תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    22.03.2014

שלום רב לכולם.
    באשכול זה תוכלו להציג רעיונות שונים שיש לכם שמטרתם לשפר את חוויית המשחק בשרתינו בכל צורה שהיא.
    כמו כן, תוכלו לדווח על באגים שמצאתם בשרתים, להביע ביקורת על התוספים שמותקנים עליהם וכיו"ב.

אנא השתדלו להתנסח בצורה שבה נבין את כוונתכם במלואה, כך שנוכל ישר לטפל בנושא במקום להתכתב הרבה באשכול.
    תודה לכם (:

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי benjamin2882
    אני הייתי רוצה לדווח על בעיית הspec בmge שכאשר אני רושם remove! זה מעביר אותי לקבוצה של הspec אבל אני עדיין חי ונמצא במקום חשוך שאי אפשר לזוז.
    הבאג תוקן מזמן, עכשיו ניסינו לעשות את זה והכל בסדר.

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי ilayD
    כשעושים ביהופ עם סקאוט ונגיד לוחצים על רווח פעמיים אז זה עוצר את הביהופ/גורם לו להיות איטי יותר
    זה לא ממש באג, זה חלק מהמשחק, אי אפשר לבטל את זה.

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Shulqiple
    בגלל שאין פיקוח על שרת ה-MGE שלכם, השרת מאבד את יציבותו אחרי כמה שעות של פעילות.
    הפיתרון לזה הוא להוסיף זמן הגבלה של המפה לשרת של כשעתיים ולמחוק בקובץ טקסט של ה-map pool את כל המפות מלבד מפת ה-MGE (או להוסיף את המפה לרשימה אם צריך), ככה שכל x זמן השרת טוען את המפה מחדש.
    במידה וזה לא עובד, תורידו ותתקינו פלאגין שנועד לעשות את זה, אמור להיות אחד בפורום של alliedmodders לפי מה שזכור לי.
    כבר היה בראש שלי לסדר את זה.
    הייתי עמוס עד הראש, אטפל בזה בשבוע הזה, עם מטרה להיום.

עדכון: השרת יעשה רענון מפה כל 3 שעות, למטרת ניקוי הקבצים והלוגים בשרת.
    נערך לאחרונה על ידי Or.A; 15.01.2017 בשעה 13:46.

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי ilayD
    בmge כשנכנסים לspec אחרי כמה זמן אם אתה פשוט מסתכל על שחקן אחד בלי הפסקה זה נותן קיק אוטומטי
    אני מבין שיש כניסה רק ל14 שחקנים אבל עדיין זה דיי מעצבן
    סודר.

הצטרף בתאריך
    11.10.2016
    שבראנקים,יהיה גישות,לא גישות של אדמין,אני מדבר על - כמו בראנק Pitate - אם משיגים ראנק Pirate - מקבלים סקין פיראט ואם הורגים אותו אם סקין פיראט,הוא צועק ארררר
    יש עוד מלא רעיונות לשאר הראנקים,כמו: אילומנטי - מי שיש לו ראנק אילומנטי - יהיה לו על הראש קסדה של אילומנטי - כמובן שאפשרי להוריד את זה מתי שרוצים - גם בפיראט - קיצר הבנתם על מה אני מדבר על שאר הראנקים,מקווה שאהבתם

הצטרף בתאריך
    24.05.2015
    לפתוח שרת jump ישראלי 3:

אני מציע לפתוח סרבר competitive 6vs6 כי יש כאלה שלוקחים את המשחק הזה ברצינות ורוצים לשחק בשרת שיוכלו להתאמן ולהשתפר במשחק

הצטרף בתאריך
    12.01.2017
    מה עם להוסיף class lock mini-game?
    שנגיד יש הרבה אנשים בשרת, עושים vote וזה מתקבל, ואז לכמה זמן כל מה שאתה יכול לשחק זה הclass זה?
    או שאפשר פשוט להעביר את הmod של המפה לarena ולשנות לכולם את הclass

הצטרף בתאריך
    23.06.2017
    גייל הכי ילך
    אני חושב אני אשמח אם תנסו
    נערך לאחרונה על ידי sk4y; 23.06.2017 בשעה 14:16.

הצטרף בתאריך
    03.11.2016
    מה הולך גברברים של יופו
    שמעו נכון בספאון אי אפשר לעשות רוקט ג'אמפ בגלל הספאון פרוטקשין (בגלל הגודמוד) אז עדיף לעשות שבספאון יהיה בודהה (Buddha) ואז יהיה אפשרי לעשות רוקט ג'אמפ. זה מציק לי שאי אפשר לעשות רוקט ג'אמפ חח :^)

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    6v6 competitive וmge

הרשמה