תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    אוקיי ככה הייתי בשרת JB ועשו עלי FK שאלתי את האדמין למה הוא הרג אותי במשך 5 דקות והוא לא עונה לי וממשיך לסננן ואז אני שואל עוד פעם למה הרגו אותי והוא אומר שנגעתי במקלדת ואיך שרואים ב RECORD לא אמרו והאדמין אפילו לא שם לב לזה והוא אומר לי הוא ענה לך האדמינים צריכים יותר להקשיב לחוקים נגיד אני רושם FK ה CT אומר לי סיבה שלא היית אפילו וממשיך בדברים שלו ויש אדמינים טובים ומזל שהם פה אם לא הקהילה כבר היית קורסת זה ה RECORD תעבירו לי
    1:30 ותצפו בצא'ט ומה שאומרים בחוקים ולדעתי האדמינים האלה צריכים לעזור יותר... אמרו לי לפרסם תלונה בפורום אז אני עושה את זה
    והאדמינים שהיו בשרת "תודה רבה על העזרה" שנתתם לי ולכל השרת ואז אתם עושים VOTE אם לתת FK לזה שעשה FK לא יודע אם זה היה ב RECORD אבל סבבה וואו השרת מתחיל כבר לקרוס אני משחק כבר חודשיים וכבר מתחיל הכיף להעלם אז בבקשה אדמינים תעזרו יותר ושוב תעבירו ל 1:30 http://www.upfile.co.il/file/158880053.html
    נערך לאחרונה על ידי FluxBoys; 30.12.2016 בשעה 04:00.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    תפתח את התלונה כמו שרשום פה.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2016
    עיר
    דנוויל
    אלהן FluxBoys,

בתחילת הראונד אתה מבקש הסבר על משהו שהיה כמה ראונדים קודמים גם לאחר שהסברתי לך בפרטי את התשובה, אם עדיין לא הבנת את התשובה תיצור איתי קשר בפרטי..

לגבי הפרייקיל, העניין טופל.

להבא, תרשום את התלונה לפי איך שרשום פה.

Now don't you understand
    That I'm never changing who I am
    -Imagine Dragons-
    שתף ב-Google+

הרשמה