תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    03.09.2016
    שם האדמין: Lorde

סיבת התלונה: עונש לא מוצק בכלל

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 25\11

Name גœ¯HyperActiveגœ¡
    Steam ID STEAM_1:1:50589095 (View Steam Profile)
    Invoked on 25-11-16 20:55
    Length Permanent
    Reason מפרסם קהילה
    Admin Lorde
    Server 0 CSGO.Vgames.co.il :: Club 8 :: JailBreak

הערות נוספות: הוא הביא לי באן לתמיד בגלל רקורד ששלחו לו שאני מקלל ומפרסם את הקהילה שלי וזה בגלל דבר אחד, רק נכנסתי ובגלל שאני מקהילה אחרת קפצו עליי והתחילו לקלל אותי אז החזרתי.

לדעתי שום דבר לא משתווה לבאן לתמיד.

האדמינים בשרת סתם מגזימים ואוהבים לנהל את השרת בלי חוקים ואיך שבא להם וזו נהיית כבר דיקטטורה.

שימו לזה סוף!
    נערך לאחרונה על ידי YanivZ123; 26.11.2016 בשעה 02:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    אתה טוען שקיבלת perm ban כי פרסמת קהילה...
    על מה אתה מתלונן פה? אלה חוקי הקהילה
    מי שפרסם קהילות, מקבל perm ban.
    אולי וזה רק אולי, תנסה להתלונן על הבאן שלך בעוד חצי שנה,
    ואז אולי יורידו לך אותו, אבל לא לבוא יום אחרי הבאן ולפתוח על זה תלונה.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.09.2016
    נכתב במקור על ידי Al0nCoh3n
    אתה טוען שקיבלת perm ban כי פרסמת קהילה...
    על מה אתה מתלונן פה? אלה חוקי הקהילה
    מי שפרסם קהילות, מקבל perm ban.
    אולי וזה רק אולי, תנסה להתלונן על הבאן שלך בעוד חצי שנה,
    ואז אולי יורידו לך אותו, אבל לא לבוא יום אחרי הבאן ולפתוח על זה תלונה.
    אני מבקש קיצור אחי לא יותר מזה לקצר לי את הבאן לשלושה חודשים אחי באן לתמיד מוגזם מאד ולדעתי לא אמור להיות בקהילה שמכבדת את השחקנים שלה בכלל אופציה לבאן לצמיתות והפוך- הקהילה אמורה לבוא בגישה של "הזדמנות שניה" לשחקנים ולא לחרוץ את העתיד של השחקנים שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי YanivZ123
    אני מבקש קיצור אחי לא יותר מזה לקצר לי את הבאן לשלושה חודשים אחי באן לתמיד מוגזם מאד ולדעתי לא אמור להיות בקהילה שמכבדת את השחקנים שלה בכלל אופציה לבאן לצמיתות והפוך- הקהילה אמורה לבוא בגישה של "הזדמנות שניה" לשחקנים ולא לחרוץ את העתיד של השחקנים שלה.
    אולי תחשוב הפוך...
    קהילה שמכבדת את עצמה, לא תרצה שחקנים שעוברים על החוקים הכי נוקשים שלה בכזאת קלות ויום למחרת באים לבכות פה בפורום על "למה יש לי באן?" ו"אם אפשר להוריד"
    נערך לאחרונה על ידי Al0nCoh3n; 26.11.2016 בשעה 22:08.
    אלון כהן
    סטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.09.2016
    נכתב במקור על ידי Al0nCoh3n
    אולי תחשוב הפוך...
    קהילה שמכבדת את עצמה, לא תרצה שחקנים שעוברים על החוקים הכי נוקשים שלה בכזאת קלות ויום למחרת באים לבכות פה בפורום על "למה יש לי באן?" ו"אם אפשר להוריד"
