תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    מנהל קלאבים שלום !
    שיחקתי בשרת הפאן לפני שבוע ימים בערך פתאום שמתי לב שילד מקבל אישור מאדמין לשיר וכו' ואז פתאום הוא הגיע לשיר על שמעון פרס
    והתחיל לצחוק על הדרך !!!!
    אני כמובן יצאתי עליו בקללות זה כן אבל כי שמעון פרס הוא גאווה ישראלית ולא אני שהייתי אמור לקבל מיוט זה הוא שהיה אמור לקבל מיוט
    למרות זאת קיבלתי מיוט ואותו אדמין שהיה בשרת הכחיש ששמע אותו מדבר על פרס אז כמובן שלפני שהמשכתי לקלל אותו בצאט קראתי לטובאו מנהל השיחה שיטפל בעניין .
    טובאו מנהל שרת הפאן נכנס לשרת שאל מה קרה הסברתי לו ואותו ילד רגוע מאוד והאדמין מכחיש לו אז כמובן שלא הצלחתי לשלוט על העצבים שלי אז קיללתי אותו בצאט וקיבלתי גג משמעון לשבוע.
    ואז קיבלתי באן מאותו אדמין שהכחיש לשבוע.
    1.אני בשרת שנתיים קח שלא תעבדו עלי שעל קללות באן לשבוע
    2.ילד שמקלל על שמעון פרס יצא בחינם בגלל 2 אדמינים שלא אחראים שאחד מהם מכחיש והשני כיאלו לא שם לב בכלל לשאלות.
    לא רק שיצא בחינם אלה גם שיצא גיבור בזה שהילד שקילל אותו קיבל מיוט גג ובאן

אגב אני שנתיים בשרת כמו שציינתי מקודם ובזמן האחרון השרת די נהרס אם תשימו לב רוב הילדים הגברים שהיו עושים את השרת כיף לכולם פרשו ולמה כי כל השרת ניהיה אדמינים בכמות שאי אפשר לתאר כל הזמן 24/7 יש אדמינים כל פעם שיוצאת קללה קטנה מישו שם רקורד או שמיוט לשעה אסור לקלל על חברים בצחוק מה אני יגיד לכם חברים המצב שלכם לא טוב ואתם בוחרים מנהלים לא טובים !!!
    אני יודע שזה לא קשור לאשכול הזה אבל אני רוצה לבטא את דבריי גם למנהלי הקהילה ושרתי ויגיימס כולה

אני דורש שתטפלו בעניין בחומרה רבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    אגיב לך באשכול זה ולאחר מכן נא תפתח תלונה במקום הנכון לפי הטופס הנכון.

חסר לי שם של אדמין, אתה מתלונן על אדמין ומצפה שננחש מי זה, תשלח פה את השם של האדמין.
    חסר לי קישור לבאן, תשלח את השם שלך בשרת או את הקישור לבאן כדי שנדע מי אתה.

"אין לצחוק על כבוד המת ולהשתמש בהומור שחור."

החוק המצוין פה נכתב על מנת לשמור על כבוד המת. ולכן השחקן עליו אתה מתלונן עבר על חוקי השרת. לעומת זאת. בפעם הבאה לא לקחת את החוק לידיים ולטפל בעצמך אלא להפנות את זה לאדמין שנמצא בשרת. אם האדמין שנמצא בשרת לא מטפל ניתן להפנות את זה למנהל השרת או לרמות יותר גבוהות

בכל מקרה, אני אחכה לתגובה שלך עם שם האדמין ושם השחקן בנוסף אחכה לקישור לבאן או שמך בשרת

חג שמח,
    טל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    שלום לך טל!
    לאדמין קוראים SQUTIE משו כזה והאדמין השני SHIMON וקראתי למנהל השרת הוא גם לא טיפל בזה ואז קיללתי אותו מה אני יעשה שאני לא שולט על עצביי במיוחד כשמקללים על שמעון פרס שהוא אגדה לישראל ואיש מכובד מאוד.
    השם שלי בשרת FunnyEagle :3 My life&
    קישור לבאן http://bans.vgames.co.il/csgo/bans#6902

אשמח שתטפל בעניין וגם הזכרתי את שם המנהל ''טובאו'' תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול טופל
    שתף ב-Google+

הרשמה