תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    10.04.2015
    עונשים שקיבלתי בפחות משעה:

#1 גאג לשעה כי שאלתי אותו מה הממוצע שלו
    #2 מיוט לשלוש שעות כי אמרתי חוקים בתור טרור (הוא איים במיוט אם אני אגיד חוקים בתור טרור אז אמרתי לו שאין חוק נגד להגיד חוקים בתור טרור; אמרתי חוקים בתור טרור במוד CK אחרי חוקים, אף סיטי לא שיחק משחק ואף אדמין לא דיבר.)
    #3 פריקיליסט חצי שעה כי התאבדתי בסוף אלאר (הפסדתי ב GUN TOSS והתאבדתי בקונסול; גם אם היה מוצדק הוא לא חיכה לסוף האלאר לראות אם הטרור מנצח / מפסיד / מבקש VIP במקום.)
    #4 עשה לי SLAY 3 פעמים כי דיברתי איתו בתור שחקן לאדמין והתלוננתי על הגאג שקיבלתי.
    #5 לא בדיוק עונש אבל הוא איים בבאן כי קראתי לעצמי "ban le yom" ושמות מתחכמים (לא מעליבים, מתחכמים.)

בכללי, הוא תמיד נכנס לשרת עצבני, הוא לא חברותי כמו שאר האדמינים והוא חושב שלהיות אדמין זה *רק* לחלק מיוטים גאגים באנים ופריקילים.
    לא פעם ראשונה שהוא נתן לי עונש בלי לשאול / לתת לי להביע דעה ולהסביר את עצמי.

הודעות שנשלחו לו לפני בערך שבוע:
    19:27 - ycm: חאלס לחפש על מה לתת לי עונשים שחר בחיאת ראבק
    19:27 - ycm: תשאל לפני שאתה זורק סתם עונשים

קרא לאחותי זונה (סקרינשוט: https://i.gyazo.com/db9c27afd4c23188...f5c467254c.png)

(אמרו לי לפרסם פה סליחה על 2 תלונות אותו הדבר)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    ערב טוב,

תשובות לתלונה ע"פ פורמט "רשימת מכולת" שבוסס על ידי פותח האשכול:
    1# לתת לשחקן שמטריד את האדמין בשאלות שהוא לא רוצה לענות עליהן זה דבר לגיטימי בהחלט. מה גם שהוא ניתן רק לאחר שהתגרת באדמין בנוסף לשאלה הנ"ל.
    2# לפי מה שהבנתי צרחת את החוקים בשנייה שהסיטי סיימו לדבר והדבר הפריע למהלך הראונד (גם אם זה לא היה בשנייה שהשוטר דיבר), האדמין נתן לך אזהרה ובחרת להתעלם ממנה וזו סיבה טובה לעונש...
    חשוב להבהיר! אם אדמין אומר לך לא לעשות משהו, גם אם זה לא קשור לחוקים ונראה לך הכי לא הגיוני בעולם, אתה חייב לעשות את זה ! אחר כך תבוא ותתלונן למנהל שרת - ברגע שהתעלמת מהוראת האדמין הרווחת את המיוט ביושר.
    3# פה האדמין טעה שלא חיכה לסוף הראונד, אני מתנצל על אי הנעימות.
    4# יש דרך להתלונן, והיא בטוח לא לריב עם האדמין באמצע הראונד מול כל השרת, ובטח ובטח שלא לומר לו "לך תקרא חוקים" וכו'...
    ה-slay שקיבלת הוא עונש שניתן על מנת להבהיר לך שאתה מפריע לראונד, מתגרה באדמין, וממשיך להתווכח על גאג שלא ירד... עונש לגיטימי.
    5# אין לי אפילו מה לומר על זה... אתה מתלונן על עונש שלא קיבלת...

בכל הנוגע למה שהאדמין רשם לך בפרטי, אתה צודק. זה בהחלט לא מקובל בקהילה שאדמין ירשום דברים כאלה בתפקיד.
    לאחר שיחה שקיימתי עם האדמין עלה שהדברים נאמרו בלהט הרגע, לאחר שהתגרת בו בשרת לאורך זמן רב. הוא מתנצל על הדברים שנאמרו והם לא יחזרו בשנית.

