תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    אי אפשר לתאר במילים את גודל הזין שלי
    נערך לאחרונה על ידי Ludacent; 02.04.2017 בשעה 08:09.

הצטרף בתאריך
    16.09.2008
    מה המטרה להגיע לשם הרי המשחק כבר מת. נגיד ויש לי גישה לפרו , אפילו גטרים לא יהיו שם ורק שתבין אתם בתהליכים להעלות שחקנים לאידיוי מהפבליק עכשיו ברגע שתתחילו להריץ עניינים בפרו זה יהיה כמו באידיוי ,עכשיו למה כל השחקנים באידיוי אמורים לקבל כגישה וכל הפרומוטד מקבלים גישה לאידיוי..
    אני שוב לא מבין את הקאצ פה. למה ששחקנים ירצו לקבל את הגישה תסביר לי בבקשה!

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    המטרה בגדול היא שהקהילה תגדל למימדים גדולים, ז"א שיהיו פה מבחר שחקנים גדול יותר, בכל הערוצים.
    שיהיה כמה שיותר קבוצות, עם הקבוצות יגיעו הליגות ולהפך - עם הליגות יגיעו הקבוצות.
    כמו בכל מקום, יש רמות, וכל אחד מעוניין לעלות ברמה שלו או בדרגה שלו איך שלא נקרא לזה, תמיד יש תחרות ורצון להתקדם, לכן שחקנים מהפאבליק מעוניינים להגיע לאיידיוי ושחקנים מהאיידיוי מעוניינים להגיע לפרו, כל עוד הקהילה קיימת זה תמיד היה ותמיד יהיה ככה.
    אנחנו רוצים לעשות פה רוטציה של שחקנים, כמו שTULPAN רשם פה לא מזמן, "דור חדש" של שחקנים שמחליף לאט לאט את הישנים ובונה פה את הקהילה מחדש.
    ברגע שאתה מציב לאנשים רף גבוה הם מעוניינים להגיע לשם (PRO), ובשביל להגיע לשם צריך קבוצה, ולהשתתף בליגה - וזה אומר שקבוצות נפתחות וזה אומר שהקהילה גדלה ופעילה - זה כדור שלג שמתגלגל ונהיה גדול יותר עם הזמן.

מקווה שהבנת, אם לא - אני נמצא במירק תחת הכינוי fH|Ludacent|vG מוזמן לשלוח הודעה.
    יום טוב!

הצטרף בתאריך
    11.05.2010
    עיר
    נתניה
    מרגש לראות פוסט על ערוץ הפרו
    since 2007
    cz oldbie. adv in the past
    CS vg.adv nowdays known as Elegantic

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    אם כל הכבוד לקבוצות ESR NOM GLC END ויש כבוד לקבוצות היו גם קבוצות שיגיעו לרמה שלהם והיו בטופ ושיחקו באותו רף לא פחות ולא יותר

למשל קבוצת qTp bullseye intake diliGence 7Kingdoms Lionsgate GODfist zavar Insanity-Gaming electon.ECN

זה מחצית מהקבוצות שרוב השחקנים שהיו בהם פרשו אז אם שחקנים וותיקים של היום שנשארו לשחק כמו Xiderdid skypox sleepwalker malignancy JackgoN הוותיקים שנשארו ומשחקים להעביר תזמן ללא ספק מגיע לנו וזה סתם דוגמא זאת החלתה שלכם לפי דעתי יש עוד שמות שלא אמרתי מיכאל ואתה יודע שיש מלא oldbies שמשחקים וגם להם אתם צריכים לדאוג ולא רק מי שהיה בקבוצות GLC ELE ESR END

זאת דעה שלי מכבד אותכם ואת המאמץ שלכם פשוט רשמתי מה אני חושב לנכון ומרגיש לרשום כמובן לטוב ולא לפגוע במישהו חלילה

שיהיה חג שמח וכשר !!

הצטרף בתאריך
    26.05.2008
    איפה הימים האלה שהיה כייף לשחק איפה בהצלחה חבר

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    sleepwalker, הרבה מהקבוצות שרשמת מן הסתם שמגיע להם גישה, לא אמרתי שלא.
    כרגע ההחלטה היא שרק שחקני טופ של ESR\ELE\NOM\GLC יכנסו לפרו כשחקנים בודדים. מה שכן - כקבוצה שאר שחקני הפרו יכולים להיכנס, ושוב - בתנאי שיש להם קבוצה, מה ביקשתי? ערוץ במירק + חמישה אנשים עם תג? שירשמו לטורניר או 2 במהלך החודש? זה לא הרבה.
    בהצלחה

הצטרף בתאריך
    01.02.2011
    נכתב במקור על ידי Ludacent
    לא פעם ולא פעמיים מאז שעליתי לניהול של הערוץ שאלו אותי כמה שאלות:
    1) מתי נפתח הפרו?
    2) למה אני לא מקבל גישה?
    3) איך אפשר יהיה להתקבל לערוץ?
    4) אני מבקש לא להציק במירק בהודעות פרטיות - בבקשה!

