תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.06.2008
    הבאן לא מוצדק בעליל, כולכם מכירים אותי אני שחקן של 2005. בן 22 אף פעם לא הפעלתי ציטים.
    פעם אחת החלטתי לשים והסיבה הייתה ש dtouch מנהל הADV הפעיל ציטים והוא המשיך לנהל את הADV. זה היה לפני חצי שנה

אשכול:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1578674

אחרי האשכול הזה מה שנקרא חשבתי ש הCS מת כי אם המנהל מפעיל ציטים ולא עושים לא כלום מה זה שווה!?
    הורדתי את אותו ציטים בדיוק (אפשר לראות על מה נתפסתי).

בקיצור זה הפעם היחידה שהפעלתי. אני חושב שאת העונש שלי קיבלתי חצי שנה כבר הבאן.
    אפשר לסלוח על זה. עשיתי טעות ולא אחזור עליה. מקווה שתתמכו בי.

שם במירק:

שם במשחק: r1val

סטים איידי: STEAM_0:1:14784628

סיבת הבאן: הפעלת ציטים

שם האדמין שהביא את הבאן: Contra

למה הבאן לא מוצדק: הבאן לא מוצדק בעליל, כולכם מכירים אותי אני שחקן של 2005. בן 22 אף פעם לא הפעלתי ציטים.
    פעם אחת החלטתי לשים והסיבה הייתה ש dtouch מנהל הADV הפעיל ציטים והוא המשיך לנהל את הADV. זה היה לפני חצי שנה

אשכול:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1578674

אחרי האשכול הזה מה שנקרא חשבתי ש הCS מת כי אם המנהל מפעיל ציטים ולא עושים לא כלום מה זה שווה!?
    הורדתי את אותו ציטים בדיוק (אפשר לראות על מה נתפסתי).

בקיצור זה הפעם היחידה שהפעלתי. אני חושב שאת העונש שלי קיבלתי חצי שנה כבר הבאן.
    אפשר לסלוח על זה. עשיתי טעות ולא אחזור עליה. מקווה שתתמכו בי.
    שם במירק:

שם במשחק:

סטים איידי:

סיבת הבאן:

שם האדמין שהביא את הבאן:

למה הבאן לא מוצדק:
    authentic#
    _________
    irc Quakenet

dec 2010

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    קוראים לי Gabz ואני ילד כאפות
    נערך לאחרונה על ידי LevinSKY; 12.12.2016 בשעה 11:08.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    נכתב במקור על ידי LevinSKY
    לא כדאי לך לחזור כי עם איך שהקהילה נראית בזבוז זמן זה לשון המעטה
    בכל אופן לנושא אני חושב שיש משהו במה שאתה אומר חצי שנה זה יותר מדי להפעלה קטנה
    בלי קשר לאשכול ,פשוט מעניין אותי כמה צריך להפעיל כדי לקבל באן לשנה שאני אדע ..

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    הענין יעבור לטיפול שלי, תשלח לי בפרטי בבקשה לינק לתמונות הראשיות של הEAC של אותו יום בסטים שלו, במקביל לשלך. ודבר איתי בפרטי\מירק אשמח לעזור לך. שבת שלום
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

הצטרף בתאריך
    24.11.2008
    ברגע שהפעלת אחי מבחינתי אם אני רואה אותך באידיוי אני פשוט יצא מהערוץ ואני יסביר לך אם הפעלת פעם ראשונה ברגע שיכניסו אותך ולא תפגע אתה תפעיל שוב אתה לא משחק במשחק לכיף אתה מנסה להוכיח שאתה טוב וזה פשוט לא הולך לך ולהאשים אחרים זה התירוץ הכי קל

- - - Updated - - -

ואם תשים לב זה לא שיש לי משהו אישי נגדך אבל אתה ואלה שמפעילים אפילו שזה פעם אחת בשום משחק רשת אם היית מפעיל עזרים לא מחזירים אותך פשוט או שמוחקים לך את השחקן או חוסמים ובצדק ואני מקווה שמנהלים באותה דעה כמו שלי אם לא המצב בקהילה הזה על הפנים

הרשמה