תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    אהלן חברים.

לאחר חשיבה מעמיקה חשבנו לעשות טורניר רוקט ליג בקלאן, במטרה שיהיה לנו כיף

הסבר:
    הטורניר יהיה משחקים של 2v2 במפה רגילה(לא wasteland או neo-tokyo) ובלי Mutators.
    החלוקה לקבוצות תתבצע באמצעות הגרלה ולאחריה נפרסם את הקבוצות.

גם המשחקים עצמם(מי נגד מי) יוחלטו על ידי הגרלה שתיעשה.

חוקים:
    המשחקים יהיו במפה רגילה.
    כל משחק בין קבוצה לקבוצה ייקבע בצורה Best Of 3 כלומר, הקבוצה הראשונה עם 2 ניצחונות מנצחת.
    אסור flaming
    חובה מיקרופון.
    המשחקים יהיו על אזור Europe.
    יש להגיד את התוצאות משחק ב Discord או פה בפורום.

הזמנים של המשחקים תלויים במתי שנוח לכם ולא לפי שעה קבועה, מה שכן, אם אתה מתחילים משחק, נשמח אם תגידו בדיסקורד כדי שנוכל לצפות ולקריין

מתי הטורניר יתחיל?
    הטורניר יתחיל לאחר שנגיע לכמות מסויימת של אנשים(מספר זוגי של משתתפים), או לפי מה שנראה לנו. נודיע לכם לפני כמובן.

מה הפרס?
    לפי שעה אין פרס אבל... אולי יהיה בהמשך

ההרשמה נסגרה!

משתתפים:

1. שחר
    2. עומר
    3. גל
    4. אסף
    5. שרון
    6. אביחי
    7. אדיר
    8. בר
    9. שקד
    10. רון

אלו הזוגות :

זוג 1:
    אדיר + עומר

זוג 2 :
    אסף + אביחי

זוג 3:
    שחר + שרון

זוג 4 :
    בר + גל

זוג 5 :
    שקד + רון

נערך לאחרונה על ידי Sharon_h; 08.12.2016 בשעה 18:20.

הצטרף בתאריך
    12.01.2011
    אחלה יוזמה!
    משתתף כמובן
    נערך לאחרונה על ידי ronso007; 08.12.2016 בשעה 13:27.

הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    דבר ראשון, כל הכבוד על היוזמה וההשקעה שרון!
    דבר שני, אני חושב שכל ארגון הטורניר וההשקעה שלך בפתיחת האשכול היית בזבוז זמן טוטלי מכיוון שכולם יודעים שאני השחקן רוקט ליג הכי טוב בקלאן, לארגן טורניר שלם רק בשביל שאני אזכה זה קצת בזבוז אני חושב במיוחד אחרי שניצחתי ארבעה חברי קלאן לבד ב 1v4... אבל בסדר אני אשתתף ואנצח את כולם בקלות, שוב.
    אז מראש אני רוצה להגיד סליחה לכל מי שהולך להשתתף בטורניר, ולהפסיד כי אין מה לעשות, יש כאלה יותר טובים וכאלה פחות טובים.
    בנוסף אני חושב שצריך להוסיף לחוקים שאסור לבכות.

בכל מקרה, אני רוצה להשתתף בטורניר.
    ושאלה לסיום, מה ההגדרה של Flame בגבול הטעם טוב?

עריכה: אני רואה שכבר שינו את החוק לאסור flaming, אני מבין שכבר אנשים התחילו לבכות, גם שינוי החוק הזה לא יעזור והתחרות היא בעצם רק על המקום השני.

Flaminator: ON
    נערך לאחרונה על ידי AvichaiArma3; 06.12.2016 בשעה 23:24.

הצטרף בתאריך
    06.09.2014
    רעיון מעולה, אני אשמח להשתתף!

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    אני בפנים, רעיון מבורך...

אביחי OUT

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי AvichaiArma3
    דבר ראשון, כל הכבוד על היוזמה וההשקעה שרון!
    דבר שני, אני חושב שכל ארגון הטורניר וההשקעה שלך בפתיחת האשכול היית בזבוז זמן טוטלי מכיוון שכולם יודעים שאני השחקן רוקט ליג הכי טוב בקלאן, לארגן טורניר שלם רק בשביל שאני אזכה זה קצת בזבוז אני חושב במיוחד אחרי שניצחתי ארבעה חברי קלאן לבד ב 1v4... אבל בסדר אני אשתתף ואנצח את כולם בקלות, שוב.
    אז מראש אני רוצה להגיד סליחה לכל מי שהולך להשתתף בטורניר, ולהפסיד כי אין מה לעשות, יש כאלה יותר טובים וכאלה פחות טובים.
    בנוסף אני חושב שצריך להוסיף לחוקים שאסור לבכות.

בכל מקרה, אני רוצה להשתתף בטורניר.
    ושאלה לסיום, מה ההגדרה של Flame בגבול הטעם טוב?