להלן התשובות לשאלות שלכם:

1) הפרו יפתח לאחר 2-3 טורנירים בינוניים שירוצו על בסיס קבוע (כל שבועיים) ובעזרתם נבחן את הכושר והיכולות של כל שחקן וקבוצה.
    2) אתה\אתם לא מקבלים גישה כי הערוץ כרגע סגור ויפתח אחרי הטורנירים (כמו שרשום למעלה).
    3) במידה ואתם שחקנים ותיקים (תחילת משחק החל משנת 2008 לפחות) ויש לכם רזומה של זכיות רבות בלאנים\ליגות וקלאנים יציבים שהגיעו לטופ - לדוגמא (eSr, ELE, NOM) ועוד... אתם זכאים לגישה.
    כמובן שכמון שרשמתי בסעיף 1, שחקנים שירכיבו קבוצה וירשמו לטורנירים שיפתחו בקרוב - יקחו מקום מכובד ויוכיחו שהם אכן קבוצה שראויה לציון יקבלו גישה לערוץ - ושוב, חשוב לחדד - לאחר 2-3 טורנירים, במידה ונחליט שהקבוצה צריכה 3,4,5 טורנירים היא תצטרך להוכיח את עצמה עד שהחלטת המנהל תשתנה.
    4) אני מבקש בכל לשון של בקשה, לא לחפור לי במירק על הפרו, זה מציק וזה מוריד לי לגמריי מלתת לכם צ'אנס להגיע לשם, מי שמגיע לו יכנס לשם, לעולם לא החזקתי מישהו מחוץ לערוץ בלי סיבה (גם אלה שלא חיבבתי ברמה האישית הכנסתי כי היה מגיע להם).
    5) חשוב להדגיש עוד נושא - אנחנו ב2017 עוד כמה רגעים, 90% מהשחקנים הותיקים פרשו והערוצים שהם השאירו אחריהם לקחו שחקנים חדשים והשתלטו עליהם - eSr\NOM ויש עוד כמה שאני לא זוכר, כמו כן ערוצי אולדביס למיניהם - זה שיש לכם בWHOIS את הערוצים הנ"ל לא הופך אתכם לשחקנים של אותו ערוץ\קלאן! אף אחד לא מאמין לכם שהייתם שם, אתם יכולים לסבן את החדשים שאתם שחקנים ישנים והייתם ב-GLC, אבל לא אותי, אני כאן מ2004 עד היום (אמנם עם הפסקות קצרות) אבל עדיין אני יודע טוב מאוד מי זה כל אחד ואחד ממכם.
    6) זה שהמנהלים שלפניי נתנו לכם גישה לפרו לא אומר ש"התקבלתם" לתמיד, מבחינתי - חוץ מהמנהלים שהיו פה בעבר וביניהם Snipeh, Appears, Shalk לא היו מנהלים נורמלים שבאמת דאגו לא לעשות פרוטקציות ובחרו בפינצטה שחקנים וקבוצות שהיה מגיע להם.
    7) לסיכום - מה שנשאר לכם זה להקים קבוצה בזמן הקרוב, לפתוח את הערוץ שלכם (שלכם..לא של קבוצה אחרת שעבדה קשה בשביל השם הנ"ל) ולחכות לפתיחת הליגות. ובפעם האחרונה - אני אחדד שוב! אם אתם לא שחקני טופ של ESR\ELE\NOM ששיחקו עד 2008 פלוס מינוס - או, שאין לכם תאג של קבוצה, אין לכם מה לשלוח לי הודעה, אני פשוט אחסום אתכם ונצטרך להשתמש בדרך הקשה בשביל שתבינו.

