תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    אני שחקן בשרת JB אז רציתי לשאול את האדמין שאלה וזה מה שהוא ענה לי

http://prnt.sc/dcut6y

אני לא יודע אם אדמין אמור לענות ככה... אז אם כן שאני ידע אלון אם אתה רואה את זה אז תענה לי אם אתה אמור לענות ככה ואם זה בסדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2016
    קודם כל הוא ממש לא אמור לענות ככה.
    דבר שני אלון באמת אתה מתנהג כמו איזה גבר בגלל שיש לך גישות
    עצוב ביותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי XSMOS
    קודם כל הוא ממש לא אמור לענות ככה.
    דבר שני אלון באמת אתה מתנהג כמו איזה גבר בגלל שיש לך גישות
    עצוב ביותר
    אל תגיב על דברים שלא נוגעים אלייך.

ולגביך fluxboys בוא תספר את כל הסיפור מההתחלה,
    בשנייה שאני נכנסתי לשרת קיללת אותי בצאט לעיני כל השרת, הבנתי שאתה מנסה לצחוק איתי והחלטתי לא להעניש.
    אחרי כמה שעות ששנינו בשרת, ואחרי כמה "הצקות" שלך אלי או לאדמין אחר, החלטתי להעניש אותך על זה שאנשים שאלו והתחכמו אם להגיד הוא במפה זה נחשב גוסטיינג, אמרתי לכולם שיפסיקו עם הבדיחה הזאת כי חפרתם אותה כבר,
    ונחש מה? אתה המשכת והמשכת ורשמת כמה פעמים עוד ועוד את אותו משפט עד שהוענשת בגאג לחצי שעה.
    באותה שנייה שקיבלת את הגאג התחלת לחפור לי בצ'אט הפרטי של האדמינים, שבו אתה לא אמור לכתוב אלא אם יש לך איזו תלונה או משהו חשוב שאדמין צריך לדעת, ולהתלונן על גאג זה לא אחד מהם (וזו לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה סתם).
    אז בוא נסיים את זה שדי יצאת בזול מהסיפור הזה כי אדמין חר היה נותן לך באן על "חופר באדמין צ'אט".
    נערך לאחרונה על ידי Al0nCoh3n; 28.11.2016 בשעה 22:01.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2016
    נכתב במקור על ידי Al0nCoh3n
    אל תגיב על דברים שלא נוגעים אלייך.

ולגביך fluxboys בוא תספר את כל הסיפור מההתחלה,
    בשנייה שאני נכנסתי לשרת קיללת אותי בצאט לעיני כל השרת, הבנתי שאתה מנסה לצחוק איתי והחלטתי לא להעניש.
    אחרי כמה שעות ששנינו בשרת, ואחרי כמה "הצקות" שלך אלי או לאדמין אחר, החלטתי להעניש אותך על זה שאנשים שאלו והתחכמו אם להגיד הוא במפה זה נחשב גוסטיינג, אמרתי לכולם שיפסיקו עם הבדיחה הזאת כי חפרתם אותה כבר,
    ונחש מה? אתה המשכת והמשכת ורשמת כמה פעמים עוד ועוד את אותו משפט עד שהוענשת בגאג לחצי שעה.
    באותה שנייה שקיבלת את הגאג התחלת לחפור לי בצ'אט הפרטי של האדמינים, שבו אתה לא אמור לכתוב אלא אם יש לך איזו תלונה או משהו חשוב שאדמין צריך לדעת, ולהתלונן על גאג זה לא אחד מהם (וזו לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה סתם).
    אז בוא נסיים את זה שדי יצאת בזול מהסיפור הזה כי אדמין חר היה נותן לך באן על "חופר באדמין צ'אט".
    קודם כל יש לי את הזכות להגיב
    דבר שני אלון באמת שאתה מתנהג כמו גבר בגלל שיש לך גישות ומדבר לאנשים כאילו אתה הסרסור שלהם.
    אני מקווה שאתה זוכר שזה רק משחק במחשב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    פורום של מאנייק ניהיה פה מזה זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    סירוב פקודה הוא עולה משפט על זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2016
    קודם כל תספר את כל הסיפור מהתחלה אני לא מאמין שאלון "האדמין הראשי" יעשה דבר כזה בסרבר שלו רק אצה קטנה אם יעלו על כל הסיפור אז די תיהיה תגובה לזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי oriori122
    קודם כל תספר את כל הסיפור מהתחלה אני לא מאמין שאלון "האדמין הראשי" יעשה דבר כזה בסרבר שלו רק אצה קטנה אם יעלו על כל הסיפור אז די תיהיה תגובה לזה
    אדמין ראשי בארנה לא אומר שהוא גם אדמין ראשי בג׳ייל, בג׳ייל הוא כאחד האדמינים.
    ורושמים עצה*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    פאק אחי איך הוא מעיז?? דאעש הרגו על פחות מזה
    נערך לאחרונה על ידי TeraNova; 29.11.2016 בשעה 18:16.
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    דבר ראשון לכל אלה שיוצאים על אלון אם באמת קראתם את מה שהוא כתב הייתם מבינים שהוא התחיל לקלל והספים את האדמין צאט ואת הצאט הרגיל דבר שני הוא חזר על אותה שאלה כמה פעמים אחרי שאמרו לו להפסיק ואלון לא חש על זה שיש לו גישות הוא מתנהג כמו שצריך אז אני לא מבין מה הקטע שלכם להתלונן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2016
    נכתב במקור על ידי mArKo1
    דבר ראשון לכל אלה שיוצאים על אלון אם באמת קראתם את מה שהוא כתב הייתם מבינים שהוא התחיל לקלל והספים את האדמין צאט ואת הצאט הרגיל דבר שני הוא חזר על אותה שאלה כמה פעמים אחרי שאמרו לו להפסיק ואלון לא חש על זה שיש לו גישות הוא מתנהג כמו שצריך אז אני לא מבין מה הקטע שלכם להתלונן
    באתה לעזרת חבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    קיבלת את התשובה שלך, אפשר לנעול.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015