תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    שלום קהילת Vgames אתם בטח מכירים את ה מפה SURF SKI 2 וכמו ששמעתי כבר אתם לא מעוניינים לפתוח שרת כזה.
    אז יש לי הצעה קטנה.

כמובן שצריך להיות על 128 TICK והגדרות מתאימות שאני יגיד לכם בהמשך

חשבתי על זה שתיפתחו שרת MULTY MAP [כמה מפות עם RTV] מסוג SURF COMBAT המקצועי
    כמובן שעם STORE מבוסס על קרדיטים שאפשר לקנות סקינים[לגוף] ספריי[צבע בכל יריה]

מה זה SURF COMBAT מקצועי?
    אוקיי אז ככה, זה מבוסס על קובצות שגולשות ומנסות להרוג אחד את השני
    גולשים ומנסים להרוג בו זמנית

מה זאת אומרת?איך אפשר ליגלוש ולהרוג בוא זמנית?

הנה תשובה בשביל זה, יש הרבה סוגים של נשקים במשחק CSGO שאפשר להשתמש בהם כמו ה AWP למשל צריך להוריד בשבילו פלאגין של דרופ שוט [ליפול בקו ישר באוויר ושהכוונת תהיה מדויקת] כמובן שאוופ לא היה 100% מדויק כי אז זה לא מבוסס על SKILL

SURF COMBAT מבוסס על SKILL יותר קשה מה SURF TIMER צריך להרוג ולעשות סרף ולכוון על האויב בוא זמנית

כמובן שאסור להתקמפר בסרף קומבט
    כל סיבוב במשחק צריך להיות 4 דקות עד שיש תיקו[עם לא ינצחו]

מי שיתקמפר יותר מ5 שניות במקום יתעוור וירד לו חיים[עד שהוא זז]
    כמובן שאין כאב נפילה[FALL DAMAGE]והמשחק אהיה כמה שיותר מהיר

כמובן שיצתרכו לפתוח קלאנים ולעשות טורנירים [קלאנים משתמשים מכינים ולא האדמינים{אם אדמין רוצה הוא מוזמן}]

הגדרות לSURF COMBAT בהמשך

באיזור הקנייה[BUY ZONE] כמו מריו במפה SURF SKI 2 [מפה מוכרת] אסור להרוג

מותר להרוג בכלא אבל לא בכל המפות[כלא זה המקום שנופלים מהגלישה למטה מגיעים אליו פותחים אותו או מחכים שהוא יפתח אוטומטי ונופלים לגלישה בחזרה]

יש מפות שאסור להרוג בכלא[עם פלאגין] שמי שמחוץ לכלא לא יכול להרוג רק אם 2 שחקנים בתוך הכלא הם יכולים להרוג אחד את השני או מבחוץ[לא בכל המפות!]

אני יכול לתת לכם סרבר לדוגמא אבל אני לא חושב שזה דבר נכון לעשות כי זאת קהילה מחוץ לארץ אבל עדיין קהילה אז אני לא יגיד

אני ישלח לכם סרטון איך זה ניראה הSURF COMBAT במהלך המשחק [משהו שאני עושה בשרתים מחול] וזה ילך טוב מאוד

זה לא 1.6 זה CSGO והSURF COMBAT של CSGO הרבה יותר טוב

סרטון:

סרטון שלי:אני לא כאן כדי לפרסם את הערוץ שלי זה הצעה שתיראו את הסרטון שגם ישראלים יכולים לעשות

הגדרות מתאימות:
    פלאגין של BHOP
    sv_airaccelerate 9999
    בלי FALL DAMAGE לא יורד חיים מנפילה ממקום גבוהה
    פלאגין של דרופ שוט[נפילה באוויר בקו ישר מדויק נותנת לך דיוק מלא עם ה AWP{נשק}]
    שאהיה אפשר לעבור דרך אויבים

לא יודע עם יש עוד אבל תוכלו לישאול אותי שאלות את תסכימו לפתוח שרת כזה

STEAM PROFILE:

BlueStrike
    http://steamcommunity.com/id/
    /

מקווה שתאשרו D: ותאמינו לי זה ילך טוב מאוד אתם רק צריכים לראות את הסרטון שלמעלה
    נערך לאחרונה על ידי BlueStrike; 04.03.2017 בשעה 23:05.

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    בבקשה תודיעו לי גם אם אתם לא מעוניינים כי חבל זה הולך מאוד בחול וחברים שלי רוצים גם שאהיה דבר כזה

הרשמה