תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    מה נשמע אנשים יפים

אתמול שיחקתי בגאטר בשעה 2 ומשהו בלילה בערך .

תוך כדי המשחק רשמתי בצחוק בTsay : Badboy_v7 www.Hacks.ru

מהמשחק :
    DEAD*(Terrorist) vG-B.GoldenV | EMPA : @ Im Use BADBOY_v7 www.Hacks.ru

*DEAD* vG-A.drrr : yo eze kef

MOUSE3 is unbound.
    *DEAD* vG-A.drrr : badboy

אתם מבינים ? קיבלתי כאילו Blacklsit כי רשמתי badboy בtsay .

Sharvit היה בטים השני והביא לי באן כי הוא חושב שאני ציטר .
    והביא באן TS ובאן מכל הערוצים של vG.
    תרגישו חופשי לדפדף ב EAC . STEAM_0:1:8856997

חחח אתה רציני חבר ? בחיים לא היה לי שום וואלק או חרא על המחשב .

GoldenV
    Hect0r
    איך שבא לכם . אם מישהו חשב מתישהו שאני ציטר אני מוריד לעצמי לא ידיים מוריד לעצמי את הראש .
    וגם הנה 5 רקורדים אחרונים שביקשתה . תרגיש חופשי לראות כל אחד מהם . 1.http://www.upfile.co.il/file/532504846.html
    2.
    http://www.upfile.co.il/file/726890723.html
    3.http://www.upfile.co.il/file/951547826.html
    4.http://www.upfile.co.il/file/474587103.html
    5.http://www.upfile.co.il/file/196072969.html
    תהיה בריא . תודה שהרסת את את הדודא .
    נערך לאחרונה על ידי netrew12; 15.12.2016 בשעה 04:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    חחחחח רצית הוכחה vG|Gabz? קיבלת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    אני יתחיל דווקא מ Tinyscore, ידידי הוותיק אתה מצחיק אותי מאוד. אני מקווה שתמשיך להיות פעיל בפורום ותגיב על אשכולות.. בסוף אמנע אותך למנהל הפורום ואשקול בשנית להשים לך vip שאתה מאוד מאוד רוצה אבל כנראה שלא ....

עכשיו לעיינינו,
    1. אני מאוד שמח שפותחים אשכולות בפורום וישנם מס' רב של כניסות.
    2. לגביך, התחלנו את היחסים בנינו ברגל שמאל, אתה יודע חזרת לשחק אחרי שנים (אתה רואה טיינסקור אנשים חוזרים גם) וסתם בשביל הכיף הפעלת את הסרברים של ויגאמס, אחרי שדיברנו נתתי לך הזדמנות נוספת (אתה רואה טיינסקור אני גם בן אדם טוב שמצליח להבין אנשים ונותן להם הזדמנויות נוספת על הטעיות שלהם), אנשים בקהילה לא הבינו איך אני מוריד לך את הבאנים אחרי שתקפת במשך שבוע את ויגאמס עד שנתפסת, כמובן שהודת והבעת חרטה.ולקחתי את זה על עצמי.
    3. אתמול בצהריים שיחקנו יחד בגאטר והבחנתי כי אתה משחק מאוד חשוד בלשון המעטה אך עדיין לא היה בידיי ראיות להרחיק אותך מהקהילה,בלילה ששיחקנו שוב ביחד במהלך הגאטר נרשם במהלך המשחק
    m Use BADBOY_v7
    www.Hacks.ru, מיד לאחר מכן היה חשוב לך לציין כי זה היה בצחוק אך עדיין כמנהל בקהליה הייתי חייב להגיב , מיד הורחקת מהגאטר קיבלת באן ודיברנו אחרי זה, התבקשת על ידי לעלות מס' recoredim שאוכל לצפות בהם לראות אם יש משהו מחשיד בצורת המשחק שלך ואף נמסר לך כי במידה והכול יהיה תקין הבאן ירד, בחרת לפתוח אשכול ששוב אני מברך על זה אבל ידידי לפחות תדייק במילותך.
    בכול מקרה במהלך היום המנהלים של הערוץ יצפו ברקורדים שלך ונעדכן אותך בהמשך.

