תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    שלום לכולם
    שרון את אביחי הפקות בע''מ שמחים להכריז על הזוכים בתחרות אנשי השנה 2016!
    התחרות היית מאוד צמודה אבל בסופו של דבר מצאנו את הזוכים בכל קטגוריה!
    אז בלי הרבה חפירות (על אף שאני חופר השנה (ספוילר) (אתם רומזים משהו?, בין השורות?)) בואו נתחיל בהכרזת הזוכים!

מפקד השנה:
    קטגוריית מפקד השנה היית המפולגת ביותר! מתוך 26 אנשים שהצביעו הזוכה במקום הראשון זכה ב6 קולות בלבד! וביתרון של קול אחד על המקום השני!
    לפני שאכריז על המקום הראשון בקטגוריה, נציין את המקום השני בקטגוריה הנ''ל שהוא RaNgeR שקיבל 5 קולות וכמעט ניצח!
    הזוכה בקטגוריה:

בונה המשימה של השנה:
    בקטגורית בונה המשימה של השנה התחרות היית מאוד צמודה! יש מספר בוני משימות בקלאן וכולם מאוד טובים וכולם היו מאוד קרובים לנצח אבל בסופו של דבר, יש רק זוכה אחד בהפרש מאוד קטן משאר המתמודדים.
    הזוכה בקטגוריה:

סטרימר השנה:
    קטגורית סטרימר השנה לא היית יותר מידי מפולגת והמנצח הצליח לגרוף 16 קולות מתוך 23 הקולות שהצביעו לקטגוריה.
    הזוכה בקטגוריה:

טייס השנה:
    קטגורית טייס השנה היית הצמודה ביותר מבין כל הקטגוריות!!! הזוכה ניצח בהובלה של קול אחד בלבד! חשוב לציין, שהאדם האחרון שהצביע לסקר היה זה שהכריע את הקטגוריה הנ''ל.
    התחרות היית בין Bartzi ל GOG, אחד מן השניים קיבל 12 קולות והאחר 11 קולות.

הזוכה בקטגוריה:

מוד השנה:
    קטגורית מוד השנה היא טיפה שונה משאר הקטגוריות, אין כאן שחקני קלאן שמתחרים אך עם זאת עדיין היה מעניין לקבוע איזה מוד עשה את השינוי הכי גדול השנה, והתוצאה היית שכמעט כל המצביעים הצביעו לאותו המוד!
    הזוכה בקטגוריה:

משימה/קמפיין השנה:
    קטגורית משימה/קמפיין השנה היית מעניינת ביותר מכיוון שתמיד נחמד לחזור אחורה ולהיזכר במשימות שהיו השנה, היו מספר תשובות בקטגוריה הזאת.
    במקום השני היה תיקו בין המשימות Operation Retake לבין המשימה Operation Save The Innocents
    כאשר כל אחד מהמשימות זכה ב2 קולות.
    עם זאת המנצח בקטגוריה הצליח לגרוף 7 קולות! ולזכות בקטגוריה.

הזוכה בקטגוריה:

חובש השנה:
    המנצח בקטגורית חובש השנה הצליח לנצח ביתרון מוחץ של פי 3 קולות מהמקום השני, אין ספק שהשנה הקלאן עבר שינוי גדול בכל מה שקשור לרפואה.
    עם זאת יש אדם בקלאן שהראה שהוא החובש הבכיר פה ולכן הוא הצליח לגרוף כל כך הרבה קולות.

הזוכה בקטגוריה:

"נהג" (הכוונה לנהג הכי גרוע...) של השנה:
    קטגורית הנהג הכי גרוע של השנה היית מאוד מפתיעה את האמת, לפחות אני לא ציפיתי שככה זה יגמר, אבל אין מה לעשות הקלאן אמר את דברו.

הזוכה בקטגוריה:

מדריך/מאמן השנה:
    קטגורית מדריך/מאמן השנה לא היית כל כך מפתיע, המקום הראשון הצליח לגרוף 16 קולות ולנצח ניצחון מוחץ!
    אך עם זאת כדאי לציין את המקום השני שהצליח להשיג 5 קולות והוא: Sharon.

