תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    01.09.2008
    עיר
    חולון
    לכל אלה שמתלבטים אם לקנות או לא את המציאות וירטואלית של סוני אז רגע לפני שאתם מחליטים סופית.
    אם הזמן הקצר שיצא לי להתנסות בPSVR אני יכול להגיד לכם שזה אחד הדברים היותר טובים שיצא לי לנסות בגימינג ואני מדבר בתור אחד ששיחק באוקיולוס ריפט וHTC VIVE, כמובן שאיכות המסך לא טובה כמו שלהם לפחות לא על הסוני 4, הפרו זה סיפור אחד,אבל אחד היתרונות שיש לVR על המתחרים שלו שזה מגיע מסוני שזה אומר שאנחנו יכולים לצפות למשחקים מלאים שיתמכו במשקפיים
    כאשר האוקיולוס והוויב רוב המשחקים שלהם הם משחקי אינדי או משחקים גדולים שמשתמשים בתוכנות צד שלישי בשביל התמיכה במשקפיים.
    פה אנחנו מדברים על ייצור משחקיים רשמיים כמו הRESIDENT EVILL החדש שהולך להגיע לVR שיוצרו מראש בשביל המשקפיים או משחקים שיתמכו בVR שאנחנו מתחילים לראות כמו הARK שכבר עכשיו בסוני יש לו תמיכה בVR לכו תדעו אולי זה יגיע כבר לBATTLEFIELD 1 או משחקי שוטרס אחרים.
    ולכל בעלי קונסולת הפרו אם תקנו את המשקפיים אתם יכולים לצפות לאיכות גבוהה כי ממה שראיתי שחיברתי את המשקפיים אצל חבר שיש לו את הפרו רואים באיכות בהרבה יותרר יפה,גבוהה, פחות פיקסלים ורנדור יותר טוב ,החווית משחק במשחקים בהרבה יותר טובה.
    תודה למי שעצר בשביל לקרוא שיהיה לנו שבוע טוב!
    הנה סרטון שצילמתי שמדגים את המשקפיים אם שלטי המוב שמחק until dawn rush of blood.

[url=http://www.playfire.com/a/create_widget]PS3 Trophies[/

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    זה נראה נחמד אבל זה ממש לא מצדיק את המחיר לדעתי.

הרשמה