תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שם השחקן המתלונן: How Deep

שם האדמין: jordan

אני מתלונן על כך שגורדן נתן לי קיק משרת על היותי "afk" בזמן שהייתי מת !!! יש לי צילום בסטים פרופיל שלי שמוכיח שבאותו סיבוב דקרתי את mraz ואחר כך הוא הרג אותי שאז הייתי מת. אחרי 10 דקות שאני מנסה להיתחבר לשרת למה הוא היה מלא לגמרי אני שואל אותו למה הוא עשה לי קיק ואז הוא אומר לי שהייתי איתו באותו תא afk ואפשר ליראות שבסטים פרופיל שלי לא התחיל סיבוב חדש מאז שמרז הרג אותי באותו סיבוב.

תאריך המקרה: 27.12.2016

הייתי שמח עם המקרה יטופל בחומרה ושעם עוד אנשים מרגישים שגורדן עשה להם אביוזם מסויים יגיבו על ההודה הזאת כדי שהמקרה יטופל יותר ברצינות.
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    קודם כל זה מתאים לפה אבל בסדר.
    עכשיו ככה, תקשיב קודם כל אתה היית איתי בתא ולאחר שפתחו את התאים ושמתי לב שלא זזת ולא הגבת החלתתי לתת לך קיק.
    בנוסף, אתה נכנסת ולשרת ושאלת אותי למה הבאתי לך קיק? עניתי לך שהייתה AFK. אתה אמרת לי איך? אין סיכוי. לא הייתי AFK דקרתי מישהו, אפילו לא התחיל ראונד.
    אז זהו שאתה אפילו לא הייתה מודע לזה שהתחיל ראונד. דיברתי איתך על זה גם בפרטי, והיום שאתה תחת המון אזהרות אצלי, ואני ממשיך להתעלם ולוותר לך, בנוסף על זה שאתה רושם לי באדמין צא'ט "חכה ג'ורדן חכה" ... התעלמתי בסדר! גם באותו מקרה דבירנו בפרטי בסטים, הוספתי אותך במיוחד ואמרתי לך מה קרה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    יש לי סקרין שוט שמוכיח שדקרתי את מרז באותו סיבוב אז איך בידיוק הייתי afk ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    תקשיב אחי, אין לי שום סיבה להעיף ככה אנשים בלי שום סיבה. לא משמעם לי או משהו כזה.
    מה שמצחיק פה זה שאתה אפילו לא הייתה מודע לתחילת הראונד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    איך אני לא מודע לתחילת סיבוב עם אפילו לא התחיל סיבוב ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    חחחח אתה רואה?!! אתה לא מודע לתחילת הראונד.
    בקיצור, בוא נגמר עם זה ואני אומר לך ומגיב פה בפעם האחורנה, לא הבאתי לך קיק סתם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    לאחר שיחה עם האדמין עולה שקיבלת קיק לאחר שהתחיל ראונד חדש ואך ורק לאחר פתיחת התאים.
    במידה ויש לך רקורד שיכול להוכיח באופן ברור שהאדמין טועה אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי, בינתיים הנושא סגור.

* הפעם עניתי לך על התלונה בצורה רצינית. אבל לפעמים הבאות, כשאתה פותח תלונה אל תרשום בנושא "X מתחיל עם האביוזים" זה לא מכבד את האדמין ואת המנהל שקורא את ההודעה.
    כותרת תקינה לאשכול = "תלונה על האדמין X"
    נערך לאחרונה על ידי GivAaTi; 30.12.2016 בשעה 20:00.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]
    שתף ב-Google+

הרשמה