עריכה: אני רואה שכבר שינו את החוק לאסור flaming, אני מבין שכבר אנשים התחילו לבכות, גם שינוי החוק הזה לא יעזור והתחרות היא בעצם רק על המקום השני.

Flaminator: ON

אביחי צודק, לדעתי חבל לבזבז את הזמן ושווה מעכשיו להכתיר את אביחי כאלוף הרוקט ליג של הקלאן- וגם לשים לו כתר על הראש.
    בדומה למר סטן מסדרת הילדים האהודה דרגון בול זי, המנצח בטורניר יזכה להתמודד מולו בגמר (כשם שהמנצח בטורניר אומנויות הלחימה בדרגון בול מתמודד מול מר סטן).
    שלא כמו מר סטן שבד"כ היה לוקה בכאבי בטן, שלשולים וכו' - כאן נתמודד מול אביחי באמת ונזכה להשפיל אותו לעיני כולם (ככה זה כשיש אנשים שיודעים למסור לבעוט ולהבקיע). כי אחרי הכל, הצי'ט שאביחי השתמש בו כדי להגיע לדרגת רוקטיר שווה בערך למניפולציות הטיפשיות שמר סטן הפעיל בכדי לגרום לכולם לחשוב שהוא הציל את העולם.

#think_about_it
    #MIGA
    נערך לאחרונה על ידי oridion; 07.12.2016 בשעה 01:22.

הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    נכתב במקור על ידי oridion
    אביחי צודק, לדעתי חבל לבזבז את הזמן ושווה מעכשיו להכתיר את אביחי כאלוף הרוקט ליג של הקלאן- וגם לשים לו כתר על הראש.
    בדומה למר סטן מסדרת הילדים האהודה ברגון בול זי, המנצח בטורניר יזכה להתמודד מולו בגמר (כשם שהמנצח בטורניר אומנויות הלחימה בדרגון בול מתמודד מול מר סטן).
    שלא כמו מר סטן שבד"כ היה לוקה בכאבי בטן, שלשולים וכו' - כאן נתמודד מול אביחי באמת ונזכה להשפיל אותו לעיני כולם (ככה זה כשיש אנשים שיודעים למסור לבעוט ולהבקיע). כי אחרי הכל, הצי'ט שאביחי השתמש בו כדי להגיע לדרגת רוקטיר שווה בערך למניפולציות הטיפשיות שמר סטן הפעיל בכדי לגרום לכולם לחשוב שהוא הציל את העולם.

#think_about_it
    #MIGA
    ברציאל, מילים כמו חול ואין מה לאכול. אני רוצה להזכיר לך את המשחק הבא:

וגם את המשחק הבא:

אלו רק חלק מרבים שבהם אני ניצחתי בקלות את כל מי שהכריז תיגר עלי, וגם בטורניר אוכיח זאת.

כולם יודעים שאני השחקן הכי טוב כאן, והתחרות היא על המקום השני לא על הראשון, חבל על הזמן שלך ועל הזמן של כולם כי הטורניר הזה כבר נגמר.
    תרצה או לא תרצה, אני אנצח ובדרך אני אדאג להשמיד אותך במשחקים נגדיך.

ולסיום, כל מה שאני שומע שאתה אומר זה:

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    אפשרי במיוחד מעוניין לקחת חלק

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    בדומה למר סטן מסדרת הילדים האהודה דרגון בול זי, המנצח בטורניר יזכה להתמודד מולו בגמר (כשם שהמנצח בטורניר אומנויות הלחימה בדרגון בול מתמודד מול מר סטן).

#think_about_it
    #MIGA

הצטרף בתאריך
    05.10.2015
    אני בפנים.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    בפנים!

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    תוצאות ההגרלה

הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    ez pz ניצחנו, קל, אני מציע לכולם כבר לפרוש מראש כדי לחסוך לכם את הזמן וההשפלה מההפסדים.
    Flaminator ON

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    "אסור flaming "
    תרגיע
    נכתב במקור על ידי AvichaiArma3
    Flaminator ON
    נערך לאחרונה על ידי Hirokashi; 09.12.2016 בשעה 11:51.

הצטרף בתאריך
    08.03.2016
    סיכום המשחקים עד עכשיו:
    רון ושקד vs אסף ואביחי - ניצחון לקבוצה של אסף ואביחי
    בר וגל vs רון ושקד - ניצחון לקבוצה של בר וגל
    עומר ואדיר vs רון ושקד - ניצחון לקבוצה של עומר ואדיר
    עומר ואדיר vs אסף ואביחי - ניצחון לקבוצה של אסף ואביחי
    בר וגל vs אסף ואביחי - ניצחון לקבוצה של אסף ואביחי

מצב הנקודות כרגע:
    אסף ואביחי : 3
    עומר ואדיר : 1
    בר וגל: 1