תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    שלום.

כבר כמה זמן יש לי רעיון שהעליתי אותו בפני כמה אנשים והוא קיבל פידבק חיובי אז אני מעלה אותו עכשיו בפני כולם.

הרעיון הוא פתיחה חדרים ייעודיים למשחקים שאנחנו משחקים בקלאן יחסית הרבה ושדורשים שרק אנשים שמשחקים במשחק עצמו יהיו בהם מטעמים של משחקיות תקינה, נוחות והנאה. הדבר יהיה דומה מאוד לחדר "Falcon/DCS" הקיים היום בו השחקנים צריכים שקט סיבבתי בשביל לשחק במשחק כמו שצריך.

התנהלות:

1) מי שרוצה לשחק במשחק מסויים ייכנס לחדר התואם.
    2) החדרים הם לא חדרי שיחה! - יהיה מוסכם על כלל הקלאן לא להיכנס לחדרים אלא אם בכוונתכם להיכנס. אם מישהו רוצה לדבר עם חבר אחר שנמצא בחדר הוא יישלח לו הודעה ולא יפריע לשחקנים שבחדר ולהתנהלות של המשחק.

להצעה שתי יתרונות משמעותיים בעיניי:

1) יהיה ברור מה כל אחד משחק ויהיה ניתן להצטרף יחסית מהר לאנשים שמשחקים את המשחק שאתה מעוניין בו - מציאת פרטנרים מהירה.
    2) השחקנים בחדר יהנו מכך שלא יטרידו אותם בזמן המשחק.

כרגע אני חושב שאפשר לפתוח חדרים למשחקים הבאים:

1) Rocket League
    2) Rainbow Six Siege
    3) GTA V
    4) Counter Strike
    5) ARMA 3 (לא למשימות שישי ופאבליק כמובן)

אני חשוב שהלוגיסטיקה של ההצעה היא פשוטה מאוד רק צריך לקבל את אישור הקלאן והנהלה.

אז:

1) מה אתם חושבים?
    2) האם יש עוד משחקים בעיניכם שצריך להוסיף להם חדרים?
    3) האם יש משחקים שניתן לוותר עליהם מהרשימה?
    4) האם אתם חושבים שצריכה להיות סיסמא לחדרים שהצעת? (אני בעיקרון נגד)
    5) האם ניתן יהיה שאנשים שהם לא חברים בקלאן יוכלו להיכנס? (שמישהו שמבין שיענה לי בבקשה)

יום קסום!
    נערך לאחרונה על ידי Oded25; 27.12.2016 בשעה 00:17.

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    אני ממש אבל ממש בעד, אשכול לעניין עודד

הצטרף בתאריך
    07.03.2016
    בעד

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    אני בעד אבל עם הסתייגות אחת.

לא חייבים להיכנס לחדרים האלה כשמשחקים במשחקים. קיבלנו בשבוע שעבר הערה על זה שאנחנו ב DCS, אבל לא בחדר. החדר של DCS קיים ממספר סיבות, אחת מהן היא שלפעמים אנחנו מסטרימים או נמצאים באמצע משימה שבה אנחנו לא רוצים שיפריעו לנו. אין מניעה שנשחק DCS גם בחדרים אחרים, כמו שעושים גם עם siege ו RL.

במצבים שנכנסים למשחק פרטי ובאמת לא רוצים הפרעות, אין בעיה לעבור לחדרים נעולים.

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    אני בעד אבל עם הסתייגות אחת.

לא חייבים להיכנס לחדרים האלה כשמשחקים במשחקים. קיבלנו בשבוע שעבר הערה על זה שאנחנו ב DCS, אבל לא בחדר. החדר של DCS קיים ממספר סיבות, אחת מהן היא שלפעמים אנחנו מסטרימים או נמצאים באמצע משימה שבה אנחנו לא רוצים שיפריעו לנו. אין מניעה שנשחק DCS גם בחדרים אחרים, כמו שעושים גם עם siege ו RL.

במצבים שנכנסים למשחק פרטי ובאמת לא רוצים הפרעות, אין בעיה לעבור לחדרים נעולים.
    ברור שזה לא יגביל אנשים לשחק את המשחק בחדר כללי, אלא רק יבהיר לכל השאר שמי שנמצא בחדר הזה משחק משחק מסויים שהוא לא רוצה שיפריעו לו בו וכמובן יהיה ניתן ביתר קלות למצוא שותפים. הכוונה שלי לא הייתה שהחדרים יהיו נעולים אבל אני אשמח לשמוע אם אתם חושבים שזו אופציה יותר ראלית מאשר רק להסתמך על הנחמדות של אנשים.
    נערך לאחרונה על ידי Oded25; 27.12.2016 בשעה 00:44.

הצטרף בתאריך
    29.05.2016
    הצעה טובה למען הסדר הטוב!

הצטרף בתאריך
    09.09.2010
    עיר
    תל אביב
    אני גם חושב שמדובר ברעיון טוב מאד.
    גם יאפשר להבהיר מי משחק במה, גם ימנע הפרעות מיותרות במשחקים שדורשים ריכוז (כמו wargame לדוגמא, שאשמח אם יהיה חדר מיוחד בשבילו) וגם יאפשר לאנשים שמחפשים שותפים למשחק, להמתין בחדר ייעודי כדי להצהיר שהם מחפשים.

