תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    שם המשתמש המתלונן: Hemos

שם האדמין: Forde

סיבת התלונה: ילד נכנס לשרת והתחיל לקלל את המשפחה שלי ואותי, האדמין לא התייחס נתן לו לקלל אותי, אני לא קיללתי חזרה והתגרתי בו כדי שיפסיק, אחרי שהוא קילל אותי עשר דקות פורד נזכר לתת מיוט ובנוסף הוא גם נתן לי מיוט, ששאלתי אותו מה הסיבה הוא ענה לי "חצי שעה לא תהרוג אותך" וכשהתעקשתי לדעת מה הסיבה כי הוא לא היה מוכן להגיד לי למה לעזאזל קיבלתי מיוט על זה שקיללו אותי! הוא נתן לי באן לשעתיים!!!
    ובנוסף לזה אחרי הבאן האדמין השני שהיה בסיטי לא הבין למה קיבלתי באן אז הוא שאל את האדמין שנתן לי, למה? ופורד פשוט התעלם מהשאלה שלו והמשיך בשלו.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 29/12/16 02:45 שרת הקזואל

הערות נוספות: רוצה להגיד שאני לא ילד ואני הייתי גם אדמין בשרתים אומנם בקהילה אחרת ואני יודע שזה לא כלכך מזיז התלונות האלה, אבל בושה שאדמין שמקבל כוח לידיים זורק ז** על השחקנים בשרת ופשוט נותן מיוטים על דעת עצמו בלי סיבה, ובמקרה שלי עוד לאנשים שהם בכלל הקורבן מלכתחילה, סתם מביא עצבים שזה מה שקורה בקהילה הכי גדולה של הקזואל בקונטר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    בטיפול, אבדוק את העיניין,
    ומי היה השחקן שלא הפסיק לקלל אותך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2015
    אז ככה - נכנסתי לסרבר ושמעתי שני ילדים רבים.
    אחד מקלל ואחד מתגרה (ועושה תוך כדי קולות).
    שני הילדים קיבלו מיוט לחצי שעה.
    הילד שקילל שהניק שלו hydronic התנתק מהשרת ישר אחרי המיוט.
    וHemos נשאר בשרת ושאל אותי "על מה קיבלתי מיוט?" , ואמר לכל החברים שלו להגיד לי להוריד את המיוט - בטענה שלילה עכשיו ומשעמם ותן להם לקלל אחד את השני.
    כשהוא (Hemos) שאל למה קיבלתי מיוט - עניתי : "אתה מתגרה וגם היית חלק מהריב הזה , וזה רק חצי שעה והיא לא תהרוג אף אחד".
    הוא לא היה מוכן לקבל את זה , ורשם בצ'אט "בושה של אדמין" ואיים על הורדה מתפקיד.
    לכן קיבל באן של שעתיים מהשרת.
    נערך לאחרונה על ידי f0Rde; 29.12.2016 בשעה 13:37.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    מה??????????
    על מה לעזאזל אתה מדבר, איפה בידיוק יש פה איום הורדה בתפקיד???
    זה שיש לי חברים טיפשים שלא יודעים להגיד למה ביקשתי להוריד את המיוט זה לא אשמתי.
    וזה שהחלטת לתת לי מיוט רק בגלל שילד בשרת קילל אותי והתחיל איתי שיחה זה הבושה פה...
    מישהו נכנס לשרת ומתחיל לצאת לי על החיים, אני יודע שאסור לקלל אז התחלתי לנסות להשתיק אותו בזה שחזרתי אחריו בקול מציק כדי שהוא ישתוק, בזמן שהאדמין בשרת רואה את זה ולא מזיז לו כלום, הילד הזה קילל אותי חמש דקות עד שבכלל הגבתי לו, חיכיתי שהאדמין שבאמת היה בקבוצה שלי יעשה משהו, אבל הוא לא עשה כלום! אז התחלתי לנסות להגן על עצמי ושוב פעם אני אומר בלי קללות!! ולא איימתי אפילו פעם אחת על הורדה בתפקיד מאיפה אתה מביא את השטויות האלה? אפילו ניסיתי להוסיף אותך כדי להסביר את עצמי ופשוט עשית לי ignore והמשכת בשלך, נטו התעלמות לא ככה אדמין צריך להתנהל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2015