*חשוב לי מאד להבהיר*
    התלונה שלך הייתה ברובה שקרית או לא מדויקת - גם אם כל מה שרשמת אכן קרה, להחסיר דברים מהאירוע זאת גם דרך לשקר.
    העונשים שניתנו פרט לסעיף 3, היו הוגנים ואף קלים במידה מסוימת בהתחשב בבעיות שחזרו על עצמן בתקופת זמן קצרה יחסית.
    אני מקווה שקראת את הדברים והבנת אותם.
    אופק, מנהל שרת הג'ייל.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2015
    נכתב במקור על ידי GivAaTi
    ערב טוב,

תשובות לתלונה ע"פ פורמט "רשימת מכולת" שבוסס על ידי פותח האשכול:
    1# לתת לשחקן שמטריד את האדמין בשאלות שהוא לא רוצה לענות עליהן זה דבר לגיטימי בהחלט. מה גם שהוא ניתן רק לאחר שהתגרת באדמין בנוסף לשאלה הנ"ל.
    2# לפי מה שהבנתי צרחת את החוקים בשנייה שהסיטי סיימו לדבר והדבר הפריע למהלך הראונד (גם אם זה לא היה בשנייה שהשוטר דיבר), האדמין נתן לך אזהרה ובחרת להתעלם ממנה וזו סיבה טובה לעונש...
    חשוב להבהיר! אם אדמין אומר לך לא לעשות משהו, גם אם זה לא קשור לחוקים ונראה לך הכי לא הגיוני בעולם, אתה חייב לעשות את זה ! אחר כך תבוא ותתלונן למנהל שרת - ברגע שהתעלמת מהוראת האדמין הרווחת את המיוט ביושר.
    3# פה האדמין טעה שלא חיכה לסוף הראונד, אני מתנצל על אי הנעימות.
    4# יש דרך להתלונן, והיא בטוח לא לריב עם האדמין באמצע הראונד מול כל השרת, ובטח ובטח שלא לומר לו "לך תקרא חוקים" וכו'...
    ה-slay שקיבלת הוא עונש שניתן על מנת להבהיר לך שאתה מפריע לראונד, מתגרה באדמין, וממשיך להתווכח על גאג שלא ירד... עונש לגיטימי.
    5# אין לי אפילו מה לומר על זה... אתה מתלונן על עונש שלא קיבלת...

בכל הנוגע למה שהאדמין רשם לך בפרטי, אתה צודק. זה בהחלט לא מקובל בקהילה שאדמין ירשום דברים כאלה בתפקיד.
    לאחר שיחה שקיימתי עם האדמין עלה שהדברים נאמרו בלהט הרגע, לאחר שהתגרת בו בשרת לאורך זמן רב. הוא מתנצל על הדברים שנאמרו והם לא יחזרו בשנית.

*חשוב לי מאד להבהיר*
    התלונה שלך הייתה ברובה שקרית או לא מדויקת - גם אם כל מה שרשמת אכן קרה, להחסיר דברים מהאירוע זאת גם דרך לשקר.
    העונשים שניתנו פרט לסעיף 3, היו הוגנים ואף קלים במידה מסוימת בהתחשב בבעיות שחזרו על עצמן בתקופת זמן קצרה יחסית.
    אני מקווה שקראת את הדברים והבנת אותם.
    אופק, מנהל שרת הג'ייל.
    #1 אני לא מבין איך "מה הממוצע שלך" היא שאלה מטרידה, אולי לקחנו את העניין הזה של its 2016 and everyone is offended קצת רחוק מדי
    #2 ממש לא צרחתי את החוקים, אמרתי אותם ממש ממש מהר וזה היה חמש דקות אחרי פתיחת תאים במוד סיקיי, החוק היחיד הוא "בריצה/ישיבה/קפיצה/שיפט ל..."
    #3 נדלג על זה
    #4 לא רבתי עם האדמין לא צרחתי ודיברתי בצורה מכבדת, הוא החליט לתת לי סליי כי השתמשתי בשם שלי בתור צורת דיבור (שיניתי את השם ל shahar ma ata coes או משהו כזה)והוא איים בבאן כי השם שלו נמצא שם אז שיניתי לalon ma ata coes הוא איים שוב בבאן (לא יודע למה, שום אלון לא היה מחובר לשרת) ולא אמרתי לו לך תקרא חוקים, אמרתי לו יותר מאוחר כשהוא אמר "אתה אומר חוקים בתור טרור עוד פעם אחת אתה במיוט" ואמרתי לו אין חוק שאוסר על להגיד חוקים בתור טרור והוספתי "אני דורש שתעתיק לי את הסעיף בחוקים שאומר שאסור להגיד חוקים בתור טרור"
    #5 בחיים לא שמעתי על אדמין שאיים בבאן על שם שהוא לא פוגעני מתחזה או גזעני

אין לי מה להתווכח בסך הכל הוא האדמין פה ואם אין רקורד ובלה בלה בלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    גבר תבין
    אסור להישתמש בהומור בשרת
    תבין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2014
    נכתב במקור על ידי iPowerX