תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 127
    הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    עיר
    כרמיאל
    http://tzomet-hash.co.il/161216kfs/

כתבה על נעם 'bironn' בעיתון מקומי של כפר סבא , חשיפה יפה להישג יפה
    עמוד 38 מתחיל , שלושה עמודים.

שבוע טוב ומבורך
    נערך לאחרונה על ידי equix; 18.12.2016 בשעה 01:40.
    <equix> צחי תוריד גרביים שחורות אני מבקש
    <Aqura> קודם תוריד אתה
    <equix> אני בלי
    <Aqura> מגע ישיר של עור כף הרגל ואצבעות כף הרגל עם הרצפה עלול לגרום לאפידמיה בעור ובאצבעות כף הרגל, על כן יש להמנע ממגע ישיר כמה שיותר
    LOL <equix
    <equix> לך לכוכב נולד 7
    <equix> צחי
    <equix> אני ישלח לך סמס
    <Aqura> אני גם ב6 אחי
    <Aqura> בתור האולפן
    <Aqura> יאללה התחיל
    <Aqura> O:
    <equix> :}
    <equix> י

הצטרף בתאריך
    07.07.2015
    תותח!

הצטרף בתאריך
    10.05.2015
    כתבה יפה אבל זה לא נכון להגיד שאין רמה בארץ,יש פה שחקנים הרבה יותר טובים משחקנים ברמות גבוהות בעולם כמו:nertz frizer lastone ואני מסכים יותר עם אבי שהאגו זה מהדברים שמוריד מהיכולות שלנו פה בישראל.
    לדעתי לא יפה שנועם לכלך פה אבל לא משנה כל הכבוד ויפה

הצטרף בתאריך
    22.04.2015
    עיר
    asd
    נכתב במקור על ידי FraGinsToN
    כתבה יפה אבל זה לא נכון להגיד שאין רמה בארץ,יש פה שחקנים הרבה יותר טובים משחקנים ברמות גבוהות בעולם כמו:nertz frizer lastone ואני מסכים יותר עם אבי שהאגו זה מהדברים שמוריד מהיכולות שלנו פה בישראל.
    הוא דיבר על התחרויות ועל הקבוצות שיש בארץ ביחס לעולם, לא על שחקנים בפרט.

הצטרף בתאריך
    10.05.2015
    נכתב במקור על ידי neithaN
    הוא דיבר על התחרויות ועל הקבוצות שיש בארץ ביחס לעולם, לא על שחקנים בפרט.
    Uniqestars שחקנים ברמה ממש טובה ולא נופלים מקבוצות בעולם, נכון לא בטופ כרגע ואולי קצת רחוק עדיין אבל לדעתי הרמה של השחקנים מאוד מאוד גבוה, אם ירד האגו פה ויתחילו להתחבר שחקנים מסויימים אפשר להרים פה קהילה לתפארת

הצטרף בתאריך
    08.06.2013

הוא לא בהכרח לכלך על השחקנים. בעיקר על הגישה של רוב השחקנים הישראלים ואת חוסר הרצינות של הישראלים למשחק. אין לנו אפילו אגודה אחת של סיאס בארץ ובכל מדינה אחרת כמו שווידה לדוגמה יש מעל לשלושה.

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    כל הכבוד בירון יא תותח!

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    Uniqestars שחקנים ברמה ממש טובה ולא נופלים מקבוצות בעולם, נכון לא בטופ כרגע ואולי קצת רחוק עדיין אבל לדעתי הרמה של השחקנים מאוד מאוד גבוה, אם ירד האגו פה ויתחילו להתחבר שחקנים מסויימים אפשר להרים פה קהילה לתפארת
    .
    הוא דיבר על האופי של השחקנים הישראלים והוא צודק, כמה פעמים קרה לך שאתה שם למישהו HS מטורף במקום להגיד לך NS הוא יגיד לך "אחלה פוקס, פקסן.." איפה שמעת שחקן ישראלי אומר לשחקן ישראלי אחר שהוא פחות טוב ממנו?
    אין מה לעשות האגו שלנו בשמים ואנשים והשחקנים בארץ אף פעם לא לקחו את המשחק ברצינות ובגלל זה הקהילה בארץ לא תתקדם אף פעם.
    רק אם יבוא איזה משקיען שיתחיל להרים פה אירועים על בסיס קבוע, ויהיה פרס קבוע ואנשים יוכלו להסתכל על זה בהבט של משכורת חודשית ולא לכיף.

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    ובכל זאת הם קיבלו Dead בESEA בגלל שהם לא הגיעו למספר משחקים
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    28.02.2011
    עיר
    עתלית
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    ובכל זאת הם קיבלו Dead בESEA בגלל שהם לא הגיעו למספר משחקים
    קודם כל, יפה לנועם בירון וחבל שזה עיתון "כפר-סבא"
    ואופיר יש קשר בין הדברים ש"Fraginston" רשם למה שאתה רשמת?