אחלה יום לכולם !!
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    נכתב במקור על ידי Sharvit
    אני יתחיל דווקא מ Tinyscore, ידידי הוותיק אתה מצחיק אותי מאוד. אני מקווה שתמשיך להיות פעיל בפורום ותגיב על אשכולות.. בסוף אמנע אותך למנהל הפורום ואשקול בשנית להשים לך vip שאתה מאוד מאוד רוצה אבל כנראה שלא ....

עכשיו לעיינינו,
    1. אני מאוד שמח שפותחים אשכולות בפורום וישנם מס' רב של כניסות.
    2. לגביך, התחלנו את היחסים בנינו ברגל שמאל, אתה יודע חזרת לשחק אחרי שנים (אתה רואה טיינסקור אנשים חוזרים גם) וסתם בשביל הכיף הפעלת את הסרברים של ויגאמס, אחרי שדיברנו נתתי לך הזדמנות נוספת (אתה רואה טיינסקור אני גם בן אדם טוב שמצליח להבין אנשים ונותן להם הזדמנויות נוספת על הטעיות שלהם), אנשים בקהילה לא הבינו איך אני מוריד לך את הבאנים אחרי שתקפת במשך שבוע את ויגאמס עד שנתפסת, כמובן שהודת והבעת חרטה.ולקחתי את זה על עצמי.
    3. אתמול בצהריים שיחקנו יחד בגאטר והבחנתי כי אתה משחק מאוד חשוד בלשון המעטה אך עדיין לא היה בידיי ראיות להרחיק אותך מהקהילה,בלילה ששיחקנו שוב ביחד במהלך הגאטר נרשם במהלך המשחק
    m Use BADBOY_v7
    www.Hacks.ru, מיד לאחר מכן היה חשוב לך לציין כי זה היה בצחוק אך עדיין כמנהל בקהליה הייתי חייב להגיב , מיד הורחקת מהגאטר קיבלת באן ודיברנו אחרי זה, התבקשת על ידי לעלות מס' recoredim שאוכל לצפות בהם לראות אם יש משהו מחשיד בצורת המשחק שלך ואף נמסר לך כי במידה והכול יהיה תקין הבאן ירד, בחרת לפתוח אשכול ששוב אני מברך על זה אבל ידידי לפחות תדייק במילותך.

אחלה יום לכולם !!
    טל , יש אלף ויש בית .

את העניין של המתקפה דיברנו על זה בטלפון כמו אנשים בוגרים כי אנחנו לא ילדים קצת בגרות, אז אל תכליל את זה במה שקרה אתמול .

כבר הבאתה באן כי אני "חשוד" בשימוש בציטים לפי מה שאתה אומר . למה לתת באן TS ? באן מהערוצים אני מבין , אבל באן TS ? שלא יהיה אפשר לתקשר ? לא לעניין אחי .

נו .. שיחקתי אתך בצהריים , מה גרם לך לחשוב שאני ציטר ? הוואן המפחיד שRake קיבל בסיבוב ןקפיצה של 360 ? כן שמע אני מודה אם אני הייתי מסתכל על מישהו אחר עושה את זה בטוח הייתי חושב שהוא איזה איימבוט חחחח , יש פוקסים אח שלי , בכל מקרה . יש לך רקורדים של הכל מהכל . תרצה עוד רקורדים דבר איתי .

אין לי יותר מה להגיד , טל לפעמים צריך לבדוק דברים לפני שמבצעים אותם .

שהצדק יעשה את שלו.

אחלה יום חברים
    נערך לאחרונה על ידי netrew12; 15.12.2016 בשעה 14:18.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    נכתב במקור על ידי netrew12
    טל , יש אלף ויש בית .

את העניין של המתקפה דיברנו על זה בטלפון כמו אנשים בוגרים כי אנחנו לא ילדים קצת בגרות, אז אל תכליל את זה במה שקרה אתמול .

כבר הבאתה באן כי אני "חשוד" בשימוש בציטים לפי מה שאתה אומר . למה לתת באן TS ? באן מהערוצים אני מבין , אבל באן TS ? שלא יהיה אפשר לתקשר ? לא לעניין אחי .

