תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    18.07.2016
    היי,

אני מודע לכך שהאייס ישן. זה היה אייס שידעתי מראש מה אני הולך לעשות בו, לכן בחרתי בו.

מודע לכמה באגים, אתקן להבא.

*** עצות וטיפים בונים!!!
    נערך לאחרונה על ידי LighTeX; 17.12.2016 בשעה 19:39.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    מזה החפירה הזאת מה אתה גנוב

הצטרף בתאריך
    04.11.2014
    באמת מה זאת החפירה הזאת מספיק אנשים ערכו את האייס הזה
    מה זה הסלואו מושן הזה אייס של 20 שניות 2 דקות סרטון טוב שלא הגזמת יותר

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אם אתה רוצה יש לי רקורדים שאני רץ ממש יפה בכל המפות וגם קופץ טיפה אם בא לך לערוך לי אז בכיף

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    לא רואה סיבה לשים ריצה של חמש שניות במשך SLOWMOTION של דקה ועשר שניות סה"כ יצא בסדר ++

הצטרף בתאריך
    11.03.2016
    עיר
    DD=
    חנקת עם ה SLOW

הצטרף בתאריך
    18.07.2016
    למה שתצאו עליי... אני עורך מתחיל שמנסה להשתפר.

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי LighTeX
    בעזרת השם תצליח אחי אל תתייחס לכל אחד

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    חס וחלילה גבר, זכותך המלאה לפרסם מה שבא לך כמובן. אבל לא נראה לך יותר הגיוני בהתחלה באמת להשפתר אחרי כמה וכמה נסיונות ותקופת התעניינות בנושא.. במקום לפרסם עכשיו סרטון אחר סרטון ולכתוב "(אני מודע לבאגים)", ועוד הפעם - זכותך לפרסם . פשוט לא הבנתי מה הפואנטה בלהיות מודע לזה שהסרטון לא יצא כמו שצריך מבחינת עריכה ושיש עוד על מה לעבוד וישר ללכת לפרסם, אני מבין שאתה מתלהב וכ'ו. אבל זה נושא לא הכי קל ולפי דעתי, עדיף לשבת על זה תקופה ללמוד טיפה לעומק ואחרי זה להתחיל לפרסם ,ולא כל דבר קטן חדש שאתה לומד להוציא סרטון.. תעבוד על הסיינק, סלומו, צבעים ,קאמפט' ,בכללי תעבוד עוד ולא למהר להוציא סרטונים.
    או שתשלח אותם לבנאדם שמבין שיתן לך חוות דעת , או שתעלה לFXP ששם לא יציקו לך.. פשוט אני באמת לא מבין מה הקטע להתחיל לערוך ואחרי יומיים להתחיל להוציא עוד ועוד סרטונים אחד אחרי השני כל פעם שאתה לומד משו קטן .. בהצלחה

נ.ב העריכה הכי סבבה לפי דעתי זה הסגנון הזה -

טיפה קאמפט' ,מעברים פשוטים , מוזיקה ,קצת צבעים ,סאונד כמו שצריך ,ותמיד אפשר טיפה סיינק . מלליץ לך ללכת על הסגנון הזה ולא סרטונים של 30שניות, עם עריכה אוברקיל שעושה מיגרנה ובקושי אפשר לראות הריגה וחצי.. אבל זה כבר מה שאתה אוהב
    נערך לאחרונה על ידי mooNslider; 15.12.2016 בשעה 11:22.