הזוכה בקטגוריה:

עוזר טכני השנה:
    קטגורית עוזר טכני השנה היית מעניינת מכיוון שהתחרות היית בין שני מתמודדים עיקריים.
    המקום השני בקטגוריה הצליח לגרוף 5 קולות, כמות מאוד מכובדת, והוא: Hirokashi.
    אם זאת, אף אחד לא זוכר את המקום שני אלה רק את המקום הראשון, ובקטגוריה הנ''ל המקום הראשון הצליח לגרוף 10 קולות!

הזוכה בקטגוריה:

חופר השנה:
    כן... כשראיתי את התוצאות של הסקר ניסתי להבין אם אתם מנסים לרמוז משהו בין השורות, לא הצלחתי להבין בדיוק...

הזוכה בקטגוריה:

המיקרופון הכי גרוע של השנה:
    קטגורית המיקרופון הכי גרוע של השנה היית מאוד מעניינת ולא נעימה מכיוון שהיא הזכירה נשכחות, המיקרופונים הכי גרועים שהיו כאן בטימספיק והיו גרועים מאוד...
    אני רוצה לנצל את אשכול זה כדי לציין את המתמודדים העיקרים בקטגוריה הנ''ל כדי שנזכור ולא נשכח את אלה שהרסו לנו את השמיעה.
    RodMetal, -Fusion-, Arikolujny.
    על אף שלושתם היה מיקרופון מאוד מאוד מאוד גרוע שהרג לכולנו את השמיעה, יש רק זוכה אחד בסופו של דבר.

הזוכה בקטגוריה:

מבריזן השנה:
    ישנם כמה אנשים בקלאן שמבריזים פעם בכמה זמן, וזה בדיוק המקום לציין אותם.
    עם כמה שזה מפתיע, אין זוכה בקטגוריה, אלה 2 זוכים!
    היה תיקו במקום הראשון והוחלט ששני השחקנים הבריזו כל כך הרבה ככה שאין בעיה ששניהם יהיו מקום ראשון.

הזוכים בקטגוריה:

פאבליקיסט השנה:
    אין ספק שיש בקלאן שחקן אחד מרכזי שהעלה את הרמה של הקלאן מבחינת פאבליקים.
    הזוכה במקום הראשון זכה בכמעט 80% מהקולות בקטגוריה והוביל ביותר מ10 קולות על המקום השני.
    אני מנחש שכולכם כבר יודעים מי הזוכה, אבל אם לא אז פשוט תמשיכו לקרוא את האשכול...

הזוכה בקטגוריה:

מצטיין Counter Strike:
    אני אישית לא משחק יותר מידי counter strike אז אין לי יותר מידי מה לחפור כאן אז פשוט נעבור לזוכה ישר...
    הזוכה בקטגוריה:

מצטיין Rocket League:
    אין ספק ש Rocket League הוא אחד מהמשחקים הפופולריים ביותר בקלאן. התחרות על המקום הראשון היית צמודה ביותר, והזוכה ניצח בהובלה של קול אחד בלבד!!!
    את חלקיכם זה יפתיע את חלקיכם לא, אבל המקום השני בקטגוריה הנ''ל הוא: Ron

הזוכה בקטגוריה:

מצטיין War Thunder:
    גם War Thunder הוא משחק מאוד פופולרי בקלאן, עם זאת אין ספק שיש אדם אחד בקלאן שמשקיע במשחק שעות נוספות ולכן הוא הצליח לנצח ביתרון לא קטן.
    הזוכה בקטגוריה:

מצטיין Rainbow Six:
    טוב, כאן אין באמת תחרות, יש אדם אחד בקלאן שהביא את כולם לשחק במשחק ובאמת הרים את הרמה של המשחק כאן בקלאן ולכן הוא הצליח לגרוף כמעט מ80% מהקולות.
    הזוכה בקטגוריה:

טרולר השנה:
    אין ספק שבקלאן שלנו לא חסרים טרולרים, הקרב היה מאוד צמוד על המקום הראשון, ואני אישית מתפלא איך שרון עם ה Rick Roll האגדי שלו לא ניצח את הקטגוריה.
    אבל לפני שנכריז על המקום הראשון, נציין את המקום השני והוא: Bartzi, שהיה חסר לו 2 קולות כדי לנצח את הקטגוריה, אין ספק שהוא טרולר רציני ביותר.

