תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.10.2016
    משתמש אחד בשרת הג'ייל בשם jo התחיל לקלל אותי בצאט על זה שהרגתי אותו בתא נשק, אני החזרתי לו באותה מילה, אני קיבלתי מיוט ליום וjo לא קיבל עונש.
    שתיים, האדמין סקוורטל אומר לי שיש באג בסיטי שאפשר לשמוע אותי ואני בכלל לא הבנתי מה הוא רוצה כי לא ראיתי שאני במיוט.
    אני לא מבין למה אני צריך לקבל באן בגלל באג שקיים אצלכם בשרת וכרגע אני לא חושב שמישהו מהשחקנים מודע אליו...
    נערך לאחרונה על ידי johnnYv; 02.12.2016 בשעה 15:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    תשמע חבר, עם צורת הדיבור הזאת לא נראה לי שהתייחסו אלייך, ואם בכוונתך שיורידו לך את הבאן אתה ממש טועה.
    מציע לך לשנות את צורת הדיבור ולכתוב בצורה מכבדת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2016
    אני לא מנסה להתחמק מעונשים ואין לי בעיה לקבל כל עונש בעולם כל עוד הוא מגיע לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    קודם כל, טוב מאוד שערכת את הצורת דיבור שלך, ככה לא שולחים תלונה או בכלל אשכול בפורום.

ועכשיו לנושא..
    אתה מודע לחוקים של הקהילה ושאסור לקלל פה ובכל זאת החלטת להפר את החוקים, אז המיוט מוצדק.
    ולגבי Jo הוא גם קיבל עונש אז מה שרשמת לא נכון.

לגבי הבאג בשרת, השחקנים מודעים אליו ולכן הם לא מנצלים אותו עד שהמתכנת יסדר את זה.
    אותו האדמין שהביא לך את המיוט אמר לך לא לדבר כשאתה בסיטי כמה וכמה פעמים, והמשכת להתעלם ולדבר למרות האזהרות
    והאדמין החליט לשים לך באן לשעתיים על "ניצול באגים".
    עד פה הכל תקין מבחינת האדמין.

אתה טענת שהאדמין עשה עבודה לא נכונה והחלטת להגיב בצורה הכי מזלזלת שיש, במיוחד שאתה חבר צוות לשעבר.
    החלטת לרשום דרך שחקן אחר שיעביר לאדמין בפרטי המון קללות ואיומים, וגם בפרופיל של הסטים המון קללות אנטישמיות ופוגעניות.
    ולכן, אני חושב שיצאת יחסית בזול מכל הסיפור הזה.
    העניין עדיין בטיפול, ויכול להיות שדברים ישתנו. זו דעתי כרגע.
    נערך לאחרונה על ידי Al0nCoh3n; 02.12.2016 בשעה 16:12.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    השחקן שקילל אותך קיבל עונש ברגע שעבר על החוקים.
    התגובה שלך לשחקן הייתה לא במקום ולכן גם אתה נענשת.
    הבאן שקיבלת היה לאחר מספר אזהרות של האדמין והוא לגיטימי בהחלט.

במצבים כאלו עליכם להיעזר בסבלנות ולהיות קשובים לאדמין - זה יחסוך לכם עונשים קלים\כבדים וימנע תלונות מיותרות.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2015
    שתף ב-Google+

הרשמה