הצטרף בתאריך
    18.07.2016
    נכתב במקור על ידי mooNslider_skali
    חס וחלילה גבר, זכותך המלאה לפרסם מה שבא לך כמובן. אבל לא נראה לך יותר הגיוני בהתחלה באמת להשפתר אחרי כמה וכמה נסיונות ותקופת התעניינות בנושא.. במקום לפרסם עכשיו סרטון אחר סרטון ולכתוב "(אני מודע לבאגים)", ועוד הפעם - זכותך לפרסם . פשוט לא הבנתי מה הפואנטה בלהיות מודע לזה שהסרטון לא יצא כמו שצריך מבחינת עריכה ושיש עוד על מה לעבוד וישר ללכת לפרסם, אני מבין שאתה מתלהב וכ'ו. אבל זה נושא לא הכי קל ולפי דעתי, עדיף לשבת על זה תקופה ללמוד טיפה לעומק ואחרי זה להתחיל לפרסם ,ולא כל דבר קטן חדש שאתה לומד להוציא סרטון.. תעבוד על הסיינק, סלומו, צבעים ,קאמפט' ,בכללי תעבוד עוד ולא למהר להוציא סרטונים.
    או שתשלח אותם לבנאדם שמבין שיתן לך חוות דעת , או שתעלה לFXP ששם לא יציקו לך.. פשוט אני באמת לא מבין מה הקטע להתחיל לערוך ואחרי יומיים להתחיל להוציא עוד ועוד סרטונים אחד אחרי השני כל פעם שאתה לומד משו קטן .. בהצלחה

נ.ב העריכה הכי סבבה לפי דעתי זה הסגנון הזה -

טיפה קאמפט' ,מעברים פשוטים , מוזיקה ,קצת צבעים ,סאונד כמו שצריך ,ותמיד אפשר טיפה סיינק . מלליץ לך ללכת על הסגנון הזה ולא סרטונים של 30שניות, עם עריכה אוברקיל שעושה מיגרנה ובקושי אפשר לראות הריגה וחצי.. אבל זה כבר מה שאתה אוהב
    מעריך, תודה רבה

הצטרף בתאריך
    25.02.2013
    היי,

אני מודע לכך שהאייס ישן. זה היה אייס שידעתי מראש מה אני הולך לעשות בו, לכן בחרתי בו.

מודע לכמה באגים, אתקן להבא.

*** עצות וטיפים בונים!!!

קרדיטים:
    DJENT שעזר לי לאורך כל הזמן שערכתי את האייס והנחה אותי צעד אחר צעד איך להשתפר. תודה רבה!
    אם אתה רציני לגבי כל הקטע של העריכה אז תראה את הסרטון הזה תלמד את כל מה שהוא מסביר ואם תייסם את זה תוכל להיות עורך ברמה מאוד טובה! https://www.youtube.com/watch?v=63whrftiwF4&t=734s בהצלחה!

הצטרף בתאריך
    18.07.2016
    נכתב במקור על ידי ThePopQwZz
    אם אתה רציני לגבי כל הקטע של העריכה אז תראה את הסרטון הזה תלמד את כל מה שהוא מסביר ואם תייסם את זה תוכל להיות עורך ברמה מאוד טובה! https://www.youtube.com/watch?v=63whrftiwF4&t=734s בהצלחה!
    תודה 😃😃

הצטרף בתאריך
    26.02.2015
    תדע לפעם הבאה פשוט שאנשים אוהבים דברים קולעים וקצרים, אתה לא יכול לעשות slow motion של 20 שניות על התחלה ככה, תכוון לסרטון כמה שיותר קצר ובאיכות גבוהה

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לדעתי יצא לך ממש יפה אומנם הSLOW בתחילת הסרטון ארוך קצת אבל התאמת את זה טוב למוזיקה ואני בטוח שאתה תשתפשף ממש מהר.
    דרך אגב אני נגד Slow בסוף סרטון לדעתי זה גורם לירידת התלהבות כי זה לא באמת נחוץ.

הצטרף בתאריך
    18.07.2016
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    לדעתי יצא לך ממש יפה אומנם הSLOW בתחילת הסרטון ארוך קצת אבל התאמת את זה טוב למוזיקה ואני בטוח שאתה תשתפשף ממש מהר.
    דרך אגב אני נגד Slow בסוף סרטון לדעתי זה גורם לירידת התלהבות כי זה לא באמת נחוץ.
    אקח ללב, תודה רבה. תודה גם לBaloo

הרשמה