הצטרף בתאריך
    31.03.2014
    נכתב במקור על ידי Nertz
    לא כי במקומון של עתלית זה הרבה יותר חשיפה

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Nertz
    הוא כתב שאתם שחקנים ברמה גבוה, אבל עובדה שעדיין האופי הישראלי, האי רצינות גרמה לקבוצה שנחשבת ברמה גבוה בישראל לקבל Dead בESEA. אין סיבה לתת לדוגמה את הקבוצה שלכם לרצינות של קבוצה וזה בדיוק מה שנעם דיבר עליו האי רצינות של האופי הישראלי
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    17.03.2016
    נכתב במקור על ידי B00steed
    לא כי במקומון של עתלית זה הרבה יותר חשיפה
    -------
    מצד אחד יש משהו במה שאומר נרץ, כמה חשיפה זה כבר עיתון כפר סבא?, כל חשיפה טובה כמובן, אבל יש מקום של אכזבה בזה שזה לא בעיתון ארצי ויותר דומיננטי שאנשים קוראים אותו,
    אני לא יודע כמה אנשים קוראים את עיתון כפר סבא, כי לא הייתי שם בחיים מלבד כמה פעמים שאכלתי ביומנגס,
    אבל תחושת בטן אומרת לי שרק סבתות וסבים קוראים את העיתון הזה, וטורניר אלקטרוני לא יעניין אותם כל כך.

בנוגע למה שנרץ שאל שמה הקשר בין מה שפרגינסטון אמר למה שאמר אופיר גל, הכוונה של אופיר הייתה שגם שאתם קבוצה והכל, עדיין רמת הרצינות היא לא מתקרבת לרמות של בחו"ל,
    אם זה גיא שיש לו שיעורי נהיגה רגע לפני משחקים, אם זה זיו שירד לו מ CS לאחרונה, עד למצב שהקבוצה dead ב ESEA,
    הרי גם אני וגם גיא יודעים שהם יכולים להיות הרבה יותר רציניים מזה.
    ג€‹

הצטרף בתאריך
    15.11.2010
    עיר
    נג'יד פי אל מדרסה
    נכתב במקור על ידי Ronengg
    -------
    מצד אחד יש משהו במה שאומר נרץ, כמה חשיפה זה כבר עיתון כפר סבא?, כל חשיפה טובה כמובן, אבל יש מקום של אכזבה בזה שזה לא בעיתון ארצי ויותר דומיננטי שאנשים קוראים אותו,
    אני לא יודע כמה אנשים קוראים את עיתון כפר סבא, כי לא הייתי שם בחיים מלבד כמה פעמים שאכלתי ביומנגס,
    אבל תחושת בטן אומרת לי שרק סבתות וסבים קוראים את העיתון הזה, וטורניר אלקטרוני לא יעניין אותם כל כך.

בנוגע למה שנרץ שאל שמה הקשר בין מה שפרגינסטון אמר למה שאמר אופיר גל, הכוונה של אופיר הייתה שגם שאתם קבוצה והכל, עדיין רמת הרצינות היא לא מתקרבת לרמות של בחו"ל,
    אם זה גיא שיש לו שיעורי נהיגה רגע לפני משחקים, אם זה זיו שירד לו מ CS לאחרונה, עד למצב שהקבוצה dead ב ESEA,
    הרי גם אני וגם גיא יודעים שהם יכולים להיות הרבה יותר רציניים מזה.
    "הם יכולים" ועובדה שהדבר הזה לא קרה במשך שנה עם אותו רוסט אז לא נראלי שזה יקרה בקרוב אם זה לא קרה עד עכשיו..

הצטרף בתאריך
    13.08.2014
    עיר
    כפר סבא
    גולמסטון.

הצטרף בתאריך
    05.04.2015
    נכתב במקור על ידי MeowCSGO
    גולמסטון.
    +1

הצטרף בתאריך
    10.05.2015
    נכתב במקור על ידי MeowCSGO
    גולמסטון.
    מוצאצו מה נפתחת?

הצטרף בתאריך
    13.08.2014
    עיר
    כפר סבא
    מוצאצו מה נפתחת?
    שייסלים

הצטרף בתאריך
    24.06.2015
    נכתב במקור על ידי Xivi
    הוא לא בהכרח לכלך על השחקנים. בעיקר על הגישה של רוב השחקנים הישראלים ואת חוסר הרצינות של הישראלים למשחק. אין לנו אפילו אגודה אחת של סיאס בארץ ובכל מדינה אחרת כמו שווידה לדוגמה יש מעל לשלושה.
    הבחור יודע מה הוא אומר

הצטרף בתאריך
    13.07.2008
    נכתב במקור על ידי Ofir_Gal
    הוא כתב שאתם שחקנים ברמה גבוה, אבל עובדה שעדיין האופי הישראלי, האי רצינות גרמה לקבוצה שנחשבת ברמה גבוה בישראל לקבל Dead בESEA. אין סיבה לתת לדוגמה את הקבוצה שלכם לרצינות של קבוצה וזה בדיוק מה שנעם דיבר עליו האי רצינות של האופי הישראלי
    על הכיפאק שאתה ושאר אנשים בקהילה יודעים מה קורה לי בתוך הקבוצה שלי, אשמח לעדכונים מדי פעם להיות ערוך ומוכן.
    אני לעומת אחרים שומר על כבודי ועל כבודם ולא אפרט פה את הסיבות כי לא כל העולם צריך לדעת מה קורה בחדרי חדרים, אבל גם לי יש גבול ואם הוא ייחצה אני לא אהסס.
    אשמח אם תפרט לי מה היא ה״אי רצינות״ שהייתה בקבוצה עפ״י מידע שלך או של אחרים

הרשמה