תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    אוקיי כבר כמה ימים ש סניפ נכנס לשרת ומתחיל לאיים על אנשים שיקבלו באן מיוט או גאג למרות שזה לא התפקיד שלו הוא רק משתמש כבוד זה דבר ראשון דבר שני כבר כמה פעמים או בא ונכנס לשרת אומר שהוא מנהל הקהילה ומישהו מההנהלה הגבוהה דבר שלישי הוא התחיל להשתיק ילד אחד אז הסברתי לו שהוא לא יכול לבוא להשתיק אנשים או לאיים עליהם ואז אני מקבל קיק מהשרת והסיבה היא שהוא כתב שהוא כן יכול לעשות מה שהוא רוצה ואז נכנסתי לשרת ואמרתי לו שזה בדיוק מה שאסור לו לעשות ואז הוא התחיל לדבר עליי ואמרתי לו שום נארקו לא מעוניין לשמוע אותך ואז קיבלתי פארם באן ואחרי כמה דקות הוא שינה לשתי דקות והסיבה היא
    Dont make me mad me when I'm asking you nicely several times

Dont make me mad me when I'm asking you nicely several times
    דרך אגב הוא לא ביקש יפה
    -sneep אם פיספסתי משהו תכתוב שלא תגיד שלא אמרתי את הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2016
    עיר
    רחובות
    שמע בתאכלס רציתי להוריד לך את הבאן היום כי זה מה שאני עושה בדרך כלל
    אבל על כל השקרים שלך
    כי באמת לתת באנים זה לא מעניין אותי
    אבל מה שאני הכי שונא זה שקרים
    אתה מפיל את עצמך
    נערך לאחרונה על ידי sNeeP; 14.12.2016 בשעה 11:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    Narko שים לב לחוקים הבאים:

1. אסור להגיד לאדמין מה לעשות בשום דרך שהיא.
    2. אין לפנות אל האדמינים בטון של דרישה , לדוגמא : "אדמין תיתן מיוטים ". אם ברצונכם לבקש משהו עשו זאת בטון של בקשה ולא בטון של דרישה.

(מופיע בחוקי כלל השרתים)
    קודם כל ממש לא מתפקידך להעיר לאדמין או לדרוש ממנו להתנהג אחרת, במידה ואתה מרגיש שההתנהגות שלו לא במקום אתה צריך לכתוב בפורום, לפני שאתה מקבל את באן...
    דבר שני תפקידו זה לטפל בשרת! כל בן אדם עם גישות תפקידו לטפל בשרת ואני לא יודע מאיפה אתה הגדרת שהוא משתמש כבוד, הוא הנהלה גבוהה ויש לו תפקיד שאין גישה בשבילו ולכן הגישות שלו הן Honor.
    בקיצור הבאן מוצדק תלמד להבא במידה ויש לך מה להגיב על מה שרשמתי פנה אלי בSteam.
    שתף ב-Google+

הרשמה