תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    08.03.2016

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ***עדכון!***
    שרון את אביחי פרויקטים בע''ם שמחים להודיע שתחרות אנשי השנה של קלאן IsrTG התחילה רשמית!
    הסקר עלה וכולם מוזמנים (ומחויבים...) לענות עליו.
    חוקים:
    *תשובות באנגלית בלבד!!! - לא לרשום שום דבר בעברית, רק באנגלית ובנוסף האדם שנבחר לרשום את השם שלו כמו שמצויין ברשימת חברי הקלאן!
    זאת אומרת אם אני רוצה לבחור למשל את עומר הקטנטן אני ארשום -=Omer=- ולא עומר או Omer.
    *לענות ברצינות בלבד, בבקשה לא להטריל וכו'.
    *לענות מכה שיותר מהר, יש 7-10ימים לענות, לא להתברבר פשוט לעשות את זה. לוקח 2-3 דקות במקסימום!

חשוב לציין: חלק מהשאלות הם שאלות סגורות שרק אנשים מתאימים יכולים להתחרות וחלק מהשאלות הם פתוחות.

מקווים לשיתוף פעולה מלא של הקלאן!

לכניסה לסקר לחץ על כאן

בהצלחה לכל המתמודדים.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

שלום לכולם,
    לאחרונה שרון ואני חשבנו על על כך ששנת 2016 כמעט נגמרה ואין תחרות אנשי השנה, ולכן החלטנו לארגן את התחרות שתקבע מי הם אנשי שנת 2016 של קלאן IsrTG!!!

איך זה יעבוד? במהלך השבוע הקרוב (לקראת הסופ''ש) יפתח סקר של Google Forms שבו כל אחד יוכל להגיב ולבחור את אנשי השנה שלו בקטגוריות שאציין בהמשך.
    ההצבעה תישאר פתוחה למשך שבועיים שלאחריהם אני ושרון נסכם את התוצאות ונפרסם אותם בסוף השנה.
    **חשוב לזכור** לקחת הכל בהומור, לא להיעלב או להיפגע מהתוצאות של התחרות, המטרה של התחרות הזאת היא כדי להעלות את הפעילות, לסכם את השנה ובסה''כ ליהנות ולצחוק, גם אם לא נבחרתם לקטגוריה שרציתם או נבחרתם לקטגוריה שלא רציתם לקחת הכל בהומור ובכיף כי זה המטרה של התחרות **חשוב לזכור**

ועכשיו לחלק באשכול שכולכם חיכיתם לו, הקטגוריות:
    מפקד השנה
    בונה משימה השנה
    סטרימר השנה
    טייס השנה
    מוד השנה
    משימת/קמפיין השנה
    חובש השנה
    "נהג" (הכוונה לנהג הכי גרוע...) השנה
    מדריך/מאמן השנה
    עוזר טכני השנה
    חופר השנה
    המיקרופון הכי גרוע של השנה
    מבריזן השנה
    פאבליקיסט השנה
    מצטיין Counter Strike
    מצטיין War Thunder
    מצטיין Rocket League
    מצטיין Rainbow Six
    טרולר השנה
    זה שנכנס לחדר(בטימספיק) וכולם שותקים השנה
    מעצבן השנה
    שוקיסט השנה
    האינטרנט הכי גרוע של השנה
    "אנטי מלך" השנה

חשוב לציין, יש קטגוריות שהבחירה בהם היא חופשית וניתן לבחור כל אחד שאתם חושבים מתאים לדוגמה "המיקרופון הכי גרוע של השנה", כל חבר קלאן יכול להתחרות על הקטגוריה הזאת ולכן הבחירה היא חופשית לעומת קטגורית מפקד השנה לדוגמה אשר לא כל שחקן יכול להשתתף ולהתחרות בקטגוריה הזאת ולכן לא ניתן לבחור כל שחקן שהוא אלה רק את השחקנים ששיחקו כמפקד בהזדמנות כזאת או אחרת.

לסיכום, אנחנו מקווים שכל חברי הקלאן ישתתפו ויצביעו וישתפו פעולה, כל ההצבעות הם חסויות ואנונימיות כך שאין אפשרות לדעת מי הצביע מה ולכן אנחנו באמת מבקשים מכולם לשתף פעולה ולהצביע כדי שהפרויקט הזה יצא לפעול כמו שצריך.

שרון ואביחי.

נערך לאחרונה על ידי AvichaiArma3; 17.12.2016 בשעה 01:13.

הצטרף בתאריך
    29.05.2016
    אני בעד נשמע רעיון גדול

הצטרף בתאריך
    12.01.2011
    אחד הרעיונות הכי טובים שהעלו פה!
    כולם לקחת את זה בצחוק כמובן

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    נהדר, בעד

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    אני בעד, טייס השנה יכול להיות גם בתור הטייס הכי גרוע של השנה?

הצטרף בתאריך
    02.01.2016
    חחחח איפה "אנטי מלך השנה" ?

הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    נכתב במקור על ידי Omri24
    חחחח איפה "אנטי מלך השנה" ?
    ועדת התכנסה ודנה בשאלה האם להוסיף את קטגורית "אנטי מלך השנה",
    לאחר דיונים רבים הוחלט ברוב קולות להוסיף את הקטגוריה.

הצטרף בתאריך
    06.09.2014
    רעיון טוב! אני אשתתף.

הצטרף בתאריך
    26.05.2010
    יש פרס כספי?

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    הצעה שלי ולמושיקו יהיה את הזכות להתמודד על הקטגוריה של "מתחזה השנה לשני אנשים"

הצטרף בתאריך
    13.08.2014
    גדול! תפרסמו כבר את הסקר חחחח

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    הסקר פורסם להצביע!!

הצטרף בתאריך
    24.09.2016
    הצבעתי, רעיון נהדר

הצטרף בתאריך
    07.05.2016
    עיר
    צפון

הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    ההצבעה תיסגר היום בלילה או מחר בצהריים! כולם למהר!!!! צריכים שיותר יצביעו!!!

הרשמה