נו .. שיחקתי אתך בצהריים , מה גרם לך לחשוב שאני ציטר ? הוואן המפחיד שRake קיבל בסיבוב ןקפיצה של 360 ? כן שמע אני מודה אם אני הייתי מסתכל על מישהו אחר עושה את זה בטוח הייתי חושב שהוא איזה איימבוט חחחח , יש פוקסים אח שלי , בכל מקרה . יש לך רקורדים של הכל מהכל . תרצה עוד רקורדים דבר איתי .

אין לי יותר מה להגיד , טל לפעמים צריך לבדוק דברים לפני שמבצעים אותם .

שהצדק יעשה את שלו.

אחלה יום חברים
    מתיקיבלתיONE?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    נכתב במקור על ידי RaKe
    מתיקיבלתיONE?
    חחח כנראה אתה לא זוכר עדיין כואב לך הראש חחחחחחחחחחח.

לא חשוב זה לא העניין

עדיין מחכה לתשובה שרביט אתה לא עונה לי .

לא לוקח יותר משעה לראות 5 רקורדים.

אתה מבין שאני לא ציטר אז למה להמשיך עם זה ? עשיתי לך משהו רע ? אז שדברנו בפלאפון הבהרנו אחד את השני .

איך אמרתה לי אתמול " חשבתי שאתה גבר , כי נשמעתה גבר שדיברנו "

גבר אני כן , איך שלבתה את זה עם הקונטר אני לא יודע , ועדיין אוכל כאפות על הבלאק ליסט הזה שאין לו קשר לכלום מכלום כי יש עובדות , יש EAC יש RECORDS / עדיין מחכה לתשובה וכן גם לסליחה אחי , זה לא בושה להגיד סליחה למישהו שטעיתה לגביו , וכן יצאת לא בסדר ואתה יודע את זה . הרחקתה אותי מכל הקהילה וגם מהTS על כלום , אני מבקש ממך להוריד באן מהTS לפחות ואתה מתעלם , עשיתי משהו רע בטים ספיק ? צעקתי ? קיללתי ? הצקתי לאנשים בגאטר ? תגיד לי מה עשיתי שאני יבין איפה הטעות שלי .

שיהיה לכולנו אחלה של סופשבוע , מגיע לנו , עובדים קשה
    נערך לאחרונה על ידי netrew12; 15.12.2016 בשעה 19:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    נכתב במקור על ידי Sharvit

עכשיו לעיינינו,
    1. אני מאוד שמח שפותחים אשכולות בפורום וישנם מס' רב ש כניסות.
    m Use BADBOY_v7

אחלה יום לכולם !!
    מצחיק אותי התגובה שלך מאוד , מה שמראה לי כמה אתה בלי ניסיון במשחק ומתרגש משטויות כל ראנר יבין שאם מישהו רושם BADBOY שזה ציט שפועל רק בפרוץ (טיפה ידע כללי בתור "מנהל קהילה")יידע שזה בצחוק אבל שוב האינטיליגנציה וההומור שואפת לאפס והרצון להראות לשחקנים כמה אתה מנהל "חזק" ושיירתעו ממך גוברת על הכל.
    נ.ב אם אתה באמת חושב שה"ירידה" הזו על הVIP עובדת עליי? ת'אמת שלא.. אבל אם זה יגרום לך להרגיש חזק אז תהנה, ואם אתה רוצה להתייחס לקטנות אז נזרום איתך, תהנה בלי בגרות בחיים, ומשכורת ששואפת ליומית שלי בעזרת ה' בתחום ההייטק, הסייבר והמחשבים. אגב אני אהנה מאוד לראות אותך עוצר אותי בתקופת האזרחות שלי ונותן לי דוחות.
    לרדת נמוך כל אחד יכול.
    לילה טוב
    נערך לאחרונה על ידי Sharvit; 16.12.2016 בשעה 06:57.
    vG|TinyScore
    כשהמצב בטטה והכיס ריק העגבנייה תיחשב לסטייק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    נכתב במקור על ידי TinyScore
    מצחיק אותי התגובה שלך מאוד , מה שמראה לי כמה אתה בלי ניסיון במשחק ומתרגש משטויות כל ראנר יבין שאם מישהו רושם BADBOY שזה ציט שפועל רק בפרוץ (טיפה ידע כללי בתור "מנהל קהילה")יידע שזה בצחוק אבל שוב האינטיליגנציה וההומור שואפת לאפס והרצון להראות לשחקנים כמה אתה מנהל "חזק" ושיירתעו ממך גוברת על הכל.
    נ.ב אם אתה באמת חושב שה"ירידה" הזו על הVIP עובדת עליי? ת'אמת שלא.. אבל אם זה יגרום לך להרגיש חזק אז תהנה, ואם אתה רוצה להתייחס לקטנות אז נזרום איתך, תהנה בלי בגרות בחיים, ומשכורת ששואפת ליומית שלי בעזרת ה' בתחום ההייטק, הסייבר והמחשבים. אגב אני אהנה מאוד לראות אותך עוצר אותי בתקופת האזרחות שלי ונותן לי דוחות.
    לרדת נמוך כל אחד יכול.
    לילה טוב
    אתם לוקחים את האשכול למקום אחר ....