הזוכה בקטגוריה:

זה שנכנס לחדר (בטימספיק) וכולם שותקים:
    דבר ראשון, צריך לזכור שמטרת כל תחרות אנשי השנה היא לצחוק ולהינות. עם זאת, אין מה לעשות ישנו אדם בקלאן שברגע שהוא נכנס לחדר בטימספיק כולם שותקים.
    הזוכה בקטגוריה:

מעצבן השנה:
    יש הרבה אנשים מעצבים בקלאן, הרבה מאוד, לא חסר ורק מגיעים חדשים... אבל כנראה שיש אדם אחד שמעצבן את כולם יותר מהשאר.
    הזוכה בקטגוריה:

שוקיסט השנה:
    אין ספק שבקלאן יש כמה אנשים שהם מאוד שוקיסטים, בקטגוריה הנ''ל השתתפו מספר רב של חברי קלאן אך עם זאת יש רק מנצח אחד.
    הזוכה בקטגוריה:

האינטרנט הכי גרוע של השנה:
    כולם זוכרים את אלה שבכל משימה מתנתקים כל רגע חוזרים ושוב מתנתקים ככה כל המשימה.
    התחרות היית מאוד צמודה בין מספר מתמודדים שאציין את שמם כדי שיזכרו שהגיע הזמן שישנו חברת אינטרנט...
    ckrock, Ohad Shalev, Alex, GOG
    אך עם זאת, יש רק 2 מנצחים בקטגוריה (כן יש תיקו על המקום הראשון).

הזוכים בקטגוריה:

ה"אנטי מלך" של השנה:
    כל אדם שנמצא בקלאן יותר מיום יודע מה זה אנטי מלך, אני לא בטוח איך אבל עצם זה שהמצאתי את המושג הזה חזר אלי כמו בומרנג...
    הזוכה בקטגוריה:

עד כאן תחרות אנשי השנה של קלאן IsrTG 2016, שרון את אביחי הפקות בע''מ מקווים שנהניתם, מודים לכולם על שיתוף הפעולה ונתראה שנה הבאה!!!(בלי נדר)

*לא לשכוח, הכל בהומור!*

נערך לאחרונה על ידי AvichaiArma3; 24.12.2016 בשעה 21:05.

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    חשבתי שאני במקום מובטח על האינטרנט הגרוע של השנה

הצטרף בתאריך
    24.09.2016
    אני רוצה להודות לכל מי שסתם בכל פעם שנכנסתי לחדר. לא הייתי יכול לעשות זאת בלעדיכם! תודה לכל מי ששתק בשבילי

הצטרף בתאריך
    20.06.2015
    סופסוף אני מקום ראשון במשהו בחיים שלי! כבוד כלכך גדול, תודה לכולכם!!

הצטרף בתאריך
    30.05.2016
    אני מוחה על הגביע שקיבלתי

הצטרף בתאריך
    27.08.2016
    ענק! תודה רבה לאביחי ושרון

הצטרף בתאריך
    14.11.2008
    מה זה Rainbow Six Siege? לא שמעתי על המשחק הזה...

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    אביחי שלנו לשריון כמעט התגייס
    כשהוא מגיע למשימות שישי את כולנו מבאס
    זכה בקטגוריות חפרן ומעצבן השנה
    ולחמאס ניתן אותך במתנה
    אז תמשיך כמו איזה לנהוג ולך אמא תמשיך בצבא לדאוג.

כמובן שקרדיט לאלדד!
    נערך לאחרונה על ידי OmErMel; 24.12.2016 בשעה 23:30.

הצטרף בתאריך
    29.10.2014
    חחח גדול...
    במה זוכים?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    מעכשיו אתה מפקד בכל המשימות :O

הצטרף בתאריך
    29.10.2014
    שלילי, הוכחתי את שלי - אתן את הבמה לאחרים

הצטרף בתאריך
    07.05.2016
    עיר
    צפון
    מזל טוב לכל הזוכים

הצטרף בתאריך
    02.01.2016
    לא הספקתי להצביע, ( אינטרנט בדרא"פ) אבל היה נחמד לראות תוצאות.
    תודה רבה על הפירגון
    ותודה לשרון ואביחי זה היה כיף!

הצטרף בתאריך
    26.05.2010
    הייתה תחרות נחמדה.

כפי שעמרי אמר, תודה רבה על הפירגון, אני משתדל שלא לאכזב.

תודה רבה לשרון ואביחי שהובילו את התחרות.

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    שמח שנהנתם !!!

שמחתי לדעת שעזרתי להרבה!

הצטרף בתאריך
    13.08.2014
    כל הכבוד לזוכים! מגיע לכם!

הרשמה