המשך יום מצוין ושבת שלום לכולם
    מיכאל אל תחשוב שאתה יודע הכל , דבר ראשון הרמה של היום פי 9 יותר חזקה ממה שהיתה פעם. לפיני העידכון שהיה ב2012 הסיאס היה עם רכויל שאתה סתם מחורר ואתה פוגע בראש לאנשים , המשחק היה יותר קל.
    עכשיו אחרי העידכון ב2012 כולם פרשו כי שינו את כל המשחק ואנשים הגיעו למצב שהם לא פוגעים אחרי העידכון ואני מדבר על כל הישנים והשחקנים הטובים שאתה מדבר עליהם .
    דבר שני אתה גם לא מיסד ELE ולא ENG אתה היצטרפתה באחד הרוסטים שהיו כמו שאני שיחקתי עים NOM ו NANAXS ואני כרגע שם על @P בדיוק כמוך שאתה בערוצים שלך
    דבר שלישי חבל על כל האנרגיה שאתה מוציא לכיוון המחשב אחי עדיף תקום תשקיע את כל האנרגיה הזאת במשהו שיקדם אותך בחיים ולא במשחק המיסכן הזה .
    דבר רביעי עם אתה אומר כמה ילדים מיסכנים גנבו ערוצים דבר שמות ספציפים שנידע איך להיתנהג אליהם.
    אני כמובן שלא היתי בערוץ ESRAEL ואף פעם לא אמרתי שהיתי בכלאן הזה , אבל כן אני מודה פה מול כולם שהערוץ שלי נקודה . ואף אחד מהמייסדים שלו לא נמצא חוץ מכמה שחקנים בודדים שאנחנו רואים אותם במירק יש להם גישה של AMO / AO כמו שמגיע להם . כרגע הערוץ שלי והוא ישאר שלי ובאותו רגע שמייסד הקבוצה יהיה כאן אני פה מול כולם אומר שהבן אדם יקבל את הערוץ וכל מה שמגיע לו . עוד פעם לא היתי בESR אבל הערוץ שלי ואני שומר עליו מפני ילדים שלא יעשו שטויות עים השם המכובד הזה
    בכל זאת בהצלחה מה שלא תעשה פה.

Leo
    נערך לאחרונה על ידי cTpeJlok; 30.12.2016 בשעה 15:15.

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    אתה מוזמן להגיע לטימספיק ואסביר לך במפורט כולל הוכחות ותמונות מי בנה את הרוסטר הראשון של ENG וגרם לשם הזה להגיע להכרה בקהילה הישראלית,
    לא שאני אוהב להוכיח לאנשים משהו, אבל כשמדברים שטויות זה מרתיח מאוד, הייתי יושב 24\7 עם הקבוצה הזאת שאתה אומר שהצטרפתי אליה, מחפש שחקנים מתקשר קובע, נרשם לטורנירים הולך ללאנים עם אותה קבוצה לפחות חצי שנה או יותר, נכשלתי באלף ואחד מבחנים בבית ספר בגלל הקלאן הזה שאתה אומר ש"הצטרפתי אליו". תעשה גוגל ludacent enigmatic אתה תמצא 1001 תוצאות עם השם שלי מההתחלה ועד 2012.
    ולגבי ELE, השחקנים ששיחקו שם, בחרו בי כשחקן חמישי וכלידר שלהם בנוסף - לעומת ENG, לELE כן הצטרפתי כמו שאתה טוען, אבל כנראה הייתה ל4 שחקנים סיבה לצרף אותי.
    אל תכפיש את שמי בגלל ותמציא עלילות כי יש הוכחות כמו שאמרתי, אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית ואראה לך הכל, אין צורך להתעצבן בגלל ערוץ, אתה בן אדם בוגר בשביל להבין שזה ש2017 לא אומר שזה אוטומתית הופך מישהו לפרו, יש גם עציצים שמחשחקים מ2001 ולא עשו כלום בתקופה שלהם בסיאס, בדרך כלל יש להם WHOIS מפוצץ ב@ של קבוצות וערוצים טובים והם חושבים שאוטומתית מגיע להם פרו - אז לא.

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    בהצלחה מישה רק שלפי דעתי(ולא שאני מבין הרבה ) אין שחקנים באמת שאיתם אפשר לעשות את הרוטציה הזאת
    שאתם מדברים עלייה.
    פעם שהיית נכנס למשחק בפרו היו משחקים יחסית רציני, לא היו קללות בוונט כל הזמן וילדים קטנים שצועקים לך(MAD?)
    לא היה את כל הטמטום הזה, ידעת שאתה נכנס לגאטר שוואלה יהיה כיף לשחק בו. ד"א זה כולל גם את האיידיוי ברובו(עד להגעתו של xyretic).
    בקיצור מישה שיהיה בהצלחה והלוואי שאני טועה.

