffesor

סיבת התלונה: האדמין פשוט מחפש אותי כבר תקופה והוא כבר הביא לי באן פעם אחת והוריד לי מחוסר הוכחות, הבאן הראשון זה שהשפלתי אותו ב 1 על 1 בשרת של הארנה, אז הוא קיבל רייג' להביא לי באן ולקרוא לי וואל האק חחחח ואז הוריד מחוסר הוכחות
    היום שיחקתי ברייטיקס כמו כל יום שאני משחק בשרת הזה, ואדמינים כל הזמן עושים עליי Watch יש לי גם בפרינדס כמה מהאדמינים ששיחקו איתי גם כמה קומפים, הרבה קוראים לי ציטר אבל אחרי שנכנסים לספקטור מבינים שאני פשוט יודע לשחק טוב, בקיצור היום האדמין פרופסור היה בספקטור ועשה עליי WATCH משהו כמו 20 דקות ואני שיחקתי ושיחקתי ואני ידעתי שהוא עושה עליי WATCH הכל היה בסדר עד שפתאום קיבלתי באן ישר אחריי שהרגתי מישהו וסיבת הבאן הייתה WALLHACK, בחייאת פרופסור אני מקווה שאתה קורא את הפוסט הזה, אתה חתיכת ילד שלא מבין כלום מהחיים שלו ואני לא מבין למה שמו אותך אדמין, גדולים ממך בדקו אותי ושיחקו איתי אפילו קומפ, אני ידעתי ושמתי לב שאתה עושה עליי WATCH עוד משנכנסת לשרת, גם עם היה לי ציטים לא הייתי שם כי אני ידעתי שאתה שם, ובכדי לנצח אותך או אחרים בריטייקס , אני צריך יד אחת להחזיק ביצה ויד אחת להחזיק תעכבר.. אז תפסיק לעשות בושות לעצמך ותוריד תבאן המגוחך הזה

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 01/01/2017

הערות נוספות: אוקיי, אז לי קוראים אבי ואני משחק בקונטר עוד מאז 1.6 אני בן 20 והתחלתי בגיל 12, עוד מהפרוץ שהיה SERVER EXRACTOR ל CZ.. חשוב מאוד שתקראו את כל מה שרשמתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2016
    הנה הרקורד שאתה משתמש ב WH
    http://www.upfile.co.il/file/299758467.html
    אפשר לנעול את האשכול.
    שתף ב-Google+

הרשמה