תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    בעקבות האשכול הזה
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1580893

אני פותח אחד משלי ומוסיף פה מידע שאולי חלקכם לא יודעים.
    בזמן האחרון הספורט האלקטרוני גודל בצורה ענקית ואני מאמין שבשנים הקרובות יהיה לספורט האלקטרוני ערוץ משלו בטלוויזיה בדיוק כמו ערוצי ספורט 5 ONE וכ"ו.

עכשיו למה אני חושב כך?
    קודם כל, אני מאמין שרובכם לא ידעתם אבל מועדוני ספורט גדולים מתחילים להכנס לספורט האלקטרוני כמו:

*תלחצו על השמות כדי להגיע לכתבה*
    מועדון פ.צ קופנהגן
    מועדון פריז סאן זרמן
    מועדון ולנסיה
    מועדון שאלקה 04

אני מאמין שבקרוב יכנסו מועדוני אחרים לתוך תחום הספורט האלקטרוני מה שאומר שיהיו יותר ארגונים גדולים ומשם נובע שיהיה יותר קבוצות רציניות ותחרותיות והקהילות רק יגדלו.

אולי אנשים פה בארץ יתחילו להתעורר קצת ולקחת את המשחק יותר מקצועי בלי להסתכל אם יש או אין קהילה בארץ.
    אתם יכול לקחת בדוגמא את נועם וברק שהרכיבו קבוצה עם 3 שוודים וזכו בטורניר בחו"ל.
    אתם גם יכולים אתם לא חייבים להיות תקועים בארץ, זה לא 1.6 פה שאתם מעל 60 פינג אתם לא יכולים לזוז, פה אתם יכולים לשחק בחו"ל בלי בעיות רק חסר לכם להכיר אנשים מחו"ל.

עוד כמה דוגמאות שחשוב לי לציין זה את השחקן PlesseN שהיה סאב של קבוצת fnatic והכירו אותו מהFPL שהוא עלה לשם במוקדמות.
    את השחקן MARKE שנכנס לקבוצת NRG החדשה והכירו אותו מRANK S של ESEA והוא עלה לשם ממוקדמות והוא בכלל ממקסיקו.. איפה ראיתם קבוצה ממקסיקו באירועים גדולים?
    וכל קבוצת EPISLON לשעבר (לא הרוסט הנוכחי) שהכירו אחד את השני מהFPL השתתפו במוקדמות הגיעו ללאן וכמעט עברו לחצי גמר..

יש עתיד לכולם רק צריך להשקיע ולגשת למשחק בצורה שונה מאשר "אני מישראל אין פה רמה זה אומר שאין לי עתיד במשחק.."
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    לישראלים כן יש עתיד בCS האשכול שנפתח על נועם בירון רק מראה את הצד הרע של הקהילה הישראלית

הצטרף בתאריך
    13.10.2015
    נכתב במקור על ידי MatanZz21
    לישראלים כן יש עתיד בCS האשכול שנפתח על נועם בירון רק מראה את הצד הרע של הקהילה הישראלית
    הוא מדבר על המצב הנוכחי של הקהילה והוא לא טועה

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    בתכלס אתה צודק אבל לא כולם יבינו את מה אתה מנסה להעביר פה ויתחילו לזיין תמוח על שטיות. המון ישראלים לא מבינים כמה גדול הענף האלקטרוני וזה פיספוס אחד גדול

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    בעקבות האשכול הזה
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1580893

אני פותח אחד משלי ומוסיף פה מידע שאולי חלקכם לא יודעים.
    בזמן האחרון הספורט האלקטרוני גודל בצורה ענקית ואני מאמין שבשנים הקרובות יהיה לספורט האלקטרוני ערוץ משלו בטלוויזיה בדיוק כמו ערוצי ספורט 5 ONE וכ"ו.

עכשיו למה אני חושב כך?
    קודם כל, אני מאמין שרובכם לא ידעתם אבל מועדוני ספורט גדולים מתחילים להכנס לספורט האלקטרוני כמו:

מועדון פ.צ קופנהגן
    מועדון פריז סאן זרמן
    מועדון ולנסיה
    מועדון שאלקה 04

אני מאמין שבקרוב יכנסו מועדוני אחרים לתוך תחום הספורט האלקטרוני מה שאומר שיהיו יותר ארגונים גדולים ומשם נובע שיהיה יותר קבוצות רציניות ותחרותיות והקהילות רק יגדלו.

אולי אנשים פה בארץ יתחילו להתעורר קצת ולקחת את המשחק יותר מקצועי בלי להסתכל אם יש או אין קהילה בארץ.
    אתם יכול לקחת בדוגמא את נועם וברק שהרכיבו קבוצה עם 3 שוודים וזכו בטורניר בחו"ל.
    אתם גם יכולים אתם לא חייבים להיות תקועים בארץ, זה לא 1.6 פה שאתם מעל 60 פינג אתם לא יכולים לזוז, פה אתם יכולים לשחק בחו"ל בלי בעיות רק חסר לכם להכיר אנשים מחו"ל.