    נכתב במקור על ידי Hemos
    מה??????????
    על מה לעזאזל אתה מדבר, איפה בידיוק יש פה איום הורדה בתפקיד???
    זה שיש לי חברים טיפשים שלא יודעים להגיד למה ביקשתי להוריד את המיוט זה לא אשמתי.
    וזה שהחלטת לתת לי מיוט רק בגלל שילד בשרת קילל אותי והתחיל איתי שיחה זה הבושה פה...
    מישהו נכנס לשרת ומתחיל לצאת לי על החיים, אני יודע שאסור לקלל אז התחלתי לנסות להשתיק אותו בזה שחזרתי אחריו בקול מציק כדי שהוא ישתוק, בזמן שהאדמין בשרת רואה את זה ולא מזיז לו כלום, הילד הזה קילל אותי חמש דקות עד שבכלל הגבתי לו, חיכיתי שהאדמין שבאמת היה בקבוצה שלי יעשה משהו, אבל הוא לא עשה כלום! אז התחלתי לנסות להגן על עצמי ושוב פעם אני אומר בלי קללות!! ולא איימתי אפילו פעם אחת על הורדה בתפקיד מאיפה אתה מביא את השטויות האלה? אפילו ניסיתי להוסיף אותך כדי להסביר את עצמי ופשוט עשית לי ignore והמשכת בשלך, נטו התעלמות לא ככה אדמין צריך להתנהל.
    תשמע
    אין פה וויכוח אתה חיממת אותו עלייך.
    שמעתי את זה מתפתח וביקשתי שתפסיקו, ולא הקשבתם.
    מה חשבת שאם תנסה לחזור אחריו בקול מציק הוא יפסיק?
    לא עשיתי כלום ? יכול להיות שבאותו הראונד הייתי חי ואתם הייתם מתים ,אז אני לא יכוח לשמוע אתכם . גם אם אני האדמין. הרבה אנשים משתמשים בזה לרעה.
    אם אתה רוצה לפנות אליי בפרטי אתה יכול לכתוב בצאט @ ואז את ההודעה לאדמין.
    ואל תגיד שהתעלמתי כי אני לא - הגבתי גם בצאט וגם בוייס צאט. אולי כמו שאמרתי בגלל האולטוק אז לא שמעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    נכתב במקור על ידי f0Rde
    תשמע
    אין פה וויכוח אתה חיממת אותו עלייך.
    שמעתי את זה מתפתח וביקשתי שתפסיקו, ולא הקשבתם.
    מה חשבת שאם תנסה לחזור אחריו בקול מציק הוא יפסיק?
    לא עשיתי כלום ? יכול להיות שבאותו הראונד הייתי חי ואתם הייתם מתים ,אז אני לא יכוח לשמוע אתכם . גם אם אני האדמין. הרבה אנשים משתמשים בזה לרעה.
    אם אתה רוצה לפנות אליי בפרטי אתה יכול לכתוב בצאט @ ואז את ההודעה לאדמין.
    ואל תגיד שהתעלמתי כי אני לא - הגבתי גם בצאט וגם בוייס צאט. אולי כמו שאמרתי בגלל האולטוק אז לא שמעתי.
    טוב פה הגבול שלי מגיע, שאדמין משקר לי בפנים זה כבר מוגזם, אני לא מעוניין לנהל איתך שיחה אם אתה אומר שהזהרת או שדיברת איתי, כי אתה לא!!
    אתה פשוט נתת מיוט אחרי שהילד הזה קילל אותי וניסיתי להשתיק אותו, לא פנית אלי ולא דיברת ולא כלום פשוט עשית מיוט.
    מה שהכי עצוב זה שחיפשתי אדמין שישתיק אותו במקומי ואממה לא היה שום אדמין ב/admins, אז אם אתה אומר שאני חיממתי עלי ילד שקילל אותי אתה פשוט עושה ממני צחוק.
    בלי לדבר בכלל על העובדה שלא הוצאת מילה מהפה חוץ מלהגיד אחרי שנתת את המיוט, ש"חצי שעה לא תהרוג אף אחד".
    בנוסף לזה למה לעזאזל קיבלתי באן לשעתיים???? איפה בידיוק איימתי על הורדה בתפקיד??? פשוט בושה שככה אדמין מתנהל ומתנהג, יש דרך לעשות דברים ולשקר זה לא הדרך הנכונה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    טוב האשכול ננעל אני אשמח אם תוסיף אותי לחברים שנמשיך את הטיפול מול מנהל השרת.
    http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/
    שתף ב-Google+

הרשמה