בקיצור אני בעד!
    למה לרוץ כשאפשר לנסוע?

הצטרף בתאריך
    04.02.2009
    נכתב במקור על ידי ZedTank
    אני גם חושב שמדובר ברעיון טוב מאד.
    גם יאפשר להבהיר מי משחק במה, גם ימנע הפרעות מיותרות במשחקים שדורשים ריכוז (כמו wargame לדוגמא, שאשמח אם יהיה חדר מיוחד בשבילו) וגם יאפשר לאנשים שמחפשים שותפים למשחק, להמתין בחדר ייעודי כדי להצהיר שהם מחפשים.

בקיצור אני בעד!
    בעד הרעיון של עודד ובעד חדר
    wargame

הצטרף בתאריך
    07.05.2016
    עיר
    צפון
    אני חושב שזה רעיון נהדר בגלל שאם יהיו חדרים מסודרים למשחקים אז הכל יראה מסודר ואנשים יוכלו להצטרף ולשחק בחדרים שמשחקים בהם בלי להפריע לאחרים שזה מאוד חשוב כי יש הרבה מקרים שאנשים נכנסים לחדרים שבו משחקים ונמצאים שם בלי לדבר או שסתם מפריעים ובחדרים המסויימים האלו אנשים יוכלו להנות ולשחק ביחד בלי להפריע אחד לשני וכל שאר האנשים ידעו שהחדרים האלה מיועדים למשחק ולא לדיבור או כל דבר אחר אני חושב שצריך גם להוסיף חדר לחפירות או דיבורים ששם כל מי שרוצה לדבר אפשר יהיה לנהל שיחה בכל מקרה הרעיון ממש טוב ואני מקווה שזה יצא לפועל

הצטרף בתאריך
    20.06.2015
    בהחלט בעד. לא פעם קרה שאנשים נכנסו לחדר (כמובן בלי כוונה תחילה או משהו) ודיברו - מה שהפריע לריכוז במשחק.
    לדעתי לא צריך לשים סיסמא, אלא פשוט לעשות חדרים לכל משחק. מן הסתם שכל חברי הקלאן ידעו שאלה חדרים שאנשים נכנסים אליהם כדי שלא יפריעו להם.
    הצעה מעולה, אשמח אם זה באמת ייצא לפועל

הצטרף בתאריך
    13.08.2014
    אם אכן יש דרישה לכך אין שום בעיה להריץ פיילוט למספר ימים לראות שזה עובד כמו שצריך. במידה וכן- זה ישאר, במידה וזה יהפוך לשכונה אז פשוט נחזור למתכונת הרגילה.

הצטרף בתאריך
    24.09.2016
    רעיון מעולה

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    אולי במקום לעשות עוד חדרים פשוט נהייה יותר מתחשבים בשחקנים אחרים?
    לדעתי ההצעה לא תשנה בהרבה את המצב ממה שהוא כרגע. המשחקים כל הזמן משתנים ומתחדשים ומי יקבע איזה משחקים יהיו ואילו לא, מי יתעסק בהחלפת שמות, מחיקת חדרים לא רלוונטיים, יצירת חדרים חדשים?
    במקור הקבוצה היא קבוצת ארמא והכנסה של משחקים אחרים כמשהו ״מוכר״ אולי מסוגל גם להשפיע לרעה על גיבוש.
    לא תמיד אנשים משחקים במהשהו שדורש את מלאו צומת הלב שלהם ובדרך הם גם מדברים עם מישהוא שתקוע במשק של עצמו מבלי להפריע אחד לשני.
    אני מבין מאיפה זה נובע אבל צריך להבין גם שלא כולם גדלו בסביבה שבה מה שיוצא לך מהפה יכול להשפיע על כמות השיניים שישארו בו.
    ולצערי אנשים שמפריעים באמצע משחק ימשיכו להפריע בכל מצב. אל תקחו את זה קשה בסוף מדובר ברק משחק וכולנו פה כדי להנות.
    והצעת נגד -
    אולי להגדיר איזה נהלים (כללי נימוס) בסיסים בינינו לבין עצמינו יותר יעיל?

- תודיע שנכנסת לחדר (תגיד שלום למשל)
    - תן לזה שמדבר לסיים לפני שאתה נכנס לשיחה.
    - תציג את עצמך אם האחר עסוק ולא מסתכל על ה TS
    - תבדוק אם אתה יכול להצתרף.
    - אם לא, והמשחק דורש את ערוץ התקשורת - אל תפריע.

העיקר הוא לא שם החדר אלה האנשים שנמצאים בו.

אולי לבקש מההנהלה לפרסם את שמות השחקנים ״שמעיפים״ מהקלאן ואת סיבת הגירש, חס וחלילה לא כדי להסית נגד פשוט כבר אני מגלה שגירשו מישהוא אחרי יומיים שהוא בחוץ. ופרסום הסיבה זו דרך מצוינת לא חזור על טעויות של אחרים - למידה לרוחב מה שנקרא.
    IMHO

הרשמה