הצטרף בתאריך
    06.10.2015
    תגידו יהיה גשם כל השבוע?

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    gl

הצטרף בתאריך
    27.11.2008
    עיר
    נתניה
    לי מגיע פרו מישקלה?חח..

הצטרף בתאריך
    02.08.2010
    מעניין

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    כמה שטויות מדברים פה בחיי בלי להתנשא יותר מידי לא זוכר אף שחקן שהגיב פה בערוץ הפרו בתקופה שאני אלעד או אלון ניהלנו .
    המשחק הזה יהפוך לקדמותו שהקהילה שעכשיו קיימת תיקח את עצמה בידיים יש מלא שחקנים בפאבליק שיכולים מהר מאוד להפוך לשחקני ADV .
    בשביל שזה יקרה לא ערוץ ולא שניים יעשו זאת אלא רק ליגות ופרסים שיתנו מוטיבציה לחברס הישנים לחזור לשחק ולתת ממה שיש להם לשחקנים החדשים.

PEACE ולאו יש לך רבע שעה לשים לי אוונר על eSrael בכל אופן הייתי הלידר P:

:>

הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    נכתב במקור על ידי appears
    כמה שטויות מדברים פה בחיי בלי להתנשא יותר מידי לא זוכר אף שחקן שהגיב פה בערוץ הפרו בתקופה שאני אלעד או אלון ניהלנו .
    המשחק הזה יהפוך לקדמותו שהקהילה שעכשיו קיימת תיקח את עצמה בידיים יש מלא שחקנים בפאבליק שיכולים מהר מאוד להפוך לשחקני ADV .
    בשביל שזה יקרה לא ערוץ ולא שניים יעשו זאת אלא רק ליגות ופרסים שיתנו מוטיבציה לחברס הישנים לחזור לשחק ולתת ממה שיש להם לשחקנים החדשים.

PEACE ולאו יש לך רבע שעה לשים לי אוונר על eSrael בכל אופן הייתי הלידר P:

+111111111111

הצטרף בתאריך
    30.07.2011
    וואלה הלוואי יהיה כמו פעם היה באמת ריגוש לשחק בקשר ללאנים כבר מזמן לא היה משהו רציני לכן הפכנו לשחקני GATHERIM שזה מעפן פיצוצים אם תצליחו לעשות את זה ויחזרו השחקנים ששיחקו איתנו פעם אז על הכיפאק

הצטרף בתאריך
    24.02.2009
    עיר
    חצור הפלילית
    נכתב במקור על ידי Ludacent
    המטרה בגדול היא שהקהילה תגדל למימדים גדולים, ז"א שיהיו פה מבחר שחקנים גדול יותר, בכל הערוצים.
    שיהיה כמה שיותר קבוצות, עם הקבוצות יגיעו הליגות ולהפך - עם הליגות יגיעו הקבוצות.
    כמו בכל מקום, יש רמות, וכל אחד מעוניין לעלות ברמה שלו או בדרגה שלו איך שלא נקרא לזה, תמיד יש תחרות ורצון להתקדם, לכן שחקנים מהפאבליק מעוניינים להגיע לאיידיוי ושחקנים מהאיידיוי מעוניינים להגיע לפרו, כל עוד הקהילה קיימת זה תמיד היה ותמיד יהיה ככה.
    אנחנו רוצים לעשות פה רוטציה של שחקנים, כמו שTULPAN רשם פה לא מזמן, "דור חדש" של שחקנים שמחליף לאט לאט את הישנים ובונה פה את הקהילה מחדש.
    ברגע שאתה מציב לאנשים רף גבוה הם מעוניינים להגיע לשם (PRO), ובשביל להגיע לשם צריך קבוצה, ולהשתתף בליגה - וזה אומר שקבוצות נפתחות וזה אומר שהקהילה גדלה ופעילה - זה כדור שלג שמתגלגל ונהיה גדול יותר עם הזמן.

מקווה שהבנת, אם לא - אני נמצא במירק תחת הכינוי fH|Ludacent|vG מוזמן לשלוח הודעה.
    יום טוב!
    מישה במקום זה תגדיל מהירות אינטרנט מזה 10 מגה חחחחחחחח
    דרך עיניים אדומות הכל וורד

הצטרף בתאריך
    31.03.2007
    מצחיק לראות את השם שלי פתאום... כבר שנים שלא נגעתי ב 1.6

הצטרף בתאריך
    01.10.2011
    shuli the best ..
    * NiR-M

הרשמה