תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    יש פרטים חדשים לגבי השכרת שרת פרטי לBF1?

הצטרף בתאריך
    25.03.2015
    עיר
    כרמיאל
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1579630

בנוסף נאמר שתוכנות צד שלישי כגון רכון ופרוקון לא יהיו זמינות עם השרתים של באטלפילד 1..
    נערך לאחרונה על ידי רועי באלוה; 03.11.2016 בשעה 09:48.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    זה פוסט ישן כבר ראיתי אותו .
    רזי לא מצאת משהו ברשת אחרי ה2.11??

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Mr.Bandit
    זה פוסט ישן כבר ראיתי אותו .
    רזי לא מצאת משהו ברשת אחרי ה2.11??
    עדיין אין מידע מעבר למתישהו בנובמבר. כנראה שזה יקרה יחד עם הפאץ' המתוכנן
    https://www.battlefield.com/news/art...the-road-ahead

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני חושב שהם ביטלו בנתיים את האפשרות להשכיר שרתים כי אני לא מוצא כאלה .
    רק בשרתים של DICE אפשר לשחק כרגע.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Mr.Bandit
    אני חושב שהם ביטלו בנתיים את האפשרות להשכיר שרתים כי אני לא מוצא כאלה .
    רק בשרתים של DICE אפשר לשחק כרגע.
    האפשרות לא בוטלה כי מעולם לא היתה קיימת. DICE שחררו את המשחק בלי שום אפשרות להשכיר שרתים פרטיים. כרגע אין גם שום צפי מדוייק לכך מעבר להצהרה שזה יקרה מתישהו בנובמבר.

אין גם שום מידע משמעותי לגבי מה יכולות הניהול של השרתים. שני הפרטים החשובים ביותר שידועים עד עכשיו הם שלא ניתן יהיה לסלק שחקנים מהשרת ולא ידוע מתי זה יתאפשר, ושלא ניתן יהיה להתחבר באמצעות PROCON או להריץ סקריפטים

הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    יש חדש בעניין?
    רזי, ויתרת על המשחק?

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי PlugIn
    יש חדש בעניין?
    רזי, ויתרת על המשחק?
    האמת שכבר הרמתי ידיים והפסקתי לעקוב. ממה שקראתי אין עדיין התקדמות מהותית. סתם מורחים את הזמן בברבורי מוח והבטחות סרק.
    כרגע אני לא ממש רואה סיבה לבזבז כסף וזמן על המשחק, וגם לא כל כך מעונין לתמוך בפרקטיקות העסקיות הדוחות של DICE.
    אולי בעתיד כשיהיה יותר תוכן יחד עם תמיכה נורמלית בשרתים פרטיים, ואם יהיה איזה מבצע מטורף אשקול מחדש את העניין. באמת חבל.

הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    מצחיק, קניתי אתמול את המשחק לפני שכתבת כאן, חשבתי ש 135 שקל זה מחיר סביר.
    לא נגעתי ב BF מאז יציאת BF3 (שאיכזב אותי) והרגשתי שחייבים לנסות שוב מאז 2011..
    נראה איך המצב שם, חבל שהקהילה שלנו נכחדה. למרות שתכלס בצדק - אין התקדמות אמיתית שם בדייס וזה לא משאיר שחקנים.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    תתחדש. מקווה שתהנה

לא רק שאין התקדמות, נראה שבכל גרסה הם לוקחים כמה צעדים לאחור. גם מספר השחקנים יחסית למשחק שיצא לפני 3 חודשים (לפחות ב-PC) לא נראה מדהים. יכול שבגלל זה הם שולפים עכשיו את קלף ה-CTE, שדי הציל להם את המוניטין ב-BF4

הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    תודה

קצת רושם ראשוני -
    יש שרתים שניתן לשחק בהם, עם פינג הגיוני (איזור ה 70), אם כי מדובר על קונקווסט בעיקר, ושרתים במודים אחרים בד"כ עם פינג גבוה יותר ומדי פעם עם לאגים מורגשים.
    המשחק בשרתים הקרובים יותר חלק ואין כמעט בעיות חיבור, והאופטימיזציה עם החומרה מרשימה מאוד - הגרפיקה ללא ספק מעולה (את של BF3 לא חיבבתי בזמנו) וזאת בלי דרישות רציניות.
    מבחינת המשחקיות - המשחקיות דורשת הבנה ולצערי למרות שהיא מיועדת לעבודת צוות - זו חסרה לי, בעיקר כשאין יכולת לתקשר עם השחקנים.
    אני ממש לא מחבב את התאורה במשחק, הכל אפור/חום וחשוך ובתור עיוור צבעים (חלקי) זה הופך להיות סיוט בחלק מהמפות - לא ניתן לזהות מה קורה מסביבך, תסכול רציני.
    יש קצת אובר שימוש ברימונים, במיוחד בגז, אבל אם היו משחקים טקטי התופעה היתה פוחתת היות והמשחק לא באמת בנוי עבור זה.
    דבר נוסף - EA ממש רוצים כסף. עלית רמות ופתיחת נשקים לוקחת ע-י-ד-נ-י-ם. אחרי לא מעט זמן אני רק בפאקינג רמה 8, ופתחתי עד עכשיו רק כוונת לנשק ואקדח אחד (WTF?). בעליית רמות לא מקבלים כלום למעט כסף (שלא מספיק לשום דבר) וזה נראה כאילו הם ממש דוחפים לקנות חבילות נשקים.
    ב BC2 לדוגמא, כבר הייתי עם בערך 35% מהנשקים במשחק, ולפחות ברמה 15.
    לא התאכזבתי כי לא ציפיתי ליותר מדי, אבל אכן ניתן לומר שהמשחק טיפה פושר.

יש לי זמן רק לכמה שעות בודדות בשבוע, אבל אגיד את האמת - התגעגעתי.
    נערך לאחרונה על ידי PlugIn; 12.02.2017 בשעה 21:57.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    העיקר שאתה נהנה

תודה על העדכון.

הרשמה