כמה דברים:
    א) אתה לא יודע כמה הוא מקבל.
    ב) אתה לא יודע מה יקרה איתך בעתיד.
    ג) זה יהיה די מצחיק אם הוא יתן לך דוח חחחחחחחח

לקחתם את זה נמוך ואם יש בניכם בעיות תפטרו את זה בTS פלאפון לא פה ערב טוב ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    כן עכשיו חזרתי ממועדון הפורום , קצת שתיתי קצת עישנתי לא קשור לנושא אבל כל מילה ומילה שתצא לי פה היא באמת מכוונה אמיתית מה לעשות , ב"סטלה" הדברים הם אמייתים יותר "מיין יצא סוד " .......

פשוט הזוי .... יותר מיום ועדיין אין תשובה משרביט או מGoodlyz שצפה ברקורדס ., פשוט בושה ועוגמת נפש ומרגיש שעושים לי דווקא .

מאמין שאתם כבר ישנים ותקראו רק מחר את הפוסט , חבל חבל מאוד vGames הגדולים . באמת שפעם אהבתי אותכם הרבה הרבה יותר .
    בוא נפתח קצת על החיים האישיים שלי ... אין לי מה להפסיד .
    לעשות ככה לבן אדם שקצת רוצה לפרוק עצבים על משחק מחשב כן אני מדבר רציני אני בנאדם בחיים האמייתים שלי עם בוא נגיד ככה פתיל ממש ממש ממש קצר . מה לעשות , גדלתי לבד , שכונה חרא , פנימיות כל החיים , מעצרים כבר מגיל 14 .... כן לא רוצה להרגיש גאנסטר ולא כלום זו האמת ..

תודה לה` אני מודה לו יום יום בהנחת תפילין על מה ומי שאני היום ולאן שהגעתי , המצב שלי היה צריך להיות הרבה יותר יותר קשה .

לא יודע איך להסביר את זה ... אבל תמיד מאז שהכרתי את המשחק ... הקונטר תמיד איזן אותי לטוב , ולרע , וכשאני מתכווון לרע זה אומר שכן , גם הייתי מקלל אנשים במשחק ואני מודה אם זה מילולית בצאט ועד לדבר עם שחקנים בווצאפ וכולי וכולי ... (שזה דפוק לגמרי לעשות לעצמך נזק בגלל משחק מחשב ) כן מה לעשות לא כולנו מושלמים (כל אחד והפאק שלו) גם לא משחק כל היום ויש שחקנים שיעידו , אני בן 22 בן אדם עובד , חברה בעייתית (מה לעשות כל אחד והמזל שלו ) משכיר דירה , הזמנים הייחדים שאני משחק זה או יום חופש או אחרי משמרת בוקר או אחרי משמרת צהריים . ציטר ? חה חה הצחקתם אותי , תמיד שנאתי אנשים שמשתמשים בעזרים בשביל להיות "יותר טובים" או בשביל להתקבל לערוץ "המתקדם" בינינו ? שחקני cs בארץ לא כאלה מקצועיים .

