תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    שם המשתמש המתלונן:
    *JusT_LeA* BETS.gg

שם האדמין: Tubeo ו dudip

סיבת התלונה: רשמתי שלוש שורות בצאט של האדמין לאחר קבלת גאג על בקשת הכנסות של pawnd לגקפוט בדיוק לאחר שהוא ביקש ממני אותו דבר, שורה ראשונה: למה קיבלתי באן, שורה שנייה: pawnd אמר אותו דבר, שורה שלישית: קטע.
    לאחר מכן קיבלתי באן לשעה שאחר כך הוארך על ידי טובאו מכיוון שהצגתי לפניו בצאט הפרטי של הסטים, אדמינים אשר עוברים על חוקי השרת, חוקים שהוא עצמו כתב.
    בנוסף, במקרה אחר pawnd איים עליי לאחר שניצחתי בגקפוט שהשתתף בו שישתמש ב-DDOS עליי כאשר אדמין אחר נוכח בשרת, כידוע איומים הם אסורים בטח בתפקידו כאדמין ובגלל היותו אדמין לא קיבל באן או עונש...

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 30.12.2016 שעה 23:00+-

הערות נוספות: נתקלתי בחוסר סבלנות וחוסר רצון להקשבה לתלונותיי, חוסר רצון של טובאו לתקן את שקרה בין אם הבאן או האדמינים עוברי החוקים, ובעיקר כאב ראש בשעה שתיים עשרה בלילה, במקום לבוא להינות רק אטימות ובירוקרטיה.
    גם קשה נורא להתלונן פה על אדמינים, כי כל אדמין חבר של אדמין אחר וכן הלאה.

דמו: יש פשוט לא ניתן להוסיף כרגע.
    נערך לאחרונה על ידי LeaAws; 30.12.2016 בשעה 00:52. סיבה: נזכרתי בדבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2015
    שלום לאה,
    קיבלת גאג בגלל שעברת על חוקי השרת וחפרת על דברים כמו ג'אקפוט וקרדיטים. לאחר קבלת העונש הספמת באדמין צ'אט וזה עילה לבאן.
    לגבי הבאן שהוארך, לאחר קבלת הבאן התלוננת לי בסטים על הבאן. אני מיד ביררתי את הנושא והחלטתי שהבאן היה מוצדק, את לא הסכמת לקבל את זה. אני התנהגתי בסבלנות למרות שבאותו רגע היו לי עיסוקים אחרים ועדיין למרות זאת התחלת לדבר לא יפה על חברי הצוות. זה לא היה מקובל עליי ולכן הוארך לך הבאן.
    אהלן שלומות לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    דיבור לא יפה על חברי צוות שווה לשליחת הוכחות+חוק מוצמד להם שהאדמינים שלך עוברים עליהם ואתה בחרת להתעלם.. ולחסום אותי במקום לנסות לברר באמת איפה הבעיות אצלם...
    חבל מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2012
    נתחיל מזה שזו לא פעם ראשונה שאת מספימה על Jackpot ומבקשת קרדיטים בלי סוף (אפילו ממני).
    שמתי Jackpot ובאתי לומר לך לשים גם אבל עצרתי את עצמי באמצע ואז שאלת אותי "מה PAWND ?" אז אמרתי שתשימי אם בא לך.
    אחר כך אמרתי מספר פעמים לכולם להפסיק לדבר בצ'אט על Credits ומי שידבר יקבל גאג. שניה אחרי שאמרתי את זה המשכת לדבר על קרדיטים ואמרת לשים ב Jackpot אז נתתי לך גאג לחצי שעה. המשכת להספים אבל באדמין צ'אט ולמרות שאמרנו לך להפסיק את המשכת ודודיפ החליט לתת לך באן.
    לגבי ה-"DDOS". כש"איימתי" עלייך לא הייתי עדיין אדמין ואת יודעת שאמרתי את זה בצחוק במיוחד כשכל היום התחננת שאני אחזיר לך Credits והחזרתי לך.. אפילו שכשאמרתי שאני אעשה לך DDOS אני צחקתי שנייה אחרי ואת בעצמך צחקת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    קיבלת תשובה לגבי מה שעשית, בחרת אחרי שקיבלת את הבאן לפנות לאלמוג בפרטי ולהתעלם ממה שענה לך, לאחר שענה לך המשכת לשלוח הודעות ולהשמיץ את האדמינים חבר הצוות לא חייב להוכיח ובמקרה של תלונה חובת ההוכחה על השחקן המתלונן.
    הבאן שלך בכל מקרה ירד כבר

ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה