תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.12.2011
    הרבה אנשים מאד מאוכזבים שאין clubs ולא מבינים למה !! החזרתם את פעילות ה NC שזה יפה באמת כל הכבוד ל vg|ryz7m
    הרבה מאד אנשים מחפשים לשחק ב hmode hns וכו.. לפני גטר או שאין גטר להתחמם סתם לכיף להעביר תזמן וכבר אין להם את זה
    אין כל כך התייחסות של המנהלים לדבר הזה ממה שאני יודע אשמח אם מנהל גבוהה יגיב פה לעניין ויחזיר תקלאבים תודה

הצטרף בתאריך
    14.03.2015
    עיר
    יפו
    אגב אפילו לנייטקאפים אין היענות כ"כ גדולה של השחקנים.

הצטרף בתאריך
    16.05.2015
    אנחנו עובדים על כך שיהיה סרבר אחד לקלאבים hs mod עקב בקשות רבות של שחקני הקהילה,
    מאמין שזמן הקרוב יעלה שרת.
    חשוב לציין כי פעילות הקהילה נמדדת בהמון דברים ובראשם עומד הנייטקאפים \ טורנירים \ ליגות.
    בברכה,
    מנהל 1.6
    Counter-Strike
    vG|Sharvit

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    עןבדים על זה

הצטרף בתאריך
    27.12.2011
    אני לא חושב שהקלאבים קשורים לפעילות בפורום או לנייטקפים במשך השנים גם שלא היה נייטקאפים הקלאבים עבדו יפה מאד לפי מה שאני זוכר מאז שעברתם חברה הורדתם חשוב לציין שלפני כל נייטקאפ או גאטר הקלאבים מפוצצים מקווה שתחזירו שבוע טוב

הצטרף בתאריך
    30.09.2014
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי sbhtk1068
    אני לא חושב שהקלאבים קשורים לפעילות בפורום או לנייטקפים במשך השנים גם שלא היה נייטקאפים הקלאבים עבדו יפה מאד לפי מה שאני זוכר מאז שעברתם חברה הורדתם חשוב לציין שלפני כל נייטקאפ או גאטר הקלאבים מפוצצים מקווה שתחזירו שבוע טוב
    זה כן קשור לפעילות ככל שיש יותר פעילות בפורום הקהילה מקבלת יותר דברים. ושרביט הגיב שבזמן הקרוב יעלה שרת
    בברכה מנהל קהילת Vgames.Gathers#
    `Vgames Gathers. danielb

הרשמה