וויגימס , בחיים לא האמנתי שהקהילה תתדרדר ככה ואני שיא הרציני .

וכן כמו שאמר Tyniscore
    badboy זה ציט לפרוצים , ציט שהכרתי תשם שלו מתיישהו בתחילת 2010 חחח עוד בתחילת דרכי בcs שעדיין לא ידעתי מה זה steam /

וכמובן שהכל היה בגדר צחוק בלב קדוש ראה כמה צחוק יכול להרוס חחחחחח אז תתחיל להיות רציני )

וכן אם EAC לא יכול היה לתפוס ציט ממש פשוט כמו BADBOY המצב שלנו היה בקנטים , כנראה שהיינו הקהילה הטובה בעולם בחארטות עפות חחחחחח.

מאחל רק שתעלו ותצליחו ובאמת מאחל לכל Vgames שתמיד יהיו בטופ .

כנראה שTsay Badboy זה רק תירוץ בשביל להרחיק אותי מהקהילה שוב אני לא יודע מה הסיבה , כן נכון שאני זה שהפלתי את השרתים באותה תקופה אבל גם Aero וגם אתה tal התקשרתם אלי לפלאפון באופן פרטי וכן אני לא ילד כאפות שרק גיבור מאחורי המחשב כי עדיין אחרי הקונטר אני יודע מה אני שווה . והבהרנו אחד את השני וכן דוגרי ? תכלס ? יצאתי בן *** אחוש**** לא יודע תחוקים לא רוצה לקלל . תאמת ? לא יודע למה עשיתי את זה , לא יודע להסביר את זה אבל העלה לי גיחוך קל בכל פעם שנפל סרבר , חלילה אין לי כלום ושום דבר לצוות המנהלים של VG או לצוות בכלל לא עשיתם לי שום דבר רק להפך , אני אוהב את הקהילה , אוהב לשחק ואת הצחוקים שמסביב ... אבל הייתה חרטה אמיתית הייתה סליחה אמיתית והייתה כוונה אמיתית לעזור כן ועדיין אין לי בעיה לעזור .
    כנראה שבקהילה אני לא יחזור לשחק לפני מה שאני רואה... הרי הנה יום עבר וכמה וכמה "מנהלים" צפו ברקורדים ואני מאמין שגם הציצו לEAC .
    ועדיין גם אתה טל שרביט וגם המנהל השני מתעלמים ולא מחזירים תשובה .
    זה ברור לכם לא ב100אחוז שאני לא ציטר במיליון אחוז .אז למה להמשיך עם זה ? למה ? לא רוצים אותי ? יקבל את זה בלב שלם , אבל אל תגידו שזה בגלל ציטים כי זה סתם מתסבך אותי .. וכן אני בעצמי ראיתי את הרקודים שלי מתוך שעמום אחרי שחזרתי מהעבודה ורציתי לשחק אבל לא היה איך . אמרתי אולי באמת אני נראה חשוד .. אחרי שצפיתי .. טל אם אתה קורא לי חשוד וציטר אז יש לך בקהילה 100 אחוז ציטרים ידידי .

מקווה שיגיבו עוד חברה שמכירים אותי מהקהילה ויבואו לקראתי . כי מה לעשות , לפעמים השקר מנצח את האמת .............

שיהיה לכם שוב אחלה סופש שבוע , חמישי עבר , נחכה לשישי
    שנפגש רק בשמחות .
    נערך לאחרונה על ידי netrew12; 16.12.2016 בשעה 06:37.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    נכתב במקור על ידי TinyScore
    לרדת נמוך כל אחד יכול.
    לילה טוב
    חנון היית חנון תשאר,
    באמצ מצחיק אותי לראות אותך אוכל את עצמך.. איזה באסה זה שבא לך משהו אבל מישהו אחר אומר לך לא!! אני היית משתגע.. אבל אתה בחור חזק אתה תעבור את זה.
    עדיין את vip שאמרת לי שאתה תקבל , כנראה שלא תקבל כל עוד אני פה.. (אני לא מתכון ללכת בזמן הקרוב) אני לא אשכח את מילותך (אל תדאג את ה vip שלי אני אקבל). בווםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם.
    נמוך, אתה ילד חנון שלא עשה צבא וחושב שהוא בחור טוב, אתה מדבר על משכורות שעוד לא התחלת לעבוד.. אני מאחל לך חצי מהחיים הפרטיים שלי והצלחות ומהשגיים שלי..
    לגבי העניין של הדוחות, אני שוקל ללכת לעשות הכשרה רק בשבילך

