תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    זה לא פעם ראשונה שאני מקבל גאג ל 15-20 דקות על שטויות ומי שאשם בזה בעיקר זה Bejnamin, כל דבר הכי קטן שאפשר לרשום כמו: נוב,גרוע. בדיחה בצחוק הוא ייתן גאג או יאיים.
    אפילו שרשמתי שם של משהו שיש בו את המילה fag הוא האיים שיביא גאג.

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    עיר
    נתניה
    קודם כל,אתה השתמשת במילים יותר פוגעות מזה וחוץ מזה זה לא אשמתי שהתפקיד שלי הוא לעשות גאג למי שמקלל/מתנהג לא יפה בצאט.
    להבא ,בבקשה ממך תיגש לאשכול תלונות כדי לפרסם תלונה לגבי מוד/אדמין או כל אחד אחר.
    תודה ויום טוב.

הצטרף בתאריך
    06.11.2016
    אתה מתנהג הרבה יותר גרוע

אז אם אני רושם למשהו שהוא נוב "נוב" זה הופך אותי למקלל או משהו שאומר את האמת בפרצוף?
    למרות שיש לי תמונה שאתה אומר להגיד נוב זה לא קללה, אני לא יודע איך לעלות את זה.
    וכשה למשהו יש בשם "fag" למה אני לא יכול לרשום הומו?? זה המשמעות של המילה.

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    בוא נסיים תדיון הזה שאי אפשר לבחון את מה שאתה אומר בשום צורה שהיא תעשה רקורד ותרשום בתלונות מסודר, האדמינים בסדר גמור לפחות לפי מה שאני רואה אנשים טובים שעוזרים ואכפת להם מהשחקנים ומהשרת שלהם, בנוגע לבנגמין תביא הוכחות אם זה מה שאתה אומר תעשה רקורד יש לך פה מדריך לרקוד אם אתה מעוניין וזהו תעשה רקורד אם מה שאתה חושב לא נכון, אין טעם לפתוח על זה דיון ולדסקס על שטויות שאין שום משהו מוצק או הוכחות לדבר.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all

הצטרף בתאריך
    08.10.2016
    אין מה לדאוג, הכל תחת שליטה. דיברתי עם אריאל (הסגן שלי) ואנחנו עושים דברים בנידון.
    בקשר להוכחות - ברגע שיהיה לך סרטון/תמונה תבוא לשרת ותגיד לאחד האדמינים שיביא אותך לטים ספיק של הטים פורטרס; אם אני מוצא בהוכחות האלו משהו ממש לא בסדר אז אני אעשה משהו חמור בנידון. כרגע בנימין הוא מודראטור מצוין והוא עושה את העבודה שלו כמעט כמו שצריך (מכיוון שהוא רק מתחיל).

תודה ויום טוב

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    עוד משהו לפני נעילה?

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    עיר
    נתניה
    לא ,אפשר לסגור.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    נכתב במקור על ידי UberUnderPantz
    אין מה לדאוג, הכל תחת שליטה. דיברתי עם אריאל (הסגן שלי) ואנחנו עושים דברים בנידון.
    בקשר להוכחות - ברגע שיהיה לך סרטון/תמונה תבוא לשרת ותגיד לאחד האדמינים שיביא אותך לטים ספיק של הטים פורטרס; אם אני מוצא בהוכחות האלו משהו ממש לא בסדר אז אני אעשה משהו חמור בנידון. כרגע בנימין הוא מודראטור מצוין והוא עושה את העבודה שלו כמעט כמו שצריך (מכיוון שהוא רק מתחיל).

תודה ויום טוב
    hhh wtf

הרשמה