תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.10.2015
    2016 בCS ישראלי הייתה משמעותית ומעניינת לעומת שיש בקהילה הרבה טרולרים וילדים שבוכים על זה שישראל לא יכולה להתקרב לרמה של חול אבל אני חושב אחרת,
    אנחנו השגנו כלכך הרבה בשנת 2016:

היו לנו כבר 2 קבוצות די מתחילות בINTERMEDIATE
    (לא הישג גדול אבל לא לקבוצות שהגיעו לשם והקבוצות האלו הראו שאולי הם לא בוגרים אבל יש כישרון ופוטנציאל)

הייתה לנו קבוצה בESEA MAIN
    אולי התקשו אבל השיגו את המקום שם והראו שהם מסוגלים להתחרות

היה לנו את STORMAKERS שהיה ארגון ישראלי ראשון שתמך בשחקנים כאשר היו בESEA PREMIERE
    שלהיות שם זה כבר מכובד וזה הישג גדול לEQUINOX(השם שהיה לפני STORMAKERS)
    אני לא נכנס לעניינים שלהם כשהם הצטרפו לליגה אבל הייתה שם פאשלה אי אפשר לומר שלא אבל עדיין יותר כבוד ממה שמגיע לקהילה שלנו.

Net Runners וEQUINOX(שהיו קיימים במוקדמות 2016) וUniqstars שבדגש עליהם שיחקו בטורנירים של GFINITY(זה לא טורניר גדול ולא אומר שזה הישג גדול) ודי שלטו בכל המשחקים שלהם ושיחקו ממש טוב יחסית לקבוצות שם.

לגבי לאנים שהרבה בכו שאין לאנים
    היו השנה יותר לאנים מבכל שנה אחרת בישראל
    היו לנו השנה 3 לאנים (אני לא זוכר אם היו עוד בתחילת שנה תקנו אותי אם אני טועה)ועוד לאן אחד שעומד לבוא.
    אולי לא כל הלאנים היו של הקהילה הספציפית הזאתי אבל היו של קהילת הCS הישראלית.

וכמובן הדובדבן שבקצפת הלאן שהוא קטן אבל גדול לנו שהיה בשוודיה בDREAMHACK.
    BIRONN וSHP3X התחרו ברמה גבוהה מול קבוצות שוודיות חזקות והראו מה הם שווים, הם ניצחו את הלאן והביאו לישראל את הגביע הראשון שזכינו בחול(בCS) אחרי הטורניר הזה אני אישית לא רואה אותנו לפי מה שראיתי קודם ואני חושב לעצמי שאנחנו מסוגלים אז תודה BIRONN וSHP3X וכמובן Tedderzy"המעניש" שהביאו לפחות לי תקווה לקהילה ומבט שונה על הקהילה שאנחנו באמת מסוגלים.

אחרי השנה אנחנו יכולים לטפוח על השכם שלנו ולומר שאנחנו באמת מסוגלים ועשינו הרבה השנה והשגנו הרבה,
    אבל...אנחנו יכולים יותר מזה...
    אנחנו צריכים לתמוך בקהילה ולקחת את עצמנו ברצינות כי אי אפשר להתקדם אם לשחקנים אין שום מוטיב לתרום לקהילה מעצמם ומכספם
    אנחנו יכולים להשיג הרבה יותר שנה הבאה ממה שהשגנו השנה,
    אבל רק אם נראה שאנחנו מסוגלים להתחרות ושאנחנו רציניים כי אתה מקבל בתמורה את מה שאתה משקיע,תמיד.
    בהצלחה בשנה הבאה D:
    נערך לאחרונה על ידי Caroozy; 20.12.2016 בשעה 15:50.

עוד 100 אשכולות מהסיגנון הזה ורק אז זה יחדור לאנשים לראש.
    כל הכבוד על היוזמה, מסכים עם כל מילה שלך

הרשמה