בוט.
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    נכתב במקור על ידי netrew12
    כן עכשיו חזרתי ממועדון הפורום , קצת שתיתי קצת עישנתי לא קשור לנושא אבל כל מילה ומילה שתצא לי פה היא באמת מכוונה אמיתית מה לעשות , ב"סטלה" הדברים הם אמייתים יותר "מיין יצא סוד " .......

פשוט הזוי .... יותר מיום ועדיין אין תשובה משרביט או מGoodlyz שצפה ברקורדס ., פשוט בושה ועוגמת נפש ומרגיש שעושים לי דווקא .

מאמין שאתם כבר ישנים ותקראו רק מחר את הפוסט , חבל חבל מאוד vGames הגדולים . באמת שפעם אהבתי אותכם הרבה הרבה יותר .
    בוא נפתח קצת על החיים האישיים שלי ... אין לי מה להפסיד .
    לעשות ככה לבן אדם שקצת רוצה לפרוק עצבים על משחק מחשב כן אני מדבר רציני אני בנאדם בחיים האמייתים שלי עם בוא נגיד ככה פתיל ממש ממש ממש קצר . מה לעשות , גדלתי לבד , שכונה חרא , פנימיות כל החיים , מערים כבר מגיל 14 .... כן לא רוצה להרגיש גאנסטר ולא כלום זו האמת ..

תודה לה` אני מודה לו יום יום בהנחת תפילין על מה ומי שאני היום ולאן שהגעתי , המצב שלי היה צריך להיות הרבה יותר יותר קשה .

לא יודע איך להסביר את זה ... אבל תמיד מאז שהכרתי את המשחק ... הקונטר תמיד איזן אותי לטוב , ולרע , וכשאני מתכווון לרע זה אומר שכן , גם הייתי מקלל אנשים במשחק ואני מודה אם זה מילולית בצאט ועד לדבר עם שחקנים בווצאפ וכולי וכולי ... (שזה דפוק לגמרי לעשות לעצמך נזק בגלל משחק מחשב ) כן מה לעשות לא כולנו מושלמים (כל אחד והפאק שלו) גם לא משחק כל היום ויש שחקנים שיעידו , אני בן 22 בן אדם עובד , חברה בעייתית (מה לעשות כל אחד והמזל שלו ) משכיר דירה , הזמנים הייחדים שאני משחק זה או יום חופש או אחרי משמרת בוקר או אחרי משמרת צהריים . ציטר ? חה חה הצחקתם אותי , תמיד שנאתי אנשים שמשתמשים בעזרים בשביל להיות "יותר טובים" או בשביל להתקבל לערוץ "המתקדם" בינינו ? שחקני cs בארץ לא כאלה מקצועיים .

וויגימס , בחיים לא האמנתי שהקהילה תתדרדר ככה ואני שיא הרציני .

וכן כמו שאמר Tyniscore
    badboy זה ציט לפרוצים , ציט שהכרתי תשם שלו מתיישהו בתחילת 2010 חחח עוד בתחילת דרכי בcs שעדיין לא ידעתי מה זה steam /

וכמובן שהכל היה בגדר צחוק בלב קדוש ראה כמה צחוק יכול להרוס חחחחחח אז תתחיל להיות רציני )

וכן אם EAC לא יכול היה לתפוס ציט ממש פשוט כמו BADBOY המצב שלנו היה בקנטים , כנראה שהיינו הקהילה הטובה בעולם בחארטות עפות חחחחחח.

מאחל רק שתעלו ותצליחו ובאמת מאחל לכל Vgames שתמיד יהיו בטופ .