עוד כמה דוגמאות שחשוב לי לציין זה את השחקן PlesseN שהיה סאב של קבוצת fnatic והכירו אותו מהFPL שהוא עלה לשם במוקדמות.
    את השחקן MARKE שנכנס לקבוצת NRG החדשה והכירו אותו מRANK S של ESEA והוא עלה לשם ממוקדמות והוא בכלל ממקסיקו.. איפה ראיתם קבוצה ממקסיקו באירועים גדולים?
    וכל קבוצת EPISLON לשעבר (לא הרוסט הנוכחי) שהכירו אחד את השני מהFPL השתתפו במוקדמות הגיעו ללאן וכמעט עברו לחצי גמר..

יש עתיד לכולם רק צריך להשקיע ולגשת למשחק בצורה שונה מאשר "אני מישראל אין פה רמה זה אומר שאין לי עתיד במשחק.."
    אני מקווה שזה יזיז כאן כמה אנשים לקחת את המשחק יותר ברצינות

אבל בשביל ערוץ בטלוויזיה לא צריך איזה אישור מהממשלה או משהו כזה?

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי nadavRRR

אם אני לא טועה צריך אישור ממשרד התקשורת ורשות השידור אז אף להגיד שדי צריך אישור...

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי nadavRRR

אם יש לאח הגדול ערוץ אני מאמין שגם לסיאס מגיע ערוץ.

לנושא: מסכים איתך בכל מילה
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal

תכלס

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal

איזה משחקים תראה בידיוק בטלויזיה

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי Fredo.S
    איזה משחקים תראה בידיוק בטלויזיה
    כשרשמתי ערוץ דיברתי על ערוץ של ספורט אלקטרוני ולא רק של סיאס גו.
    מה חסר לך איזה משחקים לשדר?

הצטרף בתאריך
    03.03.2015
    כשרשמתי ערוץ דיברתי על ערוץ של ספורט אלקטרוני ולא רק של סיאס גו.
    מה חסר לך איזה משחקים לשדר?
    לאן אתה קופץ ? קודם כל שיתחילו להיות קבוצות איכותיות שמעמידות רוסט יציב לאורך זמן ממושך וייתנו סיבה שיפתחו את הענף הזה בארץ

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נכתב במקור על ידי Maccabi1
    לאן אתה קופץ ? קודם כל שיתחילו להיות קבוצות איכותיות שמעמידות רוסט יציב לאורך זמן ממושך וייתנו סיבה שיפתחו את הענף הזה בארץ
    אפשר לעשות ערוץ של ספורט אלקטרוני בכללי לא?

הצטרף בתאריך
    03.06.2014
    בוא תסביר לי בדיוק איך אפשר להפוך משהו חובבני למקצועי? אימונים קשים? הרבה שעות השקעה? (אגב מחקר של פסיכולוג ספורט שוודי קבע כי כדי להיות מקצוען ברמות הגבוהות בתחום שאתה עוסק בו, אתה צריך שיהיו לך לפחות 10,000 שעות אימון בתחום) כל זה בלי שקל שיכנס לך לכיס, ובתקווה שאולי יום אחד תגיע ללאן בחו"ל ותתן הופעה כזאת נהדרת שאירגונים וקבוצות יחטפו אותך... צר לי לבאס אותך אבל במתכונת הנוכחית זה לא יקרה, והיחידים שהגיעו לזה הם ילדים לפני צבא או ממש אחרי צבא (שאני כמעט בטוח שלא עובדים כי זה בלתי אפשרי לשלב עבודה במשרה מלאה + כל שעות האימון האלה). תקן אותי אם אני טועה.

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי Intrexing
    בוא תסביר לי בדיוק איך אפשר להפוך משהו חובבני למקצועי? אימונים קשים? הרבה שעות השקעה? (אגב מחקר של פסיכולוג ספורט שוודי קבע כי כדי להיות מקצוען ברמות הגבוהות בתחום שאתה עוסק בו, אתה צריך שיהיו לך לפחות 10,000 שעות אימון בתחום) כל זה בלי שקל שיכנס לך לכיס, ובתקווה שאולי יום אחד תגיע ללאן בחו"ל ותתן הופעה כזאת נהדרת שאירגונים וקבוצות יחטפו אותך... צר לי לבאס אותך אבל במתכונת הנוכחית זה לא יקרה, והיחידים שהגיעו לזה הם ילדים לפני צבא או ממש אחרי צבא (שאני כמעט בטוח שלא עובדים כי זה בלתי אפשרי לשלב עבודה במשרה מלאה + כל שעות האימון האלה). תקן אותי אם אני טועה.
    לא חייב 10000 שעות וגם לא חייב הופעה מטורפת בלאן, היום הזמנים השתנו, אולי זה חד-פעמי כל השינוי ציינתי באשכול שדיברתי על PLESSEN וMARKE שלא היו בלאן לפני שנכנסו לקבוצות כמו fnatic ו-nrg הם רק חרשו על הFPL וראנק S.
    ותלוי באיזה שעות אתה עובד במשרה שלך, נגיד אני עובד כל יום אבל 6 שעות ביום משמרת אם אני מתחיל את היום שלי מ10 בבוקר ומסיים ב4 בצהוריים זה אפשרי לא?
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    03.06.2014
    לגבי ה10,000 שעות זה נכון לכל תחום- כדורגל, כדורסל, הוקי, וגם ספורט אלקטרוני בין היתר.
    ואם עבודה שהיא חצי משרה מספיקה לך לחיות במדינה שלנו בתור אדם בוגר אז לא נותר לי אלא לקנא בך, הרוב לא כמוך וצריכים לקרוע את התחת בשביל להביא כסף הביתה, ולשלב את זה עם שעות אימונים אינטנסיביות במשחק זה בלתי אפשרי.

הצטרף בתאריך
    27.03.2014
    לגבי ה10,000 שעות זה נכון לכל תחום- כדורגל, כדורסל, הוקי, וגם ספורט אלקטרוני בין היתר.
    ואם עבודה שהיא חצי משרה מספיקה לך לחיות במדינה שלנו בתור אדם בוגר אז לא נותר לי אלא לקנא בך, הרוב לא כמוך וצריכים לקרוע את התחת בשביל להביא כסף הביתה, ולשלב את זה עם שעות אימונים אינטנסיביות במשחק זה בלתי אפשרי.
    זה לא קיים...
    בכל תחום יש לפי דעתי 3 קריטיונים:כשרון,התמדה ומזל.אחד מהם יהיה חסר לך ואתה בחיים לא תצליח להגיע לטופ...
    יש אנשים שאחרי 2000-3000 שעות יגיעו לרמה גבוה ויש כאלו שגם אחרי 10000 ישארו להיות בינונים

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    תשמע אחי אני לא יודע איפה אתה מביא את זה.
    365 יום בשנה כפול 24 שעות כל יום זה 8760 שעות.
    אז אתה אומר שבנאדם חייב לחרוש שנה וקצת ללא הפסקה כדי להיות טוב? כדי להצליח?

הצטרף בתאריך
    13.10.2015
    תשמע אחי אני לא יודע איפה אתה מביא את זה.
    365 יום בשנה כפול 24 שעות כל יום זה 8760 שעות.
    אז אתה אומר שבנאדם חייב לחרוש שנה וקצת ללא הפסקה כדי להיות טוב? כדי להצליח?
    אני מאמין שאפשר לומר לפחות 10000 של גיימינג כי לCSGO ספציפית יש אספקטים שיש גם במשחקים אחרים

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    חחחח מה עישנת יבגני?
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

הצטרף בתאריך
    03.06.2014
    יש לכם טעות חמורה ידידיי.. אם הייתי זוכר את השם של הפסיכולוג ספורט הזה הייתי אומר לכם אותו פה, אני רק זוכר שהוא היה בארץ לא מזמן והרצה על כל העניין של מקצוענות.
    וכן חביבי בשביל להיות טוב במה שאתה עושה, לא מספיק כשרון ומזל (ע"ע ריקרדו קווארזמה, רוביניו, באלוטלי להמשיך?), אלא צריך שעות של אימונים והתמדה ורק אחרי השעות האלה אתה תוכל להיות מקצוען ברמות הגבוהות ביותר, אפילו מסי שעלה לבוגרים בגיל 16-17 היו לו לפחות משהו כמו 7000-8000 שעות אימון כדורגל לפני.
    כשרון? יש שחקנים הרבה יותר כשרוניים מלברון ג'יימס, כריסטיאנו רונאלדו ונובאק דג'וקוביץ', רק שכל אלה שהזכרתי פה הקדישו את כל חייהם והתאמנו במשך כל חייהם כדי להגיע לתוצאה שאתה רואה היום, והשאר חשבו כמוך שעם הכישרון והמזל הם יצליחו.
    אגב, אותו חוקר גם טוען שישנם מקרים חריגים של שחקנים בעלי כשרון ומזל שבאמת מגיעים לטופ בענף שלהם (מראדונה, ג'ורג' בסט וכו'), אבל הם לא יוכלו להתקדם מעבר לפיק שהגוף שלהם יוכל לעמוד בו (אם זה עומס משחקים, אי יציבות ובדרך כלל הפרעות אישיות - אלכוהול, סמים וכו').
    תפסיקו לשלול כל דבר שאתם לא מכירים ולחשוב שאתם מבינים גדולים כי יש מדענים שעושים מחקרים על המקצוענות כבר עשרות שנים ותאמינו לי שהם יודעים יותר טוב מכולנו.

הרשמה