    בוא תחשוב רגע על מדינת ישראל, שגם אם הלכת ורצחת 20 אנשים לא תקבל כלא לכל החיים, אתה תקבל כמה מאסרי עולם (כמה עשרות שנים בכלא) אבל לא יותר. פרסמתי קהילה, מודה שטעיתי אבל אני חוזר בי ומצטער על כך. זאת הפעם הראשונה שלי שקיבלתי באן בקהילה הזאת... וכמו שאמרתי- אתם צרכים לבוא בגישה של "הזדמנות שניה לשחקנים" ולא לחרוץ את עתידם בשרת וגם אתם יותר מידי מפוזרים בעונשים שלכם.. אתם עושים טעות שיש לכם אופציה בכלל לבאן לפר ואתם מביאים לאדמין להשתמש בזה כמו כלום. אני מסתכל בסורס באן ומופתע מהכמויות ששחקנים מקבלים באן פר וזה פשוט מוגזם. האדמינים משתמשים בזה כאילו זה באן רגיל וזה טעות חמורה של הקהילה. במקרה החמור ביותר זה אם שחקן כבר מפרסם את הקהילה שלו קבוע כל פעם שיורד לו הבאן רק אז אולי אפשר לנקוט בבאן לתמיד אבל זה מקרה חריג. לדעתי צריך לשנות כאן את התפיסה של הקהילה כי זה נהיה מוגזם מאד. כל שחקן מקבל באן פר ואז גם מנה סתם מספר השחקנים בשרת קטן.. מקווה שתעשו עם זה משהו.
    נערך לאחרונה על ידי YanivZ123; 27.11.2016 בשעה 20:21.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2016
    פה זה לא בית כלא ולא בית משפט היית צריך לחשוב לפני שאתה עושה משהוא כזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.09.2016
    נכתב במקור על ידי Faset
    פה זה לא בית כלא ולא בית משפט היית צריך לחשוב לפני שאתה עושה משהוא כזה...
    ומי אתה בכלל שתתערב לי באשכול הורדת באן? אני פונה למנהלים שאחראים ויכולים לטפל לי בזה, לא אלייך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2016
    ומי אתה בכלל שתפרסם פה קהילות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    אני מנסה להבין מה אתה רוצה? אתה נכנס לשרת עם החברים המפגרים שלך באמצע הלילה, מתחילים לקלל את כל העולם ואשתו, להשמיע שירים ולצעוק שהקהילה שלכם הכי טובה.. אתם עושים פריקיל בכל הזדמנות ואתם הורסים את חווית המשחק של אלו הבאים לשחק בשעות הלילה.. אז מה אתה רוצה? הזדמנות שנייה? רצון זה דבר טוב, אבל אני לא הייתי נותן לך אפילו הזדמנות ראשונה. כי אתה לא בא לשחק, אתה בא לשחק בפיפי וקקי ולזיין תמוח ואנשים שלא באים לשחק, מקומם מחוץ לקהילה. מה הקשר מדינת ישראל? מדינת ישראל שייכת לאזרחים, הקהילה הזאת שייכת לבעל הקהילה והוא יכול לעשות בה מה שבזין שלו, אם לא נאה לך אתה מוזמן ללכת.. למרות שאתה כבר בבאן.
    בקיצור אדון הייפראקטיב, שנינו יודעים שהבאן הזה מוצדק, וזה שאתה מתלונן בכלל בפורום זה רק עוד ניסיון כושל להצחיק את החברה בקהילה השניה, להראות שאתה גבר. אבל חאלס, כמו שאמרת לי בעצמך, אתה לא מגיע לכאן לשחק, אתה מגיע לכאן כדי לפרוק עצבים כי בקהילה השנייה אתה לא יכול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2015
    עיר
    בבית
    "4.
    אין לפרסם בשום דרך שהיא קהילות מתחרות."
    זה נטו בעיה שלך, אולי תבקש בעוד כמה חודשים ונתחשב בבקשה שלך.
    הבאן נשאר , קיבלת תשובה, ננעל.
    Damn.
    שתף ב-Google+

הרשמה