כנראה שTsay Badboy זה רק תירוץ בשביל להרחיק אותי מהקהילה שוב אני לא יודע מה הסיבה , כן נכון שאני זה שהפלתי את השרתים באותה תקופה אבל גם Aero וגם אתה tal התקשרתם אלי לפלאפון באופן פרטי וכן אני לא ילד כאפות שרק גיבור מאחורי המחשב כי עדיין אחרי הקונטר אני יודע מה אני שווה . והבהרנו אחד את השני וכן דוגרי ? תכלס ? יצאתי בן *** אחוש**** לא יודע תחוקים לא רוצה לקלל . תאמת ? לא יודע למה עשיתי את זה , לא יודע להסביר את זה אבל העלה לי גיחוך קל בכל פעם שנפל סרבר , חלילה אין לי כלום ושום דבר לצוות המנהלים של VG או לצוות בכלל לא עשיתם לי שום דבר רק להפך , אני אוהב את הקהילה , אוהב לשחק ואת הצחוקים שמסביב ... אבל הייתה חרטה אמיתית הייתה סליחה אמיתית והייתה כוונה אמיתית לעזור כן ועדיין אין לי בעיה לעזור .
    כנראה שבקהילה אני לא יחזור לשחק לפני מה שאני רואה... הרי הנה יום עבר וכמה וכמה "מנהלים" צפו ברקורדים ואני מאמין שגם הציצו לEAC .
    ועדיין גם אתה טל שרביט וגם המנהל השני מתעלמים ולא מחזירים תשובה .
    זה ברור לכם לא ב100אחוז שאני לא ציטר במיליון אחוז .אז למה להמשיך עם זה ? למה ? לא רוצים אותי ? יקבל את זה בלב שלם , אבל אל תגידו שזה בגלל ציטים כי זה סתם מתסבך אותי .. וכן אני בעצמי ראיתי את הרקודים שלי מתוך שעמום אחרי שחזרתי מהעבודה ורציתי לשחק אבל לא היה איך . אמרתי אולי באמת אני נראה חשוד .. אחרי שצפיתי .. טל אם אתה קורא לי חשוד וציטר אז יש לך בקהילה 100 אחוז ציטרים ידידי .

מקווה שיגיבו עוד חברה שמכירים אותי מהקהילה ויבואו לקראתי . כי מה לעשות , לפעמים השקר מנצח את האמת .............

שיהיה לכם שוב אחלה סופש שבוע , חמישי עבר , נחכה לשישי
    שנפגש רק בשמחות .
    הגבתי לך במירק ,מחר נדבר.
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    .
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    אני ממש לא מבין איך הדיון הזה הגיע לפסים אישים , הגיע הזמן להפסיק לרדת נמוך ולהתעסק במה שחשוב. Golden אני היום עד הצהרים זמין אנא צור איתי קשר במידה וכל הענין לא טופל אני אשב על זה היום בצהרים.
    וד"א מחמוד כשקורה משהו קודם כל לוקחים את הענין לבירור כמובן שבזמן בירור האדם יהיה בבאן זה הגיוני וזה לא פעם ראשונה שזה קורה. כל אחד שחשוד בצ'יטים מקבל באן באותו רגע ואז צריך להוכיח את חפותו.. בדיוק כמו בעולם האמיתי.. יתגלה שהבחור הנחמד נקי ירד לו הכול כמו שאתה רואה בדיון היה לו עבר איתנו ובקהילה גם.
    כל טיפול יקבל את מלוא תשומת הלב והרצינות והטיפול האישי שלו בהתייעצות עם הצוות הגבוה. דברים שהם חריגים לוקחים קצת יותר זמן וזה הגיוני אין סיבה להתחיל לנסות להאשים אנשים. במקומו היית עושה בדיוק את אותו הדבר אבל יש לך אנטי אישי כלפיו אז אתה לוקח את זה לכיוון אחר.
    שיהיה לכם שבת שלום אנשים יקרים.
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    ועכשיו כשיש לך התייחסות של המנהלים הדיון הנ"ל נעול להמשך חוות דעת.
    Golden תקבל תשובה היום לגבי הכל אשמח שתיהיה זמין במירק ובטיאס הורדתי לך את הבאן שם.

שיהיה שבת שלום